lilli00
25.05.11,13:58
Dobry den,

po skonceni rodicovskej dovolenky som nastupila k zamestnavatelovi do zamestnania, ktory ma vsak neprijal, nakolko moje povodne miesto bolo zrusene. Nastala teda prekazka na strane zamestnavatela, ktory mi dal vypoved z nadbytocnosti a podla zakona mi ma vyplatit 5 priemernych platov (mesiac nastupu v ktorom som dostala vypoved, dvojmesacna vypovedna doba a dvojmesacne odstupne). Kedze som do zamestnania nastupila po skonceni rodicovskej dovolenky, zamestnavatel mi vypocital priemernu hodinovu mzdu ako pravdepodobnu mzdu a to z hrubej zakladnej mzdy. Je to spravny vypocet? Nezahrnul tam totiz pravdepodobnu vykonnostnu odmenu, ktora cini 25% zakladnej hrubej mzdy (pricom 20% je viazanych na osobne vykonnostne ciele a 5% na celofiremne ciele). Urobil tak s odovodnenim, ze kedze pre mna pracu nemaju, nebudu mi stanovovat ciele a teda nemam ani narok na variabilnu zlozku platu pocas vypovednej lehoty a teda automaticky nebude zahrnuta ani v odstupnom.

Je to skutocne tak, ze sa v mojom pripade priemerna mzda pocita len z hrubej zakladnej mzdy (teda bez vykonnostnych odmien)? Odbory vo firme nemame...

Vopred dakujem za skoru odpoved.
Pekny den,
Lil
lilli00
30.05.11,11:47
Dobry den, nenajde sa nik, kto by mi to potvrdil? Radila som sa s pravnikom a ten ma uistil, ze podla §134 zakonnika prace sa moje odstupne a vypovedna doba pocita ako pravdepodobny zarobok, nakolko som v rozhodujucom obdobi neodpracovala nic, resp. odpracovala menej ako 22 dni. To znamena, ze mi musia vypocitat pravdepodobny zarobok vratane odmien, pretoze tie by som zrejme dosiahla, keby som v rozhodujucom obdobi riadne pracovala.
Potvrdi mi to este niekto??
Tweety
30.05.11,11:56
Dobry den, nenajde sa nik, kto by mi to potvrdil? Radila som sa s pravnikom a ten ma uistil, ze podla §134 zakonnika prace sa moje odstupne a vypovedna doba pocita ako pravdepodobny zarobok, nakolko som v rozhodujucom obdobi neodpracovala nic, resp. odpracovala menej ako 22 dni. To znamena, ze mi musia vypocitat pravdepodobny zarobok vratane odmien, pretoze tie by som zrejme dosiahla, keby som v rozhodujucom obdobi riadne pracovala.
Potvrdi mi to este niekto??
Ak si tie % mala vo variabilnej zložke, nemusíš ich mať započítané do pravdepodobného zárobku.
lilli00
30.05.11,12:01
A co znama nemusi? To si zamestnavatel moze urcit sam, ci mi ich vyplati alebo nie, podla toho, ako sa v danny den vyspi? Bohuzial, nemame vo firme odbory, takze musime sa presne riadit zakonnikom prace.

Tie% boli vo variabilnej zlozke, ale zakon hovori, ze by to mal byt pravdepodobny zarobok, ktory by som zrejme dosiahla. A pred nastupom na matersku som vzdy splnila ciele na 100% (pocas 3 rokov kazdy polrok). Keby som v dannom obdobi pracovala, urcite by som ich dosiahla tiez, o tom niet pochyb.
ewita888
30.05.11,12:22
nenarobíš s tým nič.. ak si mala pevnú a variabilnú zložku mzdy, odstupné ti vyplatia pravdepodobne len z pevnej zložky, zákon im to umožňuje..
lilli00
30.05.11,14:10
hm, tak to potom uz je naozaj len na zamestnavatelovi, ako sa zachova...
moji obaja pravnici maju na to iny nazor...ktovie, ako by rozhodol sud...
Tweety
30.05.11,14:12
hm, tak to potom uz je naozaj len na zamestnavatelovi, ako sa zachova...
moji obaja pravnici maju na to iny nazor...ktovie, ako by rozhodol sud...
Ak sa chceš súdiť, môžeš, máš na to právo.