durisovad
14.06.11,14:36
Cele dni pocuvam reklamy v radii, ake je dolezite, aby sme uzivali tento vyzivovy doplnok. Mate s jeho posobenim niekto nejake skusenosti? Dokonca ho odporucaju aj ocni lekari.
veronikasad
14.06.11,12:39
Dáška, užívala som ho na doporučenie očného lekára. Dá sa volne kúpiť v lekárni, je dosť drahý (presnú sumu si nepamätám)
durisovad
14.06.11,12:42
Cena lieku je na internete. Mna by zaujimalo, ci pomohol a ako. Ze lekari odporucaju kadeco, za co maju provizie, mi je viac ako jasne.
wagner
14.06.11,13:02
Cena lieku je na internete. Mna by zaujimalo, ci pomohol a ako. Ze lekari odporucaju kadeco, za co maju provizie, mi je viac ako jasne.

Ja som ich užívala asi osem rokov. Sú drahé, ale bez nich by som už musela nosiť okuliare.Teraz užívam Ocutein forte.Je lacnejší a má vyšší obsah luteinu. Ocuvite má obsah luteinu 5 mg, ocutein 15 mg. Cena cca 16,50€ za 75 ks toboliek - je to zvýhodnené balenie( 16 tob.zdarma v akcii).
Alexej123
15.06.11,16:52
Do zdravia oci sa oplati investovat. Ja som ho brala tiez, je dobry, ked niekto trpi sedym zakalom. Ale je to len doplnok stravy a zrak nevylieci. O svoj zrak sa treby starat, jest ovocie a zeleninu, nepozerat stale do televizora ci pocitaca, v lete nosit okuliare a chodit na preventivne prehliadky. Ocuvite je odskusany pripravok. Ale su aj lacnejsie pripravky na zrak.
durisovad
15.06.11,17:05
Takze treba jest mrkvu a zrak by mal byt v poriadku. Umele vitaminy velmi nemam rada. Podla mojho nazoru su taketo pripravky vyrabane a s uspechom predavane preto, lebo sme lenivi ocistit si a zjest zeleninu a ovocie v prirodzenej forme.
DanielaSL
16.06.11,10:23
Dáška ja ho musím brať ..mám problém a hrozí z neho ešte väčší..takže dvaja očiari nezávisle od seba mi ho doporučili brať...pravidelne a doživotne....
durisovad
16.06.11,13:40
Ked to ocni lekari doporucili, preco ti to nedali na recept? Ak to povazuju za liek, ak ti to ma pomahat a si poistena, mala by si to mat na lekarsky predpis a nie za to platit tazke peniaze.
DanielaSL
16.06.11,13:46
Lebo bohužiaľ nie všetko je na recept..a to nie je vina lekárov.....
veronikasad
16.06.11,13:48
Danka, vraj už je niečo novšie a lepšie - Volá sa to Avilut - v máji som dostala do ruky leták od očného ...
Gina Er
16.06.11,13:59
Takze treba jest mrkvu a zrak by mal byt v poriadku. Umele vitaminy velmi nemam rada. Podla mojho nazoru su taketo pripravky vyrabane a s uspechom predavane preto, lebo sme lenivi ocistit si a zjest zeleninu a ovocie v prirodzenej forme.
no neviem,ako by som do seba dostala tie minerály,ktoré užívam proti návalom :D:D
Gina Er
16.06.11,14:00
Lebo bohužiaľ nie všetko je na recept..a to nie je vina lekárov.....
a bude ešte horšie...:(
Tweety
16.06.11,14:35
a bude ešte horšie...:(
Prečo tak pesimisticky? dá sa to povedať aj optimistickejšie, " dobre už bolo":)
durisovad
16.06.11,15:04
Nie je nejaky liek, ktory je na predpis a ktory by nahradil ten drahy vyzivovy doplnok? Podla mojho nazoru je to necitlivy hyenizmus firmy, ktora to vyraba a ktora urcite motivuje lekarov, aby ho odporucali. Vyuzivaju biedu ludi, ktori su chori a ktori sa nevedia branit.
Gina Er
16.06.11,15:33
Prečo tak pesimisticky? dá sa to povedať aj optimistickejšie, " dobre už bolo":)
:D:D:D
smejeme sa,ale je to skôr do plaču......
Gina Er
16.06.11,15:35
Nie je nejaky liek, ktory je na predpis a ktory by nahradil ten drahy vyzivovy doplnok? Podla mojho nazoru je to necitlivy hyenizmus firmy, ktora to vyraba a ktora urcite motivuje lekarov, aby ho odporucali. Vyuzivaju biedu ludi, ktori su chori a ktori sa nevedia branit.
celý farmaceutický priemysel je založený na tom,aby lieky pacientov neliečili,ale udržiavali v danom stave.keď vyzdravieš,nepotrebuješ lieky a oni nemajú zisky...
Sima123
02.06.15,08:26
Prepacte pomylila som sa. Ide o omyl.
bettylou
11.06.15,15:36
no ocuvit obsahuje aj jednu "veelmi kvalitnu" e farbu, neznam na co, ale ma