DanielaDa
18.06.11,09:52
dobry den, chcem sa podeliť o skusenost .. 3roky som brala antikoncepciu YADINE lekarka mi odporučila skusiť nove ,,genetikum,, yoadine -Karhla. Ako som ju začala uživať po 9dnoch sa mi vyhodili 2-3opari na perach :confused:doktorka povedala že to nie je s liekov ,ale kedže sa mi to vyhadzovalo stale dokola a skoro vždy v rovnakom dni od začania uživania noveho balenia ,uznala že to može liekmi. uživala som ju asi 3 mesiace pribrala som (a stravujem sa rovnako ) a hlavne dali sa mi krčove žili . Doktorka povedala zmena späť na YADINE ,len ja sa obavam čo bude .. tak zatial som mesiac bez liekov a pozorujemm co sa zmeni opary zmizli:) ,,prsia zadok ostali,, :o .. aky mate vy nazor?
patalia
18.06.11,18:49
Moj nazor je, ze antikoncepcia je fajn pokial nesposobi ziadne vedlajsie ucinky, ALE! je to hazard s hormonmi a ludskym telom. No asi ta "antika" YADINE, by nemala robit ziadnu sarapatu, ked ste na nu reagovali dobre, ale stale je to len risk a zisk... Asi je to len Vas ci sa do toho date. V kazdom pripade vela stastia :)
pasuliatko
18.06.11,18:52
nemyslím si,že nová HAK má vplyv na opar, ten sa robí z niečoho úplne iného...
báť sa nemusíš normálne ju môžeš užívať ďalej tú ktorú chceš.