vieraaaa
14.06.10,13:39
Poprosím Vás o vysvetlenie §134ZP odst.5.
4.Q 2009 som odpracovala napr. 60 hod/900Eur
v 1/2010 mám skrátený úväzok na 10 hod./týždenne.
Aký priemer použijem ak som mala v januári dovolenku?
Z toho mi vychádza, že v 1.Q budem zisková ale zasa v 2.Q keďže budem mať v 1/2010 skrátený úväzok tam napr. v apríli pri čerpaní D budem mať nižšiu mzdu ?
Neviem si to podľa toho § poskladať. Vďaka za pomoc. Už mi z toho šibe.
Áno, v januári, tj. v I.Q 2010 budeš mať priemer na dovolenku zo IV.Q 2009 a v II.Q 2010 budeš mať dovolenkový priemer z I.Q 2010.
Výška dovolenkového priemeru nezávisí iba od počtu odpracovaných hodín, ale samozrejme aj od výšky zárobku.
Z uvedeného nie je jasné, aký úväzok si mala vo IV.Q, alebo od kedy si pracovala, lebo ak máš v I.Q 2010 - 10 hod./týždeň, tak keď by sme brali do úvahy mesiac po 4 týždne, bolo by to 10 hod. x 4 týž. x 3 mesiace = 120 hodín, čo je viac, ako si uviedla v IV.Q 2009.
Tweety
14.06.10,11:39
Poprosím Vás o vysvetlenie §134ZP odst.5.
4.Q 2009 som odpracovala napr. 60 hod/900Eur
v 1/2010 mám skrátený úväzok na 10 hod./týždenne.
Aký priemer použijem ak som mala v januári dovolenku? Priemerku vypočítanú zo 4Q.
Z toho mi vychádza, že v 1.Q budem zisková ale zasa v 2.Q keďže budem mať v 1/2010 skrátený úväzok tam napr. v apríli pri čerpaní D budem mať nižšiu mzdu ?
Neviem si to podľa toho § poskladať. Vďaka za pomoc. Už mi z toho šibe.
Odpoveď v texte.
Ivenka
14.06.10,11:44
V 4.Q som mala riadny 8 hod.úväzok denný a priemerka mi vyšla napr.12 Eur na deň. A v januári 2010 mám 2 hod.pracovný úväzok denný. Ak budem mať paragraf 1 deň čo sú u mňa 2 hodiny, koľko budem mať preplatené?
1 deň = 12 Eur alebo 1 deň = 12/8*2=3 Eura.
Vďak.Vďaka.
Ivenka
14.06.10,11:49
No asi som našla sama odpoveď, keďže priemerný zárobok podLa §134 ZP odst. 4 sa zisťuje ako hodinový.
vieraaaa
14.06.10,11:57
No asi som našla sama odpoveď, keďže priemerný zárobok podLa §134 ZP odst. 4 sa zisťuje ako hodinový.
Áno, je to tak. To sa stáva, že keď si to človek napíše a porozmýšla, príde na to aj sám.
Ivenka
14.06.10,12:01
Jupíííí, takže mam za 2 mesiace zlé výplaty lebo mi to dávalo denný priemer. To len tak sama pre seba.
ada159
08.03.11,08:39
Prosím o radu pri výpočte priemerky u zamestnanca s 11,5 hod. smenou pri nepravidelnom prac.čase. Zamestnanec odpracoval v RO len v mes. 11,12 a odrobil 372 hod. pričom jeho hrubá mzda bez príplatkov bola 661. V roku 2011 použijem skutočný priemer a ten budem počítať ako 661/372 teda jeho hod.priemer v 1Q 2011 bude 1,7769?
ada159
08.03.11,16:32
Prosím o radu pri výpočte priemerky u zamestnanca s 11,5 hod. smenou pri nepravidelnom prac.čase. Zamestnanec odpracoval v RO len v mes. 11,12 a odrobil 372 hod. pričom jeho hrubá mzda bez príplatkov bola 661. V roku 2011 použijem skutočný priemer a ten budem počítať ako 661/372 teda jeho hod.priemer v 1Q 2011 bude 1,7769?


