daary
07.06.11,09:38
Zdravím, čo sa môže stať s PC, ak si pri čistení disku začiarknem aj políčko zmazať komprimovanie starých súborov. Je tam toho 350000 KB, môže sa mi nejak "porúchať" PC? Vďaka za prípadnú odpoveď.
Fero11
07.06.11,08:16
nie nemoze sa ti poruchat PC
marjankaj
07.06.11,08:31
Zdravím, čo sa môže stať s PC, ak si pri čistení disku začiarknem aj políčko zmazať komprimovanie starých súborov. Je tam toho 350000 KB, môže sa mi nejak "porúchať" PC? Vďaka za prípadnú odpoveď.

PC sa ti môže porúchať hocikedy.:cool: Ale to začiarknutie na to nebude mať vplyv.
Murphyho zákon: Ak sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj pokazí.:rolleyes:
Chobot
07.06.11,08:38
Zdravím, čo sa môže stať s PC, ak si pri čistení disku začiarknem aj políčko zmazať komprimovanie starých súborov. Je tam toho 350000 KB, môže sa mi nejak "porúchať" PC? Vďaka za prípadnú odpoveď.

Môžeš to spraviť, ale je to zbytočné. Neviem, aký veľký máš disk C:, ale 350 MB veľa priestoru neuvoľní. Predpokladám, že kapacita na C: je viac, ako 40 GB, preto 350 MB je len 1% a kvôli 1% je škoda riskovať vymazanie niečoho, čo PC môže potrebovať.

A ak tie súbory chceš komprimovať cez to menu, ktoré je priložené, tak ich vlastne nemažeš. Windows ti spraví len to, že tie súbory v objeme 350 MB ti skomprimuje (zbalí) tak, aby zaberali menej miesta. Teda ty tých 350 MB neuvoľníš celých, len súbory stlačíš tak, aby zaberali napr. 200 MB.

Ak by si chcel uvoľniť celý priestor, musel by si tie súbory nie komprimovať, ale vymazať.
newmi
07.06.11,13:32
nehovoriac o tom, ze to komprimovanie moze zabrat kopec casu... je to zbytocne