alaya1
10.06.11,18:22
Ako pomoct domacimi prostriedkami potlacit, ci odstranit neznamy zapal v tele.
pivko
10.06.11,16:25
Ako pomoct domacimi prostriedkami potlacit, ci odstranit neznamy zapal v tele.
Odskúšané , naozaj to funguje;)
http://www.wobenzym.sk/verejnost/informacie-o-lieku/tabid/134/Default.aspx
alaya1
10.06.11,16:59
Tak musim tzo konzultovat, dakujem, rada by som aj cajiky, bylinky a pod.
BXLmiami
10.06.11,17:06
Na maximum posilniť imunitu.To znamená uľahčiť organizmu fungovanie.Ciže vyhádzať zo stravy ťažké jedlá,po strave sa nemáš cítiť ustatá a veľa oddychovať a spať.Zihľavový čaj,najviac 2 deci ráno na lačno,maximum 3 týždne,ale nie že ho pôjdeš kúpiť,nazbieraj si.Na posilnenie môžeš aj lipu,mladé orechové listy,medovku,jahodové a malinové listy.Odšťaviť zeleninu a piť šťavičky,ale tiež nie veľa ,vo všeobecnosti zelenina každej farby a trocha.A potom pri tom aj zostan.Aha a zabudla som,prestan sa hnevať.Zlosť ked človek v sebe dusí,ubližuje si viac ako keby mal E.coli.:)
Kvaka
10.06.11,17:06
Ako pomoct domacimi prostriedkami potlacit, ci odstranit neznamy zapal v tele.
Skús aj výťažky z aloe vera http://aloeverask.blogspot.com/2009/03/vyrobky-z-aloe-vera.html
Ak chceš len bylinky, tak určite čaj z repíka, mám s tým skúsenosti, v našej rodine sa varili odjakživa bylinkové čaje, moji rodičia si sami bylinky zbierali. Poradiť sa treba v predajni liečivých bylín, čo s čím sa môže kombinovať.
pozri aj tu http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/4148/na-zapaly-aj-bylinkami.html
arizona
10.06.11,17:10
Nokerla
11.06.11,07:34
Aky zapal?..... pri silnom zapale mozu bylinky zmiernit zapal, ale nemusia ho vediet vyliecit, alebo to moze trvat veeelmi dlho.
Najprv treba zistit kde ten zapal je a preco tam je.
Gina Er
11.06.11,07:39
Na maximum posilniť imunitu.To znamená uľahčiť organizmu fungovanie.Ciže vyhádzať zo stravy ťažké jedlá,po strave sa nemáš cítiť ustatá a veľa oddychovať a spať.Zihľavový čaj,najviac 2 deci ráno na lačno,maximum 3 týždne,ale nie že ho pôjdeš kúpiť,nazbieraj si.Na posilnenie môžeš aj lipu,mladé orechové listy,medovku,jahodové a malinové listy.Odšťaviť zeleninu a piť šťavičky,ale tiež nie veľa ,vo všeobecnosti zelenina každej farby a trocha.A potom pri tom aj zostan.Aha a zabudla som,prestan sa hnevať.Zlosť ked človek v sebe dusí,ubližuje si viac ako keby mal E.coli.:)
mimotemyE.coli sa normálne vyskytuje v ľudskom organizme,je to dobrá baktéria,vytvára vitamín K.....to,že sa premnoží a zvrhne,je iná vec....
Ajk&
11.06.11,07:55
Veľa, veľa chodiť a pri tých prechádzkach si nazbierať liečivky: t.č. momentálne baza, ešte kde nekvitne aj žihľava, skorocel, praslička...Nejesť tableky, každá má vedľajšie účinky. Ak je zápal na koži, tak sa dá samozrejme lokálne aplikovať masť z lekárne. Jesť aktuálne ovocie, teda keď je jeho sezóna u nás a nie v Afrike, u nás je jún: jahody, ríbezle, čerešne, o chvíľu baza (kráľovná v zdravom ovocí), reďkovka, cibuľka,veľa chrenu (aj listy ako obklad na zápal), mladý hrášok, o chvíľu fazuľka, mrkvička atď... Ak nemáš záhradu, tak si nájdi tú najchudobnejšiu babku (ktorá nemá peniaze na hnojivá) a od nej kupuj zeleninu, ovocie, vajíčka a možno ti predá aj sliepočku, ak chová kozičku tak aj mliečko. Žiadne umelé doplnky vo forme tabletiek, lebo sa staneš rezistentnou a keď budeš odkázaná na tabletky, tak ti jednoducho - nezaberú.