Prosím, odkontroluje mi to niekto?
skolitel
12.05.11,12:40
Ak je zamestnancovi v priebehu roka zvýšený zákl.plat, treba hneď v tom mesiaci prepočítať aj prac-práv.priemer (tipujem,že nie) a čo nemocenský?
nesca
12.05.11,12:49
Ak je zamestnancovi v priebehu roka zvýšený zákl.plat, treba hneď v tom mesiaci prepočítať aj prac-práv.priemer (tipujem,že nie) a čo nemocenský?
"nemocenský" sa prepočíta až na budúci rok...za predpokladu,že robí už od minulého roka
Ak prac-právny myslíš dovolenkový,a zvýšenie nastalo teraz v máji,tak sa bude prepočítavať až na začiatku júla.Teraz platí priemer za 1-3 mesiac
skolitel
12.05.11,13:02
nie teraz v máji (ja som ešte teraz vo výplatách za apríl) teda vychádza mi z toho, že ak je to teda starý zamestnanec s vypočítanými priemerkami, tak mu vlastne zmením, len výšku mesačného platu a hodinovky (kvoli niektorým druhom miezd, ktoré s ňou počítajú) a to je všetko, dovolenkový priemer sa preráta pri najbližšom 1/4roku a nemocenský po skončení roka, ak je to teda takto tak vďaka za pomoc
konopes
19.05.11,15:40
mam otazku:
ako sa rata dovolenkovy priemer?

v aprilovej vyplate(10.4.) som dostal bonus, aprilova vyplata sa rata do druheho stvrtroka(april,maj,jun) a tym padom budem mat vyssi dovolenkovy priemer v juli, augusute,septembri...

alebo:
aprilova vyplata sa vyplaca za odpracovany marec, a preto sa rata do prveho kvartalu(jan,feb,mar) a preto mi zdvihne dovolenkovy priemer v Q2(apr,maj,jun)??

Dakujem
rodina1
19.05.11,15:46
mam otazku:
ako sa rata dovolenkovy priemer?

v aprilovej vyplate(10.4.) som dostal bonus, aprilova vyplata sa rata do druheho stvrtroka(april,maj,jun) a tym padom budem mat vyssi dovolenkovy priemer v juli, augusute,septembri...

alebo:
aprilova vyplata sa vyplaca za odpracovany marec, a preto sa rata do prveho kvartalu(jan,feb,mar) a preto mi zdvihne dovolenkovy priemer v Q2(apr,maj,jun)??

Dakujem

ak ide o výplatu za mesiac apríl, vyplatenú v máji - tak prvá možnosť je správna
ak ide o výplatu za mesiac marec, vyplatenú v apríli - tak druhá možnosť je správna
Arava
13.07.11,07:05
Príplatok za pohotovosť sa nezapočítava do dovolenkového priemeru (nie je to mzda).
Prosím poraďákov o radu. Započítava sa do mzdy pre výpočet dovolenkového priemeru príplatok za sviatok a príplatky za nadčasové hodiny?? ( 25% a 50%)
Arava
13.07.11,12:05
Prosím poraďákov o radu. Započítava sa do mzdy pre výpočet dovolenkového priemeru príplatok za sviatok a príplatky za nadčasové hodiny?? ( 25% a 50%)
Nikto mi neporadí?
katka50
13.07.11,12:06
Prosím poraďákov o radu. Započítava sa do mzdy pre výpočet dovolenkového priemeru príplatok za sviatok a príplatky za nadčasové hodiny?? ( 25% a 50%)
Áno- zaratávajú sa tieto príplatky. Aj k odprac. hodinám pripočítaš odprac. hodiny vo sviatok a hodiny za odprac. nadčas.
Arava
14.07.11,06:23
Áno- zaratávajú sa tieto príplatky. Aj k odprac. hodinám pripočítaš odprac. hodiny vo sviatok a hodiny za odprac. nadčas.
Ďakujem za odpoveď. a ešte by som sa chcela uistiť či je to správne keď pripočítam ku muzde aj príplatky za poobednajšiu a nočnú smenu a k opracovaným hodinám aj hodiny ktoré zamestnanec odpracoval v poobednajšej a nočnej smene.
katka50
14.07.11,06:28
Ďakujem za odpoveď. a ešte by som sa chcela uistiť či je to správne keď pripočítam ku muzde aj príplatky za poobednajšiu a nočnú smenu a k opracovaným hodinám aj hodiny ktoré zamestnanec odpracoval v poobednajšej a nočnej smene.
ZP § 134
Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely
§ 134
(1)Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely (ďalej len „priemerný zárobok“) zisťuje zamestnávateľ zo mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období.

