bnorika
15.06.11,09:01
Vie niekto dobrý a chutný recept na plnenú cuketu?
Ďakujem za skoré odpovede! ;)
VERONIKA6
15.06.11,07:12
suzika1979
15.06.11,07:16
ahoj,ja robim podobne ako na tom videjku od veroniky,akurat miesto masa davam kuracie pecienky :) je to mnam
evuš
15.06.11,07:17
Napr. rolky z cukety ... Mladú umytú cuketu škrabkou na zemiaky nakrájame na dlhé tenké plátky, ktoré uložíme na dosku, nato položíme šunku s mastným okrajom, plátok syra /napr. Ementál/ a zvinieme do rolky... Takto pripravené rolky vložíme do maslom vymastenej zapekacej formy, posypeme parmezánom, posypeme sladkou červenou paprikou a chilli, dáme zapiecť asi na 20-30 min...
ubka
15.06.11,07:28
Napr. rolky z cukety ... Mladú umytú cuketu škrabkou na zemiaky nakrájame na dlhé tenké plátky, ktoré uložíme na dosku, nato položíme šunku s mastným okrajom, plátok syra /napr. Ementál/ a zvinieme do rolky... Takto pripravené rolky vložíme do maslom vymastenej zapekacej formy, posypeme parmezánom, posypeme sladkou červenou paprikou a chilli, dáme zapiecť asi na 20-30 min...
...tak toto vyzerá dobre :)
už aj skúšam, hodí sa mi to ako predjedlo pri gril párty ...
evuš
15.06.11,07:30
Napr. rolky z cukety ... Mladú umytú cuketu škrabkou na zemiaky nakrájame na dlhé tenké plátky, ktoré uložíme na dosku, nato položíme šunku s mastným okrajom, plátok syra /napr. Ementál/ a zvinieme do rolky... Takto pripravené rolky vložíme do maslom vymastenej zapekacej formy, posypeme parmezánom, posypeme sladkou červenou paprikou a chilli, dáme zapiecť asi na 20-30 min...

... zabudla som napísať, že plátky cukety uložíme trošku cez seba... počet plátkov - toľko, aké veľké závitky chcete mať... :)
trisestri
15.06.11,07:53
wagner
19.06.11,12:46
Dnes som robila plnenú cuketu. Plním ju rožkami, nakrájanými na drobné kocky. Pridám vajíčka, Niva syr, majoránku, vňať - petržlenovú alebo zelerovú, trochu oleja a mlieka toľko, aby plnka nebola suchá. Týmto naplním vydlabané cukety a dám zapiecť. Po zapečení posypem strúhaným syrom.
misstka
04.07.11,09:33
plnenú mám tiež rada, ale výborné sú aj cuketové placky, tých sa nikdy neviem dojesť hoci klasické placky nemusím.
rdb
04.07.11,12:42
Presne vcera vysiel recept na blog sme - varime s medvedom - Roman daniel Baranek. emoyem poslat link, lebo je v praci blokovanz :) ale google urcite najde.