Andy 33
07.06.11,11:04
Dobrý deň,
je potrebné sa odhlásiť zo zdravotnej poisťovne ako platiteľ poistného za zamestnancov ak v danej poisťovni už nemáme žiadneho zamestnanca?
Timka1
07.06.11,09:14
Dobrý deň,
je potrebné sa odhlásiť zo zdravotnej poisťovne ako platiteľ poistného za zamestnancov ak v danej poisťovni už nemáme žiadneho zamestnanca?

áno

čítaj, platí to pre všetky ZP http://www.dovera.sk/sk/poistne/zamestnavatel/povinnosti/
rodina1
07.06.11,09:20
Dobrý deň,
je potrebné sa odhlásiť zo zdravotnej poisťovne ako platiteľ poistného za zamestnancov ak v danej poisťovni už nemáme žiadneho zamestnanca?
Príspevok od Mušky:
http://www.porada.sk/t8073-p12-zdravotna-poistovna.html

mimotemyosobne mi je lepšie, ak odhlásim zamestnávateľa z príslušnej ZP. Vyhnem sa tak problémom a naťahovačkám, či som poslala alebo neposlala nulový mesačný výkaz.
Vieme, že na ZP sú zamestnanci, ktorí koľkokrát nevedia, čo treba robiť ...
ondrejvla
07.06.11,09:20
Ja keď som jednala so ZP pri odhlasovaní posledného zamestnanca, bolo mi oznámené, že :
Platiteľ poistného, ktorý je zamestnávateľom má povinnosť v lehote najneskôr do ôsmich dní oznamovať zdravotnej poisťovni zmeny týkajúce sa zamestnancov a to:


zmenu alebo vznik platiteľa poistného

Zánikom posledného poistenca v poisťovni nie je firma podávať žiadne výkazy, ani nulové.
No, ale možno sa mýlim a vznikli nejaké iné predpisy...:rolleyes:
vieraaaa
07.06.11,09:28
Ja keď som jednala so ZP pri odhlasovaní posledného zamestnanca, bolo mi oznámené, že :
Platiteľ poistného, ktorý je zamestnávateľom má povinnosť v lehote najneskôr do ôsmich dní oznamovať zdravotnej poisťovni zmeny týkajúce sa zamestnancov a to:


zmenu alebo vznik platiteľa poistného
Zánikom posledného poistenca v poisťovni nie je firma podávať žiadne výkazy, ani nulové.
No, ale možno sa mýlim a vznikli nejaké iné predpisy...:rolleyes:
Ja by som sa tiež držala toho, že neodhlasovať, veď keď sa zasielajú výkazy a HOZ elektronicky a zamestnávateľ sa odhlási a zase prijme zamestnanca - poistenca príslušnej ZP, tak sa bude znova prihlasovať zamestnávateľ a bude si znova vybavovať oprávnenia na elektronické zasielanie?
Okrem toho, mala som prípad, že vyše roka sme v jednej ZP nemali žiadneho poistenca a nikto od nás nepýtal nulové mesačné výkazy a doteraz nepýta. Keď nám zamestnanci prešli od začiatku minulého roka do tejto ZP, začala som znova požívať pridelený "login" a heslo a naďalej zasielam bez problémov všetky dokumenty elektronicky, na základe zmluvy uzatvorenej pred niekoľkými rokmi.