IvetaH
19.05.11,19:03
Dobrý večer,
mám 23 pal monitor a neviem si s ním poradiť. Niektoré internetové stránky mi zobrazuje pekne na celú plochu (napr. aj PORADA) a niektoré mi zobrazí len tak stredom ale zato dlhé napr. ZOZNAM.sk.
Prosím vás, ako to mám nastaviť, aby mi zobrazovalo všetko na celú plochu obrazovky?
Ostatné programy sú v pohode, len cez internet mi to šarapatí.
Ďakujem
Fero11
19.05.11,17:33
ved to kazdemu zobrazuje stredom :) Ta stranka je tak robena aby bola v strede ;)
PotPalo
20.05.11,04:04
Využi funkciu "pivot" a otoč si monitor na výšku...
TomasHC
20.05.11,04:25
Niektore stranky umoznuju vybrat si "layout", teda vzhlad stranky. Taka co sa roztiahne na 100% sirky pouziva "floating layout", teda plavajuci. Tie co maju vzdy rovnaku sirku su fixne...

Napr. www.diit.cz ma vpravo hore ikonku "Velikost", kde si mozes vybrat medzi floating a fixnym layoutom. Ak to ale stranka neumoznuje, tak mas smolu.
KoxXxo
20.05.11,04:54
V prehliadači Opera klikni na Zobraziť a zruš fajku pri položke Prispôsobiť šírke.
IvetaH
20.05.11,08:32
Vážení priatelia, ďakujem za reakcie a normálne mi je smiešne.
Som v práci a fakt, je to tak ako píšete, len som si to nikdy nevšimla, lebo monitor je podstatne menší, tak to tak nekričí. Ale v tom veľkom monitore to vyzeralo divne. Myslela som si, že je niečo zle nastavené. A celú rodinu som presvedčila, že niekde je chyba v nastavení. Teraz im čo poviem? Asi tú poslednú odpoveď, ibaže máme explorer. Ešte že som nevoalla servisáka, alebo nebodaj reklamácia monitora.
Srdečná vďaka a prajem pekný víkend.