To znamená, že všetky príplatky, ktoré súvisia s výkonom práce zamestnanca sa rátajú pri výpočte priemer. zárobku. Odratávaš len náhrady mzdy /dovolenka, paragraf, sviatky/
cathyna
31.08.11,07:12
Započítavajú sa do dovolenkového priemeru diéty? Ide o to, že som prebrala po inej účtovníčke firmu, nahodila som si mzdy od začiatku roka až do teraz, a priemery mi vôbec nesedia, jej ich vypočítalo vyššie, pripisovala som to softveru, ale v tom chyba nie je, prepočítala som to ručne, a zistila som, že jej softver bral do úvahy pri výpočte dovolenkového priemeru aj diéty a môj nie. Čo je správne?
veronikasad
31.08.11,07:14
Započítavajú sa do dovolenkového priemeru diéty? Ide o to, že som prebrala po inej účtovníčke firmu, nahodila som si mzdy od začiatku roka až do teraz, a priemery mi vôbec nesedia, jej ich vypočítalo vyššie, pripisovala som to softveru, ale v tom chyba nie je, prepočítala som to ručne, a zistila som, že jej softver bral do úvahy pri výpočte dovolenkového priemeru aj diéty a môj nie. Čo je správne?
diety (v zmysle zákona o cestovných náhradách) sa nezapočítavajú do priemerného zárobku za predch.kal.štvrťrok.
cathyna
31.08.11,07:17
ďakujem za rýchlu odpoveď.
cathyna
31.08.11,08:13
ak som dobre pochopila priemer sa vypočíta: mzda za odpracované hodiny + nadčasy + príplatok za nadčasy /bez náhrad za dovolenku a sviatky/ sa vydelí počtom skutočne odpracovaných hodín za daný štvrťrok

ale mám zarátať do odpracovaných hodín aj hodiny za nadčasy?
cathyna
31.08.11,08:55
rada by som bola keby sa našiel niekto kto by mi pomohol prepočítať priemer :


mzda apríl 2011

- skutoč.odprac.....144 hod......601,20 Eur
- nadčasy...............15 hod.......18,90
- dovolenka..............8 hod.......67,86
- sviatky.................16 hod......33,93
- príplatok za nadčas................15,91
Spolu.....................183 hod....737,80

mzda máj 2011

- skutoč.odprac.....176 hod......686,40 Eur
- nadčasy...............20 hod.......78,00
- príplatok za nadčas................21,21
Spolu.....................196 hod....785,61

mzda jún 2011

- skutoč.odprac.....176 hod......686,40 Eur
- nadčasy..............38 hod......148,20
- príplatok za nadčas................40,30
Spolu.....................214 hod....874,90
cathyna
06.09.11,08:20
ak som dobre pochopila priemer sa vypočíta: mzda za odpracované hodiny + nadčasy + príplatok za nadčasy /bez náhrad za dovolenku a sviatky/ sa vydelí počtom skutočne odpracovaných hodín za daný štvrťrok

ale mám zarátať do odpracovaných hodín aj hodiny za nadčasy?

poradí mi niekto?:(
mirka06121985
23.10.11,16:04
ahojte, potrebovala by som pomoct: zamestnanec ma hrubu mzdu 500 € +odmeny 100 €, je mesacne odmenovany, robi 8 hodin denne, ako mu vyratam dovolenkovy priemer? dakujem za odpoved.
tweedle
07.11.11,10:00
prosím vás mňže byť dovolenkový priemer nižší ako minimálna hodinová mzda?
nikulik
15.01.12,11:14
Poprosila by som vas o radu ohladom priemeru na dovolenku. Bola som od 12.mesiaca 2007 na materskej, a potom na druhej materskej, do prace nastupim teraz vo februari 2012. Ked som ale robila rezervy na dovolenky vysiel konkretne mne ako zamestnancovi priemer 5,0920. Co je dosť vysoky oproti priemeru ktorý maju ostatní zamestnanci ktorý stale pracuju. Robi mi to softwer, vedeli by ste mi povedat ako mam vyratat svoj priemer ked som pracovala naposledy v r.2007? Mohlo to byt tym ze som mala vyssiu matersku,kvôli tomu ze som mala vysoky VZ?
Tweety
15.01.12,11:57
Poprosila by som vas o radu ohladom priemeru na dovolenku. Bola som od 12.mesiaca 2007 na materskej, a potom na druhej materskej, do prace nastupim teraz vo februari 2012. Ked som ale robila rezervy na dovolenky vysiel konkretne mne ako zamestnancovi priemer 5,0920. Co je dosť vysoky oproti priemeru ktorý maju ostatní zamestnanci ktorý stale pracuju. Robi mi to softwer, vedeli by ste mi povedat ako mam vyratat svoj priemer ked som pracovala naposledy v r.2007? Mohlo to byt tym ze som mala vyssiu matersku,kvôli tomu ze som mala vysoky VZ? Teraz pri preplatení dovolenky, tej, čo si o nej na inom mieste písala, nepoužiješ priemer, ktorý si naposledy mala, ale použiješ pravdepodobný zárobok podľa ZP .
§ 134
Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely
(1) Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely (ďalej len "priemerný zárobok") zisťuje zamestnávateľ zo mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období.

