travina
14.06.11,10:40
Dobrý deň,
podelí sa prosím niekto so skúsenosťami s kozmodiskom?
Ďakujem vopred za Vaše názory.
terezamaria
14.06.11,08:56
Nie je to žiadny zázrak, ako ho opisujú v reklame.:rolleyes: Ústup
potiaží nenastáva po pár minútách, ale po pár dňoch, možno niekedy
ani vôbec.:confused: Záleží od toho, aký je nález na chrbtici. Ja osobne
keď som ho nosila pravidelne každý deň, som sa cítila lepšie asi o 20 %. Nedá sa to presne povedať, možno Tebe zaberie lepšie.:)
DanielaSL
14.06.11,09:15
Ja zvyknem používať ten na bedrovú časť , nie ten dlhý na celú chrbticu. A mám dobré skúsenosti. Ako ma sekne v krížoch, okamžite si ho nasadím, aj v ňom v noci spím a kríže sú ráno dobré. Zatiaľ sa mi ešte nestalo, že by mi nepomohol...
travina
14.06.11,09:26
Terezamaria - ďakujem. Ani ja neberiem vážne to reklamované nadšenie ale susedke, ktorá má problémy s chrbticou, bedrovou časťou, nedávno ortopéd predpísal zdravotnú pomôcku a bolo to čosi podobné kozmodisku. Tak ma napadlo že asi na tom niečo bude. Nečakám, že mi kozmodisk "vylieči", to čo už mám na chrbtici dobabrané. Mňa bolí chrbát a kríže keď robím dlhšie v záhradke a myslím že možno s kozmodiskom by bola pohoda.
travina
14.06.11,09:33
Vďaka, tak nejako si to predstavujem. Asi si ho kúpim.
DanielaSL
14.06.11,09:49
Nemáš možnosť si ho vyskúšať ? Ja som ho najprv odskúšala a potom som si ho až kúpila.
travina
14.06.11,10:46
DanielaSĽ - nemám, ale ja som dlhšie už viacmenej rozhodnutá si ho kúpiť, tak ma potešilo, že ho prvé ohlasy nezatratili. Vychádzam z toho, že keď mi vnučka len zľahka prejde rúčkou po unavenom chrbte, je to úplná polahoda a tak myslím bude pôsobiť aj kozmodisk, ako jemná masáž, nečakám žiadne zázraky. Takže kým si nájdem poriadneho maséra /tu by mal byť smajlík, ale neviem ho vložiť/, pomôže kozmodisk.
buchač
14.06.11,11:04
Ahoj!

Volám sa " buchač " .

Kozmodisk nosím od vtedy , čo som si dodrbal chrbát na Total Gyme...;)
buchač
14.06.11,11:05
...pani Milena z Minibazáru - skúsenosti ...;):rolleyes::---:D

http://img.mimibazar.sk/h/bs/8/070725/11/h2558.jpg
alabut
14.06.11,11:14
Testoval to niekto ako rusku vlozku? :-)
Katy a R
15.06.11,11:25
.. jáj, buchač sa nezaprie ... :D:D:D

ja som ešte dávno kúpila mamke ako darček ... ale nechcela ho, že ju "chladí" :confused::confused: .. ja som vyskúšala ten bedrový .. a pomáhalo mi to.
ten dlhý potom používal švagor .. a nevedel si vynachváliť .. mal veľmi vážne problémy s chrbticou
Fakt neviem, čím to bolo .... uvažovala so o tom, že medzi nimi bol veľký výškový rozdiel .. a možno to obidvom správne "nemasírovalo" ..
Oliwa
15.06.11,12:01
.. jáj, buchač sa nezaprie ... :D:D:D

ja som ešte dávno kúpila mamke ako darček ... ale nechcela ho, že ju "chladí" :confused::confused: .. ja som vyskúšala ten bedrový .. a pomáhalo mi to.
ten dlhý potom používal švagor .. a nevedel si vynachváliť .. mal veľmi vážne problémy s chrbticou
Fakt neviem, čím to bolo .... uvažovala so o tom, že medzi nimi bol veľký výškový rozdiel .. a možno to obidvom správne "nemasírovalo" ..

... a možno to bolo rozdielnym placebo efektom...