alaya1
11.06.11,12:57
baby, dakujem za rady, ale naozaj ja tto mam akutne, neviedia kde. mam ine velmi vazne problemy, tak mi asi nova mrkva nepomoze momentalne. Hladala som alternativu k liekom, ktore ci chcem, ci nie brat musim. Zial.
adi11
11.06.11,13:50
Vyuzijem tuto temu, lebo si myslim, neviem, mozno sa mylim, ze mam tiez zapal v palci na lavej ruke..totiz pred mesiacom som cakala u zubarky asi dve hod. v horucej cakarni a ked som vosla do ambulancie ako keby som vosla do chladnicky, mali pustenu klimatizaciu tak, ze fukalo na mna a pobudla som v kresle asi pol hodinku..hned na druhy den ma zacala svrbet dlan, bolest v prste, nic som neudrzala v ruke, trhalo a asi tyzden strasne bolesti, tak odvtedy nahrievam biolampou a bolest ustupila..uz som len trosku grimblava..:D..takze moze to byt z tej klimatizacie, alebo..:confused:
Nokerla
11.06.11,14:15
Adi,
skor to vidim na zapal nervu.
kaivorus
11.06.11,19:02
áno , môže to byť z klimatizácie, v ktorej sa nachádza veľmi veľa mikroorganizmov,...
napadli ti určite lymfatické uzliny na krku, a tam sa zakotvili,...
myslím si , že to nie je zápal nervu, ale mikroorganizmy ti spôsobili obmedzenie priechodu cievneho lymfatického riečišťa...,atď, atď
adi11
11.06.11,19:17
áno , môže to byť z klimatizácie, v ktorej sa nachádza veľmi veľa mikroorganizmov,...
napadli ti určite lymfatické uzliny na krku, a tam sa zakotvili,...
myslím si , že to nie je zápal nervu, ale mikroorganizmy ti spôsobili obmedzenie priechodu cievneho lymfatického riečišťa...,atď, atď
..a co myslis, treba ist s tym k lekarovi, alebo mi to prejde tym nahrievanim lampou bioptron..pobolieva ma ten prst uz len pri zmychani pradla a tak...
dakujem za radu
vnucik7
22.06.11,19:40
Jednoznačne skúste pijavice.Tie určite pomôžu!!!
rektora
22.06.11,19:45
ahoj vnucik7 kde sa dajú pijavice zohnať?
vnucik7
22.06.11,19:51
dajú sa u terapeutov,napr.v rim sobote,ale už je viac tých,čo sa stým zaoberajú.pozrite si inzeráty a nájdete určite.
rektora
22.06.11,19:57
na aké choroby sú pijavice vhodné? A ak to nie je tajomstvo, tak kde v R.S. sa tomu venujú, mala by som záujem, ďakujem za odpoveď.
vnucik7
22.06.11,20:02
sú vhodné prakticky na všetko,hlavne zápalové ochorenia a veľa ďalšieho.bolo by to na vaľa písania,ak chcete skúste zavolať 0902376653 tam sa môžte dozvedieť viac.
avalik
22.06.11,20:21
Colostrum ste skusali?
adi11
22.06.11,20:28
Jednoznačne skúste pijavice.Tie určite pomôžu!!!
..pocula som o uspesnej liecbe pijavicami..mne pomohla lampa bioptron..prst ma prestal boliet
dorotka6612
29.06.11,13:39
ahoj, prosím ťa teraz som tu pridala aj ja svoj prípad s neznámym zápalom v tele. môžeme sa spojiť, zaujímal by ma tvoj priebeh a zistenia. som toho dosť nešťastná, lebo mi poriadne strpčuje život :-(
milo2
07.04.15,18:41
Ako pomoct domacimi prostriedkami potlacit, ci odstranit neznamy zapal v tele.
zápal je prirodzená reakcia organizmu, potláčať ho je ist proti svojmu organizmu. Nechapem ale o aký neznamy zapal ide ???
alaya1
07.04.15,18:43
Ako pomoct domacimi prostriedkami potlacit, ci odstranit neznamy zapal v tele.
zápal je prirodzená reakcia organizmu, potláčať ho je ist proti svojmu organizmu. Nechapem ale o aký neznamy zapal ide ???


Ved je to z roku 2011 :).