(2) Rozhodujúcim obdobím je kalendárny štvrťrok predchádzajúci štvrťroku, v ktorom sa zisťuje priemerný zárobok. Priemerný zárobok sa zisťuje vždy k prvému dňu kalendárneho mesiaca nasledujúceho po rozhodujúcom období používa sa počas celého štvrťroka, ak tento zákon neustanovuje inak.

(3) Ak zamestnanec v rozhodujúcom období neodpracoval aspoň 22 dní alebo 170 hodín, používa sa namiesto priemerného zárobku pravdepodobný zárobok. Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia, alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.

(4) Priemerný zárobok sa zisťuje ako priemerný hodinový zárobok. Priemerný hodinový zárobok sa zaokrúhľuje na štyri desatinné miesta. Ak sa podľa pracovnoprávnych predpisov má použiť priemerný mesačný zárobok, postupuje sa tak, že priemerný hodinový zárobok sa vynásobí priemerným počtom pracovných hodín pripadajúcich v roku na jeden mesiac podľa týždenného pracovného času zamestnanca. Priemerný mesačný zárobok sa zaokrúhľuje na najbližší eurocent nahor.
Ivenka
29.01.12,14:34
Ahojte poprosím Vás o radu, pracovník pracuje 1,6 hod/denne, čiže odpracoval:
7/11 21 dni 33,6 hod mzda 80,00 Eur
8/11 23 dni 36,8 hod 80,00 Eur
9/11 22 dni 35,2 hod 80,00 Eur

a počítač mi vypočíta že má priemer 9,11 Eur/hod. Robím v Olympe, neviem kde mám chybu ? Ďakujem
veronikasad
29.01.12,14:41
Ahojte poprosím Vás o radu, pracovník pracuje 1,6 hod/denne, čiže odpracoval:
7/11 21 dni 33,6 hod mzda 80,00 Eur
8/11 23 dni 36,8 hod 80,00 Eur
9/11 22 dni 35,2 hod 80,00 Eur

a počítač mi vypočíta že má priemer 9,11 Eur/hod. Robím v Olympe, neviem kde mám chybu ? Ďakujem
aký úväzok máš zadaný v pracovnom pomere ?
Ivenka
29.01.12,14:45
Mám tam ten nešťastný čo som už raz riešila : 1/4 - 2 hod/5 dni
veronikasad
29.01.12,14:47
Mám tam ten nešťastný čo som už raz riešila : 1/4 - 2 hod/5 dni
nemusíš to zadávať v zlomkoch, vydel si úväzok na 2 des.miesta, bude to presnejšie.

Nerobil ti SW z tohto dôvodu dopočet do min.mzdy ?

Skontroluj si aj pracovný kalendár, aký týždenný fond prac.času tam máš nastavený.
Mila123
29.01.12,14:48
1.6 hod. / 8 hodín je 0.200 pr. úväzok, nie?
Ivenka
29.01.12,14:58
Dievčatá, mám v kalendári 2 hod prac.úväzok, dopočet do min.mzdy nemám, práveže za dovolenku mi vypočítalo tak ako som písala a to mi vypočítal SW.
Mila123
29.01.12,15:00
ak máš 2 hodinový úväzok, mal by mať úväzok 0.25 pr. miesta.....
niekde je niečo ešte iné nesprávne, preto ti počíta taký priemer.......

pri mesačnom vystavovaní mzdy si menila počet hodín ?
veronikasad
29.01.12,15:03
Dievčatá, mám v kalendári 2 hod prac.úväzok, dopočet do min.mzdy nemám, práveže za dovolenku mi vypočítalo tak ako som písala a to mi vypočítal SW.
úväzok si potom pri generovaní mzdy opravovala ručne na 1,6 ? Máš hodinovú mzdu alebo mesačnú ? (podľa rovnakej sumy asi mesačnú). Tá suma je vysoká, skús ešte v personalistike pozrieť ako máš nastavený výpočet priemeru.
Ivenka
29.01.12,15:15
Veronika tot neviem kde mám hľadať Výpočet priemeru, odkedy sa zmenila stránka. Už som z toho na mraky.
veronikasad
29.01.12,15:27
Veronika tot neviem kde mám hľadať Výpočet priemeru, odkedy sa zmenila stránka. Už som z toho na mraky.
dosť som sa s tým natrápila, kým som na to prišla.
Choď na výpočet mzdy, daj generovať výplatu a cez opravu vojdi do vygenerovanej mzdy. V časti ostatné máš výpočtové priemery, klikni na políčko vedľa a zistíš, z čoho bol priemer vypočítany. Ak tam je chyba, oprav si ručne.

