mizu24
28.05.11,13:45
Potrebovala by som poradiť, chceme si kúpiť nejakú hernú konzolu, len neviem, čo je lepšie. Oplatí sa PSP alebo ísť radšej do PS? Na PSP je výhoda, že to môžeme zobrať aj na dovolenku, ale zase, keď to pripojím na telku, tak je to o ničom. Má s tým niekto skúsenosti? Dík za rady...
chrobak1
28.05.11,11:55
tak psp je proste prenosne tam niet co riesit pokial to chces niekam nosit.

A medzi konzolami mas PS,xbox alebo Wii, ja by som volil xbox
Adea
28.05.11,12:25
ked chces mobilnu tak kup nintendo 3ds

pripadne si pockaj na novu konzolu od nintenda Wii2
pepa78
28.05.11,12:32
PSP je male prenosne zariadenie...pre domace hranie je ovela lepsie klasicke herne zariadenie - mne sa najviac pozdava XBox...ja osobne by som neriesil ci brat nejake zariadenie na dovolenku...
Fero11
28.05.11,14:02
ja by som poradil, vykasli sa na nejake konzoly a podobne blbosti a venuj sa sa radsej cinnostiam, kde sa mozes napr. nieco naucit, alebo ziskat nejake informacie a pod ....
newmi
29.05.11,14:09
PS3 ma okrem ineho aj tu vyhodu, ze sa da pouzit ako blu ray prehravac ;-).. ja mam PS3, tiez som sa rozhodoval medzi tymi troma
vogueestylee
02.06.11,09:32
pockaj na psp2.. to bude delo...
newmi
02.06.11,09:51
ale psp2 je PORTABLE, prenosna hracka. Je rozdiel medzi hracou konzolou a prenosnou hracou konzolou....kua rozdiel, do prenosnej blu ray alebo dvd disk nestrcis :-P
vogueestylee
02.06.11,10:04
ved to je jasne ale na WC si ine ako prenosne nezahras :) ja mam na to PSPcko teda mal som teraz uz iphone ma take hry ze mi netreba konzolu, ale nech vybera podla toho co chce

na xbox kupis palene hry
na ps3 trosku tazsie sa to tam riesi ale zase idu hry z disku,
na slovensku sa vybera hlavne podla toho

podla mna

vyhoda ps3: online hranie ZDARMA!! blueray..

vyhoda xboxu: ze vraj ergonomickejsi ovladac ale uprimne mne je to jedno ci xko ci ps3 ovladac mam.. treba ale platit xbox live gold, ktory ti mozu aj zrusit aj ked platis lebo svk nieje oficialne podporovane, proste ja by som bral ps3..

wii - vyhoda bol motion ovladac ale to ide uz aj na xko aj na ps3 a tak wii s grafikou 486tky konci pomaly ale isto, nekupoval by som...
mizu24
02.06.11,10:14
Ďakujem krásne za rady, včera sme kúpili PSPčko 3004, bolo za super cenu 99 €, síce čisté, ale jeden chlapík za 30 € dá na kartu 8 hier. Nevyznám sa do toho, ale vraj neprídeme o záruku, lebo všetko bude na karte. No ešte ju musíme kúpiť, akurát som pozrela na nete, sú dosť drahé, dúfam že 8gb bude stačiť. Presvedčilo nás hlavne to, že je to prenosné, a my často cestujeme.
newmi
02.06.11,10:18
wii je super vecicka ale skor pre deti alebo na obcasne blaznenie v partii.

Jo a PS3 ti prehra aj divx, pripadne cez media server (cez wifi alebo kabel) sa da prepojit s PC a streamovat video priamo z PC, co ti prehra PC a ten prehra vsetko, to sa ti zobrazi cez PS3 na TV (cez kabel sa da aj v HD kvalite) :-) .... Cez PS store mozes stahovat kopec demo hier zadarmo, ma to len jeden maly hacik, treba si spravit ucet ako keby si zil v Ceskej republike ale to nie je problem.


Takze ked to zosumarizujem, jedina vyhoda Xbox su tie napalovane hry ale za to by si musel byt fanusik offline hrania iba.
vogueestylee
02.06.11,10:26
Ďakujem krásne za rady, včera sme kúpili PSPčko 3004, bolo za super cenu 99 €, síce čisté, ale jeden chlapík za 30 € dá na kartu 8 hier. Nevyznám sa do toho, ale vraj neprídeme o záruku, lebo všetko bude na karte. No ešte ju musíme kúpiť, akurát som pozrela na nete, sú dosť drahé, dúfam že 8gb bude stačiť. Presvedčilo nás hlavne to, že je to prenosné, a my často cestujeme.

