dobjan
08.06.11,22:39
Mohol by mi niekto poradiť s menším problémom ohľadom mobilu?
Mám nový mobil s OS ANGROID, ktorí podporuje cez operátora O2 aj facebook.
Zaregistroval som sa na facebooku a keďže bol v angličtine a iný ako na PS stalo sa, že som musel niečo potvrdiť,čo sposobilo, že všetkým čo som mal v adresáre v mobile prišla SMS správa na mobilne čísla s textom žiadosť o priateľstvo od adresáea: facebook 99999.
Na záver, som prihlásený aj v google a gmail. Fakt neviem čo som mohol potvrdiť, len dúfam že to nebude spoplatnené.

Za pomoc a každú radu ďakujem.
newmi
08.06.11,23:18
SI myslel ANDROID, nie? ;-)
asi ta sklamem ale na 99% to bude spoplatnene.
To ze si prihlaseny na gmail resp google je pri androide normalne. Ale nechapem preco si sa registroval v anglictine a preco si isiel cez mobil. Btw, aky to je mobil?
dobjan
09.06.11,08:40
Je to samsung GT-I5500 /GALAXI 5/.
Akým sposobom to moze byt spoplatnené keďže sms neodchádzali zo sim karty?
dalid
09.06.11,10:24
Fakt neviem čo som mohol potvrdiť, len dúfam že to nebude spoplatnené.

Za pomoc a každú radu ďakujem.

Ked to nevies ty, ako ti mame vediet poradit co si vlastne potvrdil a ake to moze mat nasledky pre teba??? ;) V najhorsom pripade ti pride iba vysoka faktura za nejake sluzby...
Minimalne si sa poucil, ze sa do buducna mas registrovat iba v tom jazyku, ktory ovladas a nie odklikavat policka automaticky. A registracie je lepsie, bezpecnejsie a pohodlnejsie, robit v PC ako cez mobil...

Nie nadarmo sa niektorym telefonom hovori "smartphone". Len bolo by dobre, kedy aj ich uzivatelia boli aspon trosku "smart" ;)
dobjan
09.06.11,10:36
Asi sa rozumiete do toho tak ako ja. Ale aj tak dík.
Ináč O2 mi za to nespoplatnilo nič a moju adresu ani číslo účtu som na 100 percent nezadával pri registrácii.
newmi
09.06.11,14:43
ako vies, ze ti o2 za to nic nezobralo?
kergulaan
09.06.11,16:07
Nebol si pripojeny na net cez wifi?
Aky mas program v O2 - podla toho sa da zistit ci ti za spojenie nieco spoplatnia.
NIe som na FB a tak ohladne registracie ti neporadim, ale rozoslanie spravy je vec FB a nie mob tel. - ten odosle len jednu spravu a ta sa nasledne mnozi na FB - asi.
buchač
09.06.11,16:26
V podstate položím takú istú otázku ...
Ale iný problém .

Pripojím sa na sieť ...potom sa chcem prihlásiť povedzme na " Poradu " , alebo aj inde , kde som registrovaný .
No v tej chvíli prichádza problém , že nejak ma neakceptuje , nejde sa proste prihlásiť .
Je to zaujímavé , nakoľko na predchádzajúcej mašinke ( Nokia 5800 Xpress music som takýto problém nemal ...
Ozaj , teraz sa jedná o HTC HD2 ...
Sieť je v poriadku , tá inak beží ...Orange

Kde robím chybu ?
domenico.office
09.06.11,16:28
V podstate položím takú istú otázku ...
Ale iný problém .

Pripojím sa na sieť ...potom sa chcem prihlásiť povedzme na " Poradu " , alebo aj inde , kde som registrovaný .
No v tej chvíli prichádza problém , že nejak ma neakceptuje , nejde sa proste prihlásiť .
Je to zaujímavé , nakoľko na predchádzajúcej mašinke ( Nokia 5800 Xpress music som takýto problém nemal ...
Ozaj , teraz sa jedná o HTC HD2 ...
Sieť je v poriadku , tá inak beží ...Orange

Kde robím chybu ?

HTC-čko je s Androidom?
buchač
09.06.11,16:31
HTC-čko je s Androidom?

eeeee....ja som len nechcel novú tému načínať ...

Win....mám
domenico.office
09.06.11,16:33
Skús nájsť iný prehliadač pre W..... Mobile.
buchač
09.06.11,16:42
Skús nájsť iný prehliadač pre W..... Mobile.

Mám nainštalovaný IE a Operu , už z výroby , takpovediac ...ani na jednom sa nedá prihlásiť ...
Čítať príspevky , to hej , ale prispievať nie ....
Nevadí , ja aj tak len v prípadoch núdze idem na mobil ...na chalupe , alebo niekde v kaviarni ...nič sa nedeje ...;)
domenico.office
09.06.11,16:47
Mám nainštalovaný IE a Operu , už z výroby , takpovediac ...ani na jednom sa nedá prihlásiť ...
Čítať príspevky , to hej , ale prispievať nie ....
Nevadí , ja aj tak len v prípadoch núdze idem na mobil ...na chalupe , alebo niekde v kaviarni ...nič sa nedeje ...;)

Ja som už dávnejšie odporúčal WM, nemám problém v Androide, ani cez firemný prehliadač, či Operu, či Dolphin .... takže ti neporadím asi.....
alla66
09.06.11,17:02
ako vies, ze ti o2 za to nic nezobralo?


mimotemyKontrola spotreby sa dá zistiť viacerými spôsobmi:)

- cez službu Moje O2 https://www.o2.sk/prihlasenie
- zaslaním bezplatnej SMS s textom SPOTREBA na číslo 99222
- pri čísle s dobíjaním kreditu cez Kredit *100*# / Posledný hovor *149*# /
- príp.aplikáciou, ktorá zaznamenáva spotrebu prenesených dát cez EDGE a cez Wifi.
alla66
09.06.11,17:24
V podstate položím takú istú otázku ...
Ale iný problém .

Pripojím sa na sieť ...potom sa chcem prihlásiť povedzme na " Poradu " , alebo aj inde , kde som registrovaný .
No v tej chvíli prichádza problém , že nejak ma neakceptuje , nejde sa proste prihlásiť .
Je to zaujímavé , nakoľko na predchádzajúcej mašinke ( Nokia 5800 Xpress music som takýto problém nemal ...
Ozaj , teraz sa jedná o HTC HD2 ...
Sieť je v poriadku , tá inak beží ...Orange

Kde robím chybu ?
http://forum.mobilmania.sk/images/smilies/eusa_think.gif....aké zobrazenie používaš? .... plné alebo mobilné? Skús prepnúť:)
buchač
09.06.11,18:52
http://forum.mobilmania.sk/images/smilies/eusa_think.gif....aké zobrazenie používaš? .... plné alebo mobilné? Skús prepnúť:)

Okamžite mám plné zobrazenie ...keď chcem písať , musím klik na ikonu klávesnice dať ...
dobjan
10.06.11,05:38
ako vies, ze ti o2 za to nic nezobralo?
Informoval som sa na zakaz. linke.
dalid
10.06.11,12:39
buchac - aky mas nastaveny profil? WAP, Internet??
Ja na WM telefone problem nemam, ale idem cez O2, prehliadac Opera, mobilne zobrazenie.
dobjan
11.06.11,06:24
buchac - aky mas nastaveny profil? WAP, Internet??
Ja na WM telefone problem nemam, ale idem cez O2, prehliadac Opera, mobilne zobrazenie.
Internet a taktiež aj operu.