V novej verzii som ešte žiadnu výplatu nerobila, je možné, že tam majú chybu priamo z KROSu.
Ivenka
29.01.12,15:34
Veronika tak som to urobila, ďakujem zajtra zavolám do Krosu kde mám chybu resp. aby som pochopila ako to počíta. Ďakujem.
veronikasad
29.01.12,15:35
Veronika tak som to urobila, ďakujem zajtra zavolám do Krosu kde mám chybu resp. aby som pochopila ako to počíta. Ďakujem.
aké si tam mala sumy ? Z niečoho ti ich muselo ťahať ?
Aký priemer tam máš nastavený ?
Ivenka
29.01.12,16:05
Veronika mám tam presno to čo som písala v zadaní Úhrn 240 Eur odpr.66 hod a výpočíta mi priemer 9,11 nechápem ?
veronikasad
29.01.12,16:30
Veronika mám tam presno to čo som písala v zadaní Úhrn 240 Eur odpr.66 hod a výpočíta mi priemer 9,11 nechápem ?
tam sú ešte aj iné údaje. Typ priemeru - čo máš zaškrtnuté ?

Dlžka prac.dňa v RO ?
prepočítaný plný týždenný úväzok v RO ?
Ivenka
29.01.12,16:47
Veronika, typ mám skutočný...
úhrn mám 240 Eur
Odpr.dni 66
Odpr.hodiny 105,6
Dĺžka dňa 1,6 hod - všetko ako mám v zadaní ako som písala
Prepočítaný plný týždenný úväzok 8 hod a priemer mi dá 9,11 ?????
veronikasad
29.01.12,16:48
Veronika, typ mám skutočný...
úhrn mám 240 Eur
Odpr.dni 66
Odpr.hodiny 105,6
Dĺžka dňa 1,6 hod - všetko ako mám v zadaní ako som písala
Prepočítaný plný týždenný úväzok 8 hod a priemer mi dá 9,11 ?????
v tom poslednom riadku máš chybu, je tam týždenný úväzok - nie denný. Má tam byť 40.
a ešte pozri, či máš typ priemeru hodinový.
Ivenka
29.01.12,16:55
Lenže keď tam dám 40 hod tak mi vypočíta ešte väčšiu blbosť. Mám predsa 1,6 hod/denne * 5 a to je 8 hod.týždenne. Som z toho zúfalá.
Typ priemeru mám hodinový, neviem to zmeniť.
veronikasad
29.01.12,17:02
Lenže keď tam dám 40 hod tak mi vypočíta ešte väčšiu blbosť. Mám predsa 1,6 hod/denne * 5 a to je 8 hod.týždenne. Som z toho zúfalá.
Ešte pozri v personalistike, aký úväzok máš nastavený v pracovných pomeroch (týždeň - počet dní - počet hodín)

Cez oprav vojdi na kartu zamestnanca
Ivenka
29.01.12,17:04
Úväzok mám 1/4 2 hod/denne 5 dni v týždni
veronikasad
29.01.12,17:06
Úväzok mám 1/4 2 hod/denne 5 dni v týždni
daj si tam namiesto zlomku 0,20, týždeň 8 dní 5

Len podla tohto nastavenia ti bude počítať výplaty až od mesiaca, v ktorom si urobila zmenu.
Takže ak robíš výplaty za 12. mesiac, nechala by som to tak, zmenu urobila až v januári a aj za IV. štvrťrok upravila výšku priemeru, lebo ten bude tiež počítaný zle.
Ivenka
29.01.12,17:10
Tak som to opravila a dala som prepočet výplaty a nič mi nezmenilo k horšiemu. Len uvidím čo mi to spraví pri ročnom zúčtovaní. Ďaaaakujem už som myslela, že to vzdám. Pekný večer. PS: Ja som to tu už raz riešila s tým po toto úväzkom.
veronikasad
29.01.12,17:12
Tak som to opravila a dala som prepočet výplaty a nič mi nezmenilo k horšiemu. Len uvidím čo mi to spraví pri ročnom zúčtovaní. Ďaaaakujem už som myslela, že to vzdám. Pekný večer. PS: Ja som to tu už raz riešila s tým po toto úväzkom.
Ivenka, prepočtom ti nič nezmení. Musela by si opraviť všetky výplaty za III. aj IV. štvrťrok. Do toho by som nešla, lebo si ich "dobabreš", radšej vypočítaj ručne priemer. Bude ti svietiť červene, ale vieš prečo.
Ak zmenu zadáš v januári, správny priemer budeš mať až v apríli.

Neboj, aj ja som sa natrápila v jednej firme s výpočtami, keď som tam mala samé skrátené úväzky.

