janula2
31.05.11,06:37
chcela by som sa ako to je so zamestnancom vracajúcim sa z RD, ktorý ma zmluvu na zastupovanie iného zamestnanca počas MD, no ten sa ešte do práce nevracia. Zamestnávateľ mi povedal, ze ma môže preradiť na iné miesto (som učiteľka a môže ma dať do škols. klubu). Môže to urobiť? A viem, že potrebujú dve sily, no vraj chcú niekoho zvonku.
Ďakujem za odpoveď
P.
Tweety
31.05.11,06:45
chcela by som sa ako to je so zamestnancom vracajúcim sa z RD, ktorý ma zmluvu na zastupovanie iného zamestnanca počas MD, no ten sa ešte do práce nevracia. Zamestnávateľ mi povedal, ze ma môže preradiť na iné miesto (som učiteľka a môže ma dať do škols. klubu). Môže to urobiť? A viem, že potrebujú dve sily, no vraj chcú niekoho zvonku.
Ďakujem za odpoveď
P.
Po návrate z RD nie je zákoný nárok na pôvodné miesto. Opravujem svoj pôv. príspevok, podľa novelizácie k 1.4. je zamestnáv. povinný zaradiť zamestnankyňu na pôv. miesto, ak to miesto nie je zrušené.
janula2
31.05.11,07:01
Po návrate z RD nie je zákoný nárok na pôvodné miesto.

Vdaka za odpoveď.
No chcem sa ešte spýtať- ak mam na zmluve, že som prijatá ako učiteľka 1. stupňa- môže ma dať do školskeho klubu???- nižsie platové ohodnotenie, iný pracovný čas....
resp. moze ma neprijat naspat? vypisala si vyberove konanie na danu poziciu (od vcera je vypisany konkurz, s tym, ze si chce stabilizovat kolektiv) jedna sa o cirkevnu skolu... tu platia ine zakony? (mam jej este aj oficialne dat oznam, ze sa chcem vratit z RD (aj ked so s nou o tom rozpravala)? (v marci ma kontaktovali zo skoly, ci sa chcem vratit- s povolenim riaditelky- a teraz sa rozhodla, ze chce niekoho ineho.... som z toho zufala.... skoly si uz vacsinou ludi vybrali ;-( )
Vďaka za odpoveď
janula2
08.06.11,12:43
poradi mi niekto, co robit???????

Vdaka za odpoveď.
No chcem sa ešte spýtať- ak mam na zmluve, že som prijatá ako učiteľka 1. stupňa- môže ma dať do školskeho klubu???- nižsie platové ohodnotenie, iný pracovný čas....
resp. moze ma neprijat naspat? vypisala si vyberove konanie na danu poziciu (od vcera je vypisany konkurz, s tym, ze si chce stabilizovat kolektiv) jedna sa o cirkevnu skolu... tu platia ine zakony? (mam jej este aj oficialne dat oznam, ze sa chcem vratit z RD (aj ked so s nou o tom rozpravala)? (v marci ma kontaktovali zo skoly, ci sa chcem vratit- s povolenim riaditelky- a teraz sa rozhodla, ze chce niekoho ineho.... som z toho zufala.... skoly si uz vacsinou ludi vybrali ;-( )
Vďaka za odpoveď
Vivi
08.06.11,15:30
§ 157 ZP

Ak sa zamestnanec vráti do práce po skončení výkonu verejnej funkcie alebo činnosti pre odborovú organizáciu, po školení alebo po skončení mimoriadnej služby alebo alternatívnej služby alebo zamestnankyňa (zamestnanec) po skončení materskej dovolenky alebo rodičovskej dovolenky (§ 166 ods. 1) alebo ak sa zamestnanec vráti do práce po skončení dočasnej pracovnej neschopnosti alebo karantény (karanténneho opatrenia), je zamestnávateľ povinný zaradiť ich na ich pôvodnú prácu a pracovisko. Ak to nie je možné preto, že táto práca sa nevykonáva alebo pracovisko je zrušené, musí ich zamestnávateľ zaradiť na inú prácu zodpovedajúcu pracovnej zmluve.
janula2
08.06.11,16:06
§ 157 ZP

Ak sa zamestnanec vráti do práce po skončení výkonu verejnej funkcie alebo činnosti pre odborovú organizáciu, po školení alebo po skončení mimoriadnej služby alebo alternatívnej služby alebo zamestnankyňa (zamestnanec) po skončení materskej dovolenky alebo rodičovskej dovolenky (§ 166 ods. 1) alebo ak sa zamestnanec vráti do práce po skončení dočasnej pracovnej neschopnosti alebo karantény (karanténneho opatrenia), je zamestnávateľ povinný zaradiť ich na ich pôvodnú prácu a pracovisko. Ak to nie je možné preto, že táto práca sa nevykonáva alebo pracovisko je zrušené, musí ich zamestnávateľ zaradiť na inú prácu zodpovedajúcu pracovnej zmluve.

