verona234
15.06.11,21:42
Zdravim, potrebuje radu.
Na celom Slovensku prebieha kampaň digitalizácia, pred 5 dňami mi volali z T-comu a nalákali mňa na akciu Tv magio cez internet. Presviedčali mňa až ma nakoniec zlomili. Za 2 dni po telefonáte mi prišiel kuriér a doniesol mi všetko potrebné k zapojeniu- magio,wifi router, kable...Ak som to chcel ale zapojiť- musel som ešte vyvŕtať do steny dieru a spojiť kablami wifi a pc, nakoniec som všetko spojil ale magio sa vobec nerozbehalo. Tak som volal do T-Comu a bolo mi povedané, že mi to ani ísť nemože lebo v lokalite kde bývam je preťažená sieť- takže sa s magiom možem rozlúčiť. Ale čo ďalej?? Mám právo na náhradu škody-vyvrtanie diery a proste, s tým, že niekto- odborníci z t-comu, ma zlanária na niečo, čo sa vobec neda v danej oblasti zrealizovať? Od T-Comu vlastním ešte internet- možem požadovať zníženie platieb alebo zvýšenie rýchlosti netu, za nepríjemnosť, ktorú mi urobili???
arizona
15.06.11,20:37
Pozadovat mozes, ale ci ti Tcom pristupi k nahrade skody za vyvrtanu dieru je otazne.
Ak si presvedceny o svojej pravde a vies dokazat aka ti vznikla skody, mozes sa obratit na sud.
Len si vopred zrataj, ci neprerobis a ci ti ta vyvrtana diera stoji za to ...;):rolleyes:
Fero11
16.06.11,06:40
Ak si nepodpisal zatial ziadne zmluvy, tak sa na to vyser, zalep dieru kuskom sadry a zavolaj do t-comu, nech si pridu po ten balicek, co ti doniesli a ze si ochotny na to zabudnut.
Ak uz si vsak podpisal zmluvu s viazanostou, tak to bude vacsi problem, ale myslim si, ze v t-centre by ti to mohli uznat a zrusili by ti tu zmluvu.
Inak pozor, niekedy ak ti volaju ohladom nejakych t-com sluzieb, tak to nemusia byt pracovnici t-comu, ale externy pracovnici a ty vacsinou nemaju potuchu ci je mozne, alebo nie je mozne zriadit na danom mieste konkretnu sluzbu.
edit: ak sa da, tak vsetky taketo hovori si nahravaj
Ak si sa vsak rozhodol niekomu mesacne platit za TV, tak skus o5 magio, ale nie magio TV, ale magio SAT to ti ucite pojde. Ak nechces platit mesacne poplatky, tak potom skus skylink, alebo cslink
bubkoch
16.06.11,07:04
v tvojom pripade mozes od zmluvy odstupit do 7-ich pracovnych dni od podpisu bez akehokolvek dovodu ...