Ešte čo by si mohla skúsiť - len otvoriť mesiace od 7-12 a v každom opraviť v personalistike tie údaje. Bez generovania mzdy. Možno pomôže.
Mila123
29.01.12,17:16
odporúčam napísať e-maila do Krosu, popr. telefonicky požiadať o pomoc.....
mne nešla správne nastaviť exekúcia, trápila som sa cca 3 hodiny, zavolala som a za 5 minút som mala riešenie....:D
Ivenka
29.01.12,17:18
OK. určite zajtra zavolám, minulý týždeň som tiež s nimi riešila jeden rpblém...ozvem sa, kde bola zrada...
L-M
10.02.12,20:16
ZP § 134
Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely
§ 134
(1)Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely (ďalej len „priemerný zárobok“) zisťuje zamestnávateľ zo mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období.

To znamená, že všetky príplatky, ktoré súvisia s výkonom práce zamestnanca sa rátajú pri výpočte priemer. zárobku. Odratávaš len náhrady mzdy /dovolenka, paragraf, sviatky/


Dobrý večer, rada by som sa uistila, ak je ZC platený mes. mzdou a tak má platené aj sviatky- ako keby bol v práci mes. mzdou- v tomto prípade na výpočet dovol. priemeru sa neodrátavajú však.Keby sa aj odrátali a vydelilo bez nich , tak výsledok by bol taký istý. :-)
Opravte ma prosím, ak sa mýlim.
Jana Motyčková
13.02.12,10:15
V tomto prípade sa ani hodiny za svaitok ani suma za sviatok neodpočítava pri výpočte priemeru.
myara
31.05.12,18:23
Prosim vas, ako je to, ak sme dostali odmeny za marec 2012, ale boli vyplatene vo vyplate, ktoru sme dostali v aprili, a v juni by som si chcela zobrat dovolenku.
Bude sa mi dovolenkovy priemer ratat z prveho alebo druheho stvrtroku?
veronikasad
31.05.12,18:30
Prosim vas, ako je to, ak sme dostali odmeny za marec 2012, ale boli vyplatene vo vyplate, ktoru sme dostali v aprili, a v juni by som si chcela zobrat dovolenku.
Bude sa mi dovolenkovy priemer ratat z prveho alebo druheho stvrtroku?
Dovolenka v mesiaci juni je preplácaná dovolenkovým priemerom za I. štvrťrok 2012, teda vrátane odmien za mesiac marec (vyplatených v apríli).
Ide o ročné odmeny alebo mesačné ?
myara
31.05.12,18:33
Dovolenka v mesiaci juni je preplácaná dovolenkovým priemerom za I. štvrťrok 2012, teda vrátane odmien za mesiac marec (vyplatených v apríli).
Ide o ročné odmeny alebo mesačné ?

rocne
veronikasad
31.05.12,18:35
rocne

§ 134
Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-01-2012-a.html#hore)

(1) Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely (ďalej len "priemerný zárobok") zisťuje zamestnávateľ zo mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období.

(2) Rozhodujúcim obdobím je kalendárny štvrťrok predchádzajúci štvrťroku, v ktorom sa zisťuje priemerný zárobok. Priemerný zárobok sa zisťuje vždy k prvému dňu kalendárneho mesiaca nasledujúceho po rozhodujúcom období používa sa počas celého štvrťroka, ak tento zákon neustanovuje inak.


(7) Ak sa zamestnancovi v rozhodujúcom období zúčtuje na výplatu mzda (časť mzdy), ktorá sa poskytuje za dlhšie obdobie ako kalendárny štvrťrok, na účely zisťovania priemerného zárobku sa určí jej pomerná časť pripadajúca na kalendárny štvrťrok. Zvyšná časť (časti) sa zahrnie (zahrnú) do mzdy pri zisťovaní priemerného zárobku v ďalšom období (ďalších obdobiach). Počet rozhodujúcich období zamestnávateľ určí podľa počtu štvrťrokov, za ktoré sa mzda poskytuje. Mzda poskytnutá zamestnancovi pri príležitosti jeho pracovného výročia alebo životného výročia podľa § 118 ods. 3 sa považuje za mzdu poskytnutú za obdobie štyroch kalendárnych štvrťrokov. Pri určovaní pomerných častí mzdy zamestnávateľ prihliada na podiel obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období alebo v ďalších rozhodujúcich obdobiach z fondu pracovného času na príslušné obdobie.
myara
31.05.12,18:56
§ 134
Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-01-2012-a.html#hore)

(1) Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely (ďalej len "priemerný zárobok") zisťuje zamestnávateľ zo mzdy zúčtovanej zamestnancovi na výplatu v rozhodujúcom období a z obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období.