vdaka za rychlu odpoved....
mam ale este jednu otazku:
Musi ma prijat spat aj ked som bola prijata na zastupovanie pocas MD a dana kolegyna sa este z MD nevracia?
Vdaka
Vivi
08.06.11,19:20
zmluvu ste mala na dobu urcitu alebo neurcitu?
ivka70
08.06.11,19:42
vdaka za rychlu odpoved....
mam ale este jednu otazku:
Musi ma prijat spat aj ked som bola prijata na zastupovanie pocas MD a dana kolegyna sa este z MD nevracia?
Vdaka

Ano, musi ta prijat spat do casu, kym sa povodna kolegyna, ktoru zastupujes, nevrati z RD.
ivka70
08.06.11,19:42
zmluvu ste mala na dobu urcitu alebo neurcitu?

Zmluva na zastupovanie pocas MD a RD je formou zmluvy na dobu urcitu.
janula2
08.06.11,21:56
Zmluva na zastupovanie pocas MD a RD je formou zmluvy na dobu urcitu.
Zmluvu mam na dobu urcitu na zastupovanie konkretneho zamestnanca.
Avsak uz sa i "vyhrazala", ze ma preradi do skolskeho klubu a nebudem uz ucit (v SKD- iny plat, prac. cas) a ma vypisany konkurz na dve prac. miesta pre uc. 1. stupna (to je moja pozicia) :-(
Vivi
09.06.11,06:38
ak vam zmluva skoncila podac trvania RD,potom nemate na uvedene miesto narok,ak vsak doba urcita trva,cize zmluva nie je ukoncena,narokovala by som si to podla vyssie uvedeneho paragrafu - nie som odbornik,je to len moj nazor.
ak totiz zmluva na dobu urcitu trva,vy ste oznamili,ze chcete nastupit a oni vam uvedene miesto nechcu dat,aj ked je volne (a kedze su nan vyhlasene nove konkurzy,znamena to,ze ku dnu vasho oznamenia o navrate volne je),je to podla mna porusenie ustanoveni zakonnika prace.
janula2
09.06.11,07:11
Dakujem sa odpoved
ano je to tak, ze ja mam sice zmluvu na dobu urcitu- na zastup pocas MD, no dotycna je este na RD. Miesto mna prijali dalsiu ucitelku 1st. No na skole je teraz vypisany konkurz na dve pozicie ucitela 1.st. Pri rozhovore mi povedala riaditelka, ze chce stabilizovat kolektiv- no berie ich iba na zastup pocas MD. Takze ak som dala oznamenie, ze sa chcem vratit spat, musi ma zobrat? Porusi tym zakon, ked ma nevezme? Moze ma presunut do SKD aj ked moja pozicia je volna???
Vdaka za odpoved
Vivi
09.06.11,07:29
ak vasa zmluva trva,okolnosti sa nezmenili,cize kolegyna,kt.zastupujete,sa do prace este nevratila a miesto je volne,mali by vas zobrat.Odvolajte sa na zakonnik prace - paragraf,co som vam poslala.
janula2
09.06.11,07:39
Vdaka za rychlu odpoved...
ono moje miesto je obsadene inou kolegynou avsak sa otvara o jednu triedu viac a odchadza dalsia kolegyna na MD.
V kazdom pripade predpokladam, ze plati to, ze ak ma nevezme spat porusuje zakon, ze? Aj ked sa jedna o cirkevnu ZS? A do skolskeho klubu ma poslat moze? Vraj ma na to narok ak tam mam zmluvu uz viac ako 3 roky. Je to ale iny pracovny cas a samozrejme aj financne ohodnotenie (to mi povedala naschval, aby som nenastupila ;-( )
Dakujem za odpoved
janula2
09.06.11,08:00
ak vasa zmluva trva,okolnosti sa nezmenili,cize kolegyna,kt.zastupujete,sa do prace este nevratila a miesto je volne,mali by vas zobrat.Odvolajte sa na zakonnik prace - paragraf,co som vam poslala.

Vdaka za rychlu odpoved...
ono moje miesto je obsadene inou kolegynou, ktora prisla miesto mna avsak sa otvara o jednu triedu viac a odchadza dalsia kolegyna na MD.
V kazdom pripade predpokladam, ze plati to, ze ak ma nevezme spat porusuje zakon, ze? Aj ked sa jedna o cirkevnu ZS? A do skolskeho klubu ma poslat moze? Vraj ma na to narok ak tam mam zmluvu uz viac ako 3 roky. Je to ale iny pracovny cas a samozrejme aj financne ohodnotenie (to mi povedala naschval, aby som nenastupila ;-( )
Dakujem za odpoved
a este by som sa chcela spytat, ak ma nevezme spat, nakolko predpokladam, ze uz tam ma niekoho vybrateho- musi mi dat odstupne ak ma nevezme od vtedy ako som jej oznamila, ze konci RD?