tak nech ti sluzi a ked casto cestujete, mate peniaze na cestovanie,dufam ze vam nevykradnu byt, aj ked, by to bolo maximalne ferove.. a preco? lebo ked ty KRADNES pracu, vyvoj a investicie firiem co vyrabaju hry, naozaj neviem co viac ti napisat, mas problem kupit zo 2 - 3 original hry a potom si ich predat, vymenit, na inzerat a podobne? musis SPROSTO KRADNUT hry na kartu? pre takych ludi ako ty je potom kriza.. ci uz moralna alebo ekonomicka ale .. je.. ak na to nemas, nekupuj konzolu, kup malemu loptu, nech si kope, je to prinajmensom zdravsie.. skus si sama naprogramovat nieco a po tych mesiacoch vyvoja zistis ze mas mozno 10tinu a aj to nechodi ako chces, a ked to konecne dokoncis, ludia ako ty to sprosto ukradnu :( dufam ze detom na ulici neberies hracky, ja v tom totiz nevidim ziaden rozdiel...
newmi
02.06.11,10:27
aha, no tak to ano, na cestach tazko sa da vyuzit PS3 alebo xbox alebo Wii :-D ;-)
mizu24
02.06.11,11:15
tak nech ti sluzi a ked casto cestujete, mate peniaze na cestovanie,dufam ze vam nevykradnu byt, aj ked, by to bolo maximalne ferove.. a preco? lebo ked ty KRADNES pracu, vyvoj a investicie firiem co vyrabaju hry, naozaj neviem co viac ti napisat, mas problem kupit zo 2 - 3 original hry a potom si ich predat, vymenit, na inzerat a podobne? musis SPROSTO KRADNUT hry na kartu? pre takych ludi ako ty je potom kriza.. ci uz moralna alebo ekonomicka ale .. je.. ak na to nemas, nekupuj konzolu, kup malemu loptu, nech si kope, je to prinajmensom zdravsie.. skus si sama naprogramovat nieco a po tych mesiacoch vyvoja zistis ze mas mozno 10tinu a aj to nechodi ako chces, a ked to konecne dokoncis, ludia ako ty to sprosto ukradnu :( dufam ze detom na ulici neberies hracky, ja v tom totiz nevidim ziaden rozdiel...

Trošku mimotemy, ale musím reagovať:
Od človeka, ktorý rieši ako "okradnúť štát prostredníctvom daňového raja" je to dosť divná reakcia. Ale ďakujem za Váš názor. Je to pochopiteľné, keďže sa tým zaberáte. Odovzdám odkaz tomu chlapíkovi, nech si radšej založí živnosť a prispeje poslancom na ich MLká :D.

Ak môžem, Vaša citácia:

"presne toto riesim aj ja lebo v GB mas firmu do 15min cez internet zalozenu stoji to cca 20 libier, zakladne imanie staci 1 GB, dane sa registrujes az ked sa ti zacne darit nad 300o libier proste je to tam iny svet ako tento bananistan ale zaroven ma zaujala moznost

firma v danovom raji 650 euro zalozenie
mesacne 350 euro za spravu, ziadne problemy s danovym, uctovnicto viest a platit uctovnicky, 350 euro rocne je 30 euro mesacne a za to podvojne ti asi nespravi ziadna uctovnicka.. (ceny som cekoval cca 170 euro mesacne za podvojne, 70 za jednoduche) neplatis dane (rozumej prostitutky nasim hokejistom co su teraz vo vlade a nechavaju v MLkach vyplaty).. len riesim ako legalne si z tamad vyplatit zist..."

...ale je chválihodné, že to chcete robiť legálne, aj keď zoberiete robotu účtovníkom :(
vogueestylee
02.06.11,11:27
mizu24 - ak si ucovnik-ucotovnicka, teda clovek zarabajuci pracou, co predpokladam si, a nie prasa z parlamentu, tak chapes rozdiel medzi hladanim alternativ ako neplatit darmozracom v parlamente, a kradnutiu ziskov vyvojarom hier, co su tak isto ako ty alebo ja, legalne pracujuci ludia pouzivajici hlavu, a nie prasce co sa len nabaluju a tuneluju co sa da.. prosim, neprirovnavaj poslancov k nam, slusnym ludom, co sa len snazia zarobit to malo aby sa uzivili nase rodiny, naozaj sa to neda porovnavat, dalo by sa povedat - nemilit si hovno s pytralonom :)

..snad si ma pochopil-pochopila, ze su to dve uplne rozdielne veci

p.s: firma v danovom raji nieje nelegalna pokial viem, ak si potom zdanis prijem na slovensko, vsetko je legalne, a to ze niekto urobi optimalizaciu nakladov na uctovnictvo je naozaj len jeho osobna vec, on je predsa ten co ide podnikat, a mimochodom, nakoniec zalozim firmu na slovensku, takze prispejem tym "ludom" do korita.. (teraz nemyslim uctovnikov, voci nim nich nemam a ich pracu si vazim)... :)
Adea
08.06.11,16:28
youtube.com/watch?v=4e3qaPg_keg&feature=player_embedded
misoft
02.09.15,14:03
mimotemy
Za štyri roky sa tento problém azda i vyriešil.....