(2) Rozhodujúcim obdobím je kalendárny štvrťrok predchádzajúci štvrťroku, v ktorom sa zisťuje priemerný zárobok. Priemerný zárobok sa zisťuje vždy k prvému dňu kalendárneho mesiaca nasledujúceho po rozhodujúcom období používa sa počas celého štvrťroka, ak tento zákon neustanovuje inak.


(7) Ak sa zamestnancovi v rozhodujúcom období zúčtuje na výplatu mzda (časť mzdy), ktorá sa poskytuje za dlhšie obdobie ako kalendárny štvrťrok, na účely zisťovania priemerného zárobku sa určí jej pomerná časť pripadajúca na kalendárny štvrťrok. Zvyšná časť (časti) sa zahrnie (zahrnú) do mzdy pri zisťovaní priemerného zárobku v ďalšom období (ďalších obdobiach). Počet rozhodujúcich období zamestnávateľ určí podľa počtu štvrťrokov, za ktoré sa mzda poskytuje. Mzda poskytnutá zamestnancovi pri príležitosti jeho pracovného výročia alebo životného výročia podľa § 118 ods. 3 sa považuje za mzdu poskytnutú za obdobie štyroch kalendárnych štvrťrokov. Pri určovaní pomerných častí mzdy zamestnávateľ prihliada na podiel obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období alebo v ďalších rozhodujúcich obdobiach z fondu pracovného času na príslušné obdobie.

dakujem, a ked som bola v januari a februari na 2 PN?
Anika 7
10.09.12,10:46
ahojte,,
a čo v prípade ak mi zamestnanec predchádzajuci kvartal marodil?
aky priemer mu zadam pre dovolenku?
vopred dakujem...
Andyke
10.09.12,11:01
§134 Zák. práce
3) Ak zamestnanec v rozhodujúcom období neodpracoval aspoň 22 dní alebo 170 hodín, používa sa namiesto priemerného zárobku pravdepodobný zárobok. Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia, alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.
lejla020
16.11.13,20:27
Poraďte mi prosim ako vypocitam dovolenkovy priemer ak som odrobila za mesiac viac ako 22 dni
veronikasad
16.11.13,20:33
Poraďte mi prosim ako vypocitam dovolenkovy priemer ak som odrobila za mesiac viac ako 22 dni
Za aké obdobie chceš priemer použiť ? Kedy vznikol pracovný pomer ?
lejla020
16.11.13,21:07
Nasa ekonomka nam poocita dovolenkovy priemer takto- ak som odrobila napr 21 dni: pravdepodobny mesacny zarobok- funkcny plat deleno pocet pracovných hodin odpracovanych v aktualnom mesiaci napr-520/ 150, len nechapem ako tento priemer vypocita ked odrobim v mesiaci 23 dni
lejla020
16.11.13,21:21
A este by som sa chcela opytat ci dovolenkovy priemer je to iste ako kvartaly priemer, ak nie aky je v tom rozdiel
Dakujem
veronikasad
17.11.13,07:07
Nasa ekonomka nam poocita dovolenkovy priemer takto- ak som odrobila napr 21 dni: pravdepodobny mesacny zarobok- funkcny plat deleno pocet pracovných hodin odpracovanych v aktualnom mesiaci napr-520/ 150, len nechapem ako tento priemer vypocita ked odrobim v mesiaci 23 dni
Pracuješ v organizácii, ktorá sa neriadi Zákonníkom práce ? Kedy vznikol pracovný pomer ? Podľa ZP sa odpracovanie 22 dní sleduje v predch. kal. štvrťroku.
lejla020
17.11.13,10:38
24. 11. 2011 vznikol pracovny pomer. Takze ak odrobim viac ako 22 dni v aprily tak sa urobi kvartalny priemer predchadzajuceho stvrtroku ktory plati na dalsie 3 mesiace alebo len na april?
veronikasad
17.11.13,12:34
24. 11. 2011 vznikol pracovny pomer. Takze ak odrobim viac ako 22 dni v aprily tak sa urobi kvartalny priemer predchadzajuceho stvrtroku ktory plati na dalsie 3 mesiace alebo len na april?
Dovolenkový priemer sa počíta z príjmu za predch. kal. štvrťrok. V apríli sa použije priemer za I. štvrťrok 2013.
lejla020
17.11.13,15:23
Dakujem za odpoved a tento priemer za I. stvrtrok je potom rovnaky aj v maji aj juny?
veronikasad
17.11.13,15:25
Dakujem za odpoved a tento priemer za I. stvrtrok je potom rovnaky aj v maji aj juny?
ano
lejla020
18.11.13,14:04
Ďakujem. A chcela by som sa ešte opýtať, že keď si zoberiem dovolenku, je možné aby mi strhli aj zo zakladu aj z osobneho priplatku?
Priklad: Vzala som si dovolenku 10 dní, moja tarifna mzda je 315 eur z ktorej mi kvôli dovolenke strhli 217 eur a osobne- 164 eur z ktoreho mi strhli 71.3 eur a tym padom zarobim tak isto ako keby som tu dovolenku ani nemala
Tweety
18.11.13,14:17
Náhrada za dovolenku je priemerkou, máš teda preplatenú dovolenku a o tých 10 dní menej za odpracovanýé dni, takže logicky máš za ne krátený tarif, aj OH..
enad
22.11.13,07:46
Zamestnanec s nerovnomerne rozvrhnutým pracovným časo odpracuje za III.Q spolu 600h. Má mesačnú mzdu. Ako mám vypočítať priemer na dovolenku na nasledujúci Q? Tie hodiny navyše sa mu zobrazujú v mzde ako odpracované hodiny, nie ako nadčasy...
Ďakujem
enad
22.11.13,09:51
Zamestnanec s nerovnomerne rozvrhnutým pracovným časo odpracuje za III.Q spolu 600h. Má mesačnú mzdu. Ako mám vypočítať priemer na dovolenku na nasledujúci Q? Tie hodiny navyše sa mu zobrazujú v mzde ako odpracované hodiny, nie ako nadčasy...
Ďakujem
Prosím Vás, viete mi niekto poradiť? potrebujem to súrne. Náš soft totižto počíta priemer ako súčet HM deleno počet odpracovaných hodín za daný Q, ale v tých hodinách sú všetky hodiny aj nadčasy, ktoré ale nie sú preplatené... takže je jedno či zamestnanec odrobil 180 alebo 200 h, vždy má tú istú mesačnú mzdu. Vychádza mi potom, že má nižší priemer ako by mal mať.

