babade
15.06.11,22:29
Dobrý večer, pred 2 rokmi mi bol vyoperovaný apendix. V poslednej dobe mám bolesti v tejto oblasti a mám pocit, akoby som na tomto zákroku ani nebola. Vie mi niekto povedať či je možné, že aj keď je apendix preč tak pretrvávajú ťažkosti, prípadne čo to môže byť? Ďakujem.
arizona
15.06.11,20:45
Moze to byt hocico, u zien napr. zapal vajecnikov.
Ale aj bolest ladvin sa moze prejavit v oblasti slepeho creva./vlastna skusenost/
Pytaj sa na nejake odborne vysetrenie
alabut
16.06.11,01:26
Moj mladsi brat bpl sest krat operovany na slepe crevo. :-)
babade
18.06.11,19:55
Moze to byt hocico, u zien napr. zapal vajecnikov.
Ale aj bolest ladvin sa moze prejavit v oblasti slepeho creva./vlastna skusenost/
Pytaj sa na nejake odborne vysetrenie
Ďakujem za radu,už som objednaná na vyšetrenie u gynekológa,uvidím ako to dopadne. Neviem,či to môže byť-viackrát operovaný apendix!?
alabut
19.06.11,02:06
Moze, ak su komplikacie. Matka si pichla ihlu do brucha ... 74 stichov, iba stopovaci pes chybal. :-)
buchač
19.06.11,07:15
Dobrý večer, pred 2 rokmi mi bol vyoperovaný apendix. V poslednej dobe mám bolesti v tejto oblasti a mám pocit, akoby som na tomto zákroku ani nebola. Vie mi niekto povedať či je možné, že aj keď je apendix preč tak pretrvávajú ťažkosti, prípadne čo to môže byť? Ďakujem.

Je to možné ...

Viacero príčin ...

- ohľadom gyndy sa nevyjadrujem , nemal som totiž ešte ženské problémy ...;)
- obličky ma ešte tiež neboleli ...:rolleyes:....šak ani nemusia , ja im nekážem ...:)

ALE

keďže som už bol dorezaný statočne , tak jednou z príčin môžu byť aj vnútorné zrasty , ktoré sa zvyknú dosť často vyskytovať pri týchto zásahoch do organizmu ...
Občas aj mňa to chytí ...pri zmene počasia napríklad , vtedy aj pobolievajú ale aj svrbia ...Dr. Iľko je vtedy len učeň pri mne aj s tými jeho tabuľkami :---:D
Aj na stravu si musím pozor dávať ...strukoviny , vyprážané ...proste na to , od čoho začne potom " vietor " fúkať ...:---:D:D:D
babade
19.06.11,12:37
Je to možné ...

Viacero príčin ...

- ohľadom gyndy sa nevyjadrujem , nemal som totiž ešte ženské problémy ...;)
- obličky ma ešte tiež neboleli ...:rolleyes:....šak ani nemusia , ja im nekážem ...:)

ALE

keďže som už bol dorezaný statočne , tak jednou z príčin môžu byť aj vnútorné zrasty , ktoré sa zvyknú dosť často vyskytovať pri týchto zásahoch do organizmu ...
Občas aj mňa to chytí ...pri zmene počasia napríklad , vtedy aj pobolievajú ale aj svrbia ...Dr. Iľko je vtedy len učeň pri mne aj s tými jeho tabuľkami :---:D
Aj na stravu si musím pozor dávať ...strukoviny , vyprážané ...proste na to , od čoho začne potom " vietor " fúkať ...:---:D:D:D
To je dobre,že to berieš s humorom,tak sa všetko lepšie znáša,ale ja som iný typ-všetko ma hneď rozhádže,mám zo všetkého strach.Ale vďaka!!!:eek:
katedrála
19.06.11,16:49
Ja mám apendix vyoperovaný 5rokov a tiež mám bolesti alebo skôr len také pobolievanie na pravej strane,zas ale nie tak často že by som to musela riešiť.Neviem čím je to spôsobené ale osobne si myslím že sú to zrasty,ktoré tam vznikli,z gyn.hľadiska je všetko v poriadku.
lujza.j
19.06.11,18:00
Dobrý večer, pred 2 rokmi mi bol vyoperovaný apendix. V poslednej dobe mám bolesti v tejto oblasti a mám pocit, akoby som na tomto zákroku ani nebola. Vie mi niekto povedať či je možné, že aj keď je apendix preč tak pretrvávajú ťažkosti, prípadne čo to môže byť? Ďakujem.

čo je to v poslednej dobe? ja mám slepák vonku 20r bolesti mám každý mesiac keď mám ovuláciu a to chodím doslova v pravom uhle, až pokiaľ nezaberú povolené drogy:D:D najväčšia bolesť prejde, ale ešte to nejaký deň cítim;)
pasuliatko
20.06.11,09:54
zrasty sa robia pri - po zápaloch, poraď sa s nejakým lekárom čo to môže byť. skús ísť za obvodnou alebo internista nech ťa pošle na USG a pozrú sa či sa tam niečo nedeje.
katalóg
20.06.11,13:43
Príčin môže byť naozaj veľa.
Neviem z akého dôvodu sa tabuizuje téma okolo parazitov v ľudskom tele. Malá osveta.
Odčervovanie domácich miláčikov je dnes už samozrejmosťou.
Iba väčšina ľudí sa naivne domnieva, že ich sa to netýka.

V slepom čreve sídli napr. tento tvor. http://www.detoxikacia-tela.sk/video/vyskyt-parazita-v-slepom-creve

Čiže aj to môže vyvolávať občasné bolesti.
babade
26.06.11,19:35
ak si si neni istá zájdi za zubárkou, skús ísť tam nech sa na to pozrie a prípadne ti poradí čo máš robiť.
To má byť vtip? "Zájdi za zubárkou"-čo to má spoločné so slepým črevom????:confused:
pasuliatko
26.06.11,20:41
To má byť vtip? "Zájdi za zubárkou"-čo to má spoločné so slepým črevom????:confused:

:D:D:D:D:D omyl to malo ísť do inej témy :D:D:D:D
neviem ako sa to tu ocitlo, mažem to :D:D:D