majakai
23.05.11,01:11
Mam syna , ktory bol prvych 5 mesiacov ziveny umelym mliekom (nutrilonom HA), pocas tohto obdobia maval na tvari mokvave svrbiace cervene flaky.Uplne sme vyradili nutrilon a zacali sme ho krmit obilninovymi mliekami domacej vyroby. Stav sa mu zlepsil a do dnesneho dna neprijima ziadne mliecne produkty. V septembri ma nastupit do skolky a ja neviem ako riesit stravovanie. Myslela som ze mlieko v jedle nahradia napr. sojovym alebo inym obilninovym napojom , ktore im prinesiem v original baleni, pripadne jogurt klasicky nahradim donaskou ineho typu dezertu. Pytala som sa veducej kuchyne a ona mi povedala ze je len jedna moznost a to podat ziadost spolu s lekarskym odbornym odporucenim o donasku kompletneho hotoveho denneho menu , ktoru schvaluje krajsky skolsky urad v spolupraci s oddelenim hygieny a musi byt bude prisposobene pokrmom jedalneho listka MŠ,pripravovane v den pozitia, atd...ulozene v samostatnej chladnicke a nasledne zohriate v mikrovlnke.Ako riešite podobny problem? Ako deti znasaju rozdielnost v stravovani v kolektive ( v pripade, ze MŠ vyhovie ziadosti).Alebo ako riešia stravovanie v MŠ ti ktori maju zabehnuty iny sposob stravovania ako sa ponuka v skolskych zariadeniach napr. vegetariani, vegani, makrobiotici, a ini.
Alebo poviete dietatu , aby nejedlo urcitu cast z ponukaneho jedla, ze mu neprospieva, respektuje to dieta?
Vopred dakujem za odpovede.
GABAZ
23.05.11,03:56
V prvom rade je dolezite vediet, ci mate vobec lekarsky potvrdenu alergiu na mlieko alebo neznasanlivost laktozy. Ak ano, tak s lekarskym potvrdenim je mozne pozadovat alebo donasku jedla do MS - tam platia tie prisne predpisy. Potom je tiez moznost, ze stravovacie zariadenie moze zabezpecit pripravu dietnej stravy - s tym je ale problem, lebo potrebuju urcity pocet deti, aby to mohli robit. V zasade co viem, tak vsetko zavisi len od toho ochoty personalu MS, a vtedy sa da nieco aj mimo predpisov. Ale prave s tou ochotou je problem, navyse s mliekom je naozaj problem, lebo sa pouziva naozaj vo velkej miere. Moj syn ma celiakiu, zisitili mu ju az ako skolakovi a neboli nam ochotni varit - pricom stacilo mi len hlavne jedlo bez polievky 2-3 krat tyzdenne, aj sme kupili male hrnce, lebo v SJ nemali. Nebola ochota ani od veducej SJ, ani od riaditelky aj ked hlavna kucharka mala ustretovy pristup.
Takze synovi sme rok chodili zohrievat obed, od nejakych 10 rokov je samostatny, obsluzi sa sam. Len ma mrzi, ze cez tyzden nikdy neje cerstve jedlo, vzdy ma zohrievane.
lofr
23.05.11,19:47
Ja si myslim, ze to ani nemusi mrziet, naopak, myslim si, ze ak dostava domace, ma brutalnu vyhodu.
Radsej domace, co mu robite z laskou z kvalitnych surovin, a aj zohrievane, nez tie humusy skolskych jedalni.
Normalne zdravo mu varte, a synak bude ovela zdravsi, nez by bol z tych humusnych jedal zo skolskej kuchyne. Nekvalitne mlieko, najlacnejsie zemiaky, rozvarena ryza, presolene jedla, kazdy den zle skombinovane jedlo... tymto krmit dieta od detstva, no radsej by som mu napiekol domaci chleba, nech ho je aj studeny a bude to lepsie.