Ďakujem
veronikasad
22.11.13,10:33
Zamestnanec s nerovnomerne rozvrhnutým pracovným časo odpracuje za III.Q spolu 600h. Má mesačnú mzdu. Ako mám vypočítať priemer na dovolenku na nasledujúci Q? Tie hodiny navyše sa mu zobrazujú v mzde ako odpracované hodiny, nie ako nadčasy...
Ďakujem
Prosím Vás, viete mi niekto poradiť? potrebujem to súrne. Náš soft totižto počíta priemer ako súčet HM deleno počet odpracovaných hodín za daný Q, ale v tých hodinách sú všetky hodiny aj nadčasy, ktoré ale nie sú preplatené... takže je jedno či zamestnanec odrobil 180 alebo 200 h, vždy má tú istú mesačnú mzdu. Vychádza mi potom, že má nižší priemer ako by mal mať.

Ďakujem
Za nadčasy bude čerpané náhradné volno, alebo sú to nadčasy u vedúcich pracovníkov, ktoré sú do 150 hod. ročne súčasťou mesačnej mzdy ?
enad
22.11.13,10:44
malo by byť prednoste náhradné voľno. A ano, dokonca je to vedúci, ktorý to má mať ako súčasť zluvy. Ale tento istý problém je aj u nevedúcich
veronikasad
22.11.13,10:47
malo by byť prednoste náhradné voľno. A ano, dokonca je to vedúci, ktorý to má mať ako súčasť zluvy. Ale tento istý problém je aj u nevedúcich
Poraď sa na hotline svojho mzdového programu pod akou zložkou mzdy takéto nadčasy evidovať, aby ti dovolenkový priemer počítalo správne.

Lebo dovolenkový priemer je skutočne podiel hrubej mzdy a počtu odpracovaných hodín za predch. kal. štvrťrok. Ak by išlo o preplatené nadčasy, tak výpočet je správny.
enad
22.11.13,10:59
Tie nadčasy nie sú preplatené. Oni dostanú rovnaku mesačnú mzdu, či odpracujú 200 h alebo 168.
veronikasad
22.11.13,11:00
Tie nadčasy nie sú preplatené. Oni dostanú rovnaku mesačnú mzdu, či odpracujú 200 h alebo 168.
Čítala si prvú časť mojej predch. odpovede ?
enad
22.11.13,11:26
Ano. Dodávateľ soft je z ČR. O SK legislatíve nevie nič. Je to firma KS. Aj som sa na porade pýtala, či má niekto skúsenosti s týmto soft, ale neozval sa nikto... takže ja im musím povedať, čo je správne podľa našej legislatívy, vymyslieť ako to v tom ich zázraku spraviť a oni to spravia...(možno). Musím im dať presný vzorec,inak to neurobia správne. ...
ďakujem