patalia
02.06.11,12:46
Prave som prisla od mojej endokrinologicky, ktora mi na nadmerne potenie poradila Excipial DeoForte. No uz som voci tymto veciam skepticka, hlavne po pouzivani Dicloru, ktory ma tak spalil a stipal, ze som ho rovno hodila do kosa. Tak som zvedava na Vase skusenosti s tymto pripravkom.
mareko
02.06.11,11:43
Používam, nie je to žiadna "žieravina" ani nič podobné, normálny prípravok vo forme krému v tube. Mal by účinkovať aj po sprchovaní, teda viac dní po jednom natretí. Neviem či je to Excipialom Deo Forte alebo inou súhrou okolností, ale potím sa menej. Nie že by vôbec, ale menej. Za pokus to stojí, lebo síce nie je najlacnejší, ale zasa to nie je žiadna šleha do rozpočtu ako niektoré výrobky. Dôležité je, že je to Švajčiarsky výrobok takže sa mu dá veriť.
ErinErin
02.06.11,13:20
Excipial Deo Forte je podobne ako Driclor (a ostatné prípravky tohto druhu) antiperspirant na princípe hliníkových solí. Jediný na trhu je vo forme krému, čiže sa dá jednoduchšie použiť aj na iné miesta ako v podpazuší - napr. na dlane či chodidlá. U všetkých prípravkov je znášanlivosť individuálna - len vyskúšať.
lujza.j
02.06.11,20:26
Excipial DeoForte,teraz používam nedá sa porovnať s Driclorom od ktorého som veľa očakávala, štípal ako hovädo:mee: ale nie len mňa,ale aj moju dcéru,mám pocit,že to je asi len pre hrochov:D:D
focalor
03.06.11,08:11
ja pouzivam driclor doteraz, je pravda, ze po aplikacii stipe a svrbi, ale ked to dva dni zvladnem (vecerna aplikacia, ked som cisty), tak mam podla pocasia 3-6 tyzdnov pokoj s potenim (absolutne mam suche podpazusie), excipial sa mi tak neosvedcil, mozno nebol tak agresivny, ale ani nezabranil uplne poteniu, ale moze byt dobry na ine citlivejsie oblasti tela, kde by driclor zabil vsetko zive... :D
ale zase to neprehanam s tym, lebo inak sa potim na chrbte a na tvari, a zda sa mi ze viac, ako ked som driclor nepouzival, ale tak toto potenie zase zvladam :D
patalia
03.06.11,09:39
ja pouzivam driclor doteraz, je pravda, ze po aplikacii stipe a svrbi, ale ked to dva dni zvladnem (vecerna aplikacia, ked som cisty), tak mam podla pocasia 3-6 tyzdnov pokoj s potenim (absolutne mam suche podpazusie), excipial sa mi tak neosvedcil, mozno nebol tak agresivny, ale ani nezabranil uplne poteniu, ale moze byt dobry na ine citlivejsie oblasti tela, kde by driclor zabil vsetko zive... :D
ale zase to neprehanam s tym, lebo inak sa potim na chrbte a na tvari, a zda sa mi ze viac, ako ked som driclor nepouzival, ale tak toto potenie zase zvladam :D

No je to mozne, ze sa clovek zacne potit niekde inde. Ved tie odpadove latky matabolizmu sa nejakou cestou musia dostat von :D Len stale nechapem, ze preco u niekoho sa musia vylucovat vo velkom poteni :---