mikes333
31.05.11,05:33
zdravim vas,chcem zmenit balicek magio internet pocas viazanosti , neviete mi niekto povedat ci to je mozne?? platim za internet + magio mesacne okolo 40ci viac eur a magio mam nonstop vypnute plus internet mam este stale zakladnu rychlost
dakujem za pripadnu odpoved :)
JarkaL
31.05.11,05:22
Veď si zavolaj na zákaznícku linku, tam Ti to povedia, nikto z nás nevidí do Tvojej zmluvy, čo je tam napísané.

My tiež máme magio (TV+internet) a štvú ma, lebo často im vypadáva signál, najmä teraz keď bol termín DPH mi 2 dni nešiel poriadne internet a oni mi s kľudom oznámili, že na odstránenie závad majú 3 dni... V lete mi končí viazanosť , takže s nimi končím.
kergulaan
31.05.11,08:13
Vacsinou sa pri zmluvach, ak mas viazanost, da ist iba hore, t.j. ze ak mas napr "standart" tak ti daju "gold" ale dolu ti ist nedovolia a uz toboz nie vypovedat zmluvu. To iba za peniaze.
Fero11
31.05.11,15:19
ono ked mas magio nonstop vypnute, tak je otazka na co si si to objednal ?
ako bolo spomenute, hore ist mozes, aledole nie.
Zmluvu si musel podpisat na nejake sluzby za urcity poplatak na nejaku viazanost a toto musis dodrzat, ak chces zrusit, dostanes pokutu, tak radsej plat do konca a cakaj na koniec viazanosti.
Mozno by bola aj nejaka ina moznost, na niekoho to presunut, ale trbalo by okolo toho viac pozistovat
misoft
31.05.11,17:06
Mimochodom: aj keď máš Magio nonstop vypnuté, služba ti je nonstop poskytovaná. Že ju nevyužívaš, je tvoj problém. Zo službami môžeš jedine stúpať (žiadať lepšiu), horšiu ťažko. Takže len plať a nevyužívaj - tvoja škoda.