n.valkova
14.06.11,18:11
Rada by som vedela názor tých žien, ktorých niečo podobné stretlo..
Menzes mi mešká asi týždeň, takže som si urobila pred 2 dňami tehotenský test. Vyšiel mi negatívny. Doteraz nemám žiadne príznaky, že by som mala menzes dostať. Môže za tento môj "stav" to, že som asi pred 2 týždňami prekonala zápal močového mechúra?
Ďakujem.
Gina Er
14.06.11,16:38
môže:)
Gina Er
14.06.11,16:44
ešte by som chcela dodať,1-2 týždne nič neznamenajú,môže to byť z nachladnutia,z nervov...atď´....neviem,koľko máš rokov,aké zamestnanie,aký si mala cyklus do teraz....
n.valkova
14.06.11,16:51
mám 30 rokov a sedavé zamestnanie. cyklus mávam taký všelijaký, ale poslednú dobu celkom fajn, prichádzalo mi to do nejakých 30 dní. ale dnes je už 38 deň.
Milli30
14.06.11,17:01
treba ísť k lekárovi, toto je taká vec ktorá sa stane aj zdravej žene, ktorá nemala žiadne problemy, mohla si mať nejaké stresy, diétu,a tiež ako si pisala kvôli zdravotným problemom ktoré si mala a tiež užívanie liekov.
Gina Er
14.06.11,17:38
mám 30 rokov a sedavé zamestnanie. cyklus mávam taký všelijaký, ale poslednú dobu celkom fajn, prichádzalo mi to do nejakých 30 dní. ale dnes je už 38 deň.
na vek som sa pýtala preto,či náhodou nejde o prechod,ale to asi nie :D
a zo zamestnania nemôžeš mať nervy? alebo nejaké prechladnutie.....tak vydrž ešte týždeň,potom choď k doktorovi...
n.valkova
14.06.11,19:09
no snáď sa ma prechod ešte netýka :D
v zamestnaní je všetko ok, stresy som nijak zvlášť nepociťovala, ale to prechladnutie bolo, veď z toho som mala ten zápal moč. mechúra a brala som antibiotiká. tak snáď je to z toho. ale som už mierne nervózna, hádam ma negatívny test znova upokojí :)
Milli30
14.06.11,20:08
no snáď sa ma prechod ešte netýka :D
v zamestnaní je všetko ok, stresy som nijak zvlášť nepociťovala, ale to prechladnutie bolo, veď z toho som mala ten zápal moč. mechúra a brala som antibiotiká. tak snáď je to z toho. ale som už mierne nervózna, hádam ma negatívny test znova upokojí :)

nervozita tomu nepridáva, vyzerá, že to bude z toho prechladnutia, a užívania liekov, ak ti to nepríde a nebudeš tehotná, lekár ti pichne vyvolávačku
Dav
14.06.11,20:39
Test sa má po 2 týždňoch zopakovať - aj v prípade tehotenstva je cca 2 týždne po otehotnení negatívny - kým sa vytvorí určitá hladina hormónov.
A návšteva lekára - aby sa vylúčili a hlavne vyliečili iné príčiny meškania.