SamuelSK
18.06.11,20:40
Ahojte,

Poznate niekto tieto produkty?
Na Slovensku je na nich embargo, cize tu sa zohnat nedaju.
Lenze ani cesko mi neodpisalo na jednoduchu otazku:
AKE TO MA ZLOZENIE ? (Tie BEBE-podobne keksy presne)

Vie mi niekto poradit? Lebo ist osobne len tak do ceska pre precitanie zlozenia, ktore mi ani nemusi vyhovovat sa mi nechce, a po rakusky neviem :(

DIK
lujza.j
18.06.11,19:38
SamuelSK
18.06.11,19:40
ano presne toto, len nikde nikde som nedokazal najst zlozenie.

respektive, snazim sa nahradnit BEBE keks, teda pozna niekto ten BEBE zakusok? to chcem urobit, lenze bez psenice a inych alergenov - a chyba mi uz prave len ten BEBE keks :)

bez vajicka, psenice, soje, mlieka...
lujza.j
18.06.11,19:47
ano presne toto, len nikde nikde som nedokazal najst zlozenie.

respektive, snazim sa nahradnit BEBE keks, teda pozna niekto ten BEBE zakusok? to chcem urobit, lenze bez psenice a inych alergenov - a chyba mi uz prave len ten BEBE keks :)

bez vajicka, psenice, soje, mlieka...

tak kuk, ešte sem:)
http://www.cz.sparfreefrom.net/blog/?m=200912&paged=3
http://www.cz.sparfreefrom.net/blog/?cat=7
SamuelSK
18.06.11,19:49
tam neviem najst zlozenie "- je tam niekde? tam len vidim hodnotenia ludi co s tym maju skuesnosti, no nie presne zlozenie :(

uprava prispevku:

myslim ze sa to vola "Knusperkekse " to co hladam..
lujza.j
18.06.11,19:54
pod tým názvom som to hľadala aj ja:)
lujza.j
19.06.11,07:52
ak ti bližšie do At tak v Hainburgu je SPAR
SamuelSK
20.06.11,16:42
Ale tam neviem citat po nemecky :)
I ked, mozno to bude lepsie riesenie, je to o nieco blizsie, o dost blizsie..

alebo si odtial zoberiem 1 na skusku a ked to bude OK, tak tam skocim s kamionom :D
SamuelSK
14.07.11,17:09
tak nie je to dobre..

zacinam mat pocit, ze na tomto svete neexistuje BEBE nahrazka mne vhodna..

bez psenice, bez mlieka, bez vajec, bez soje.

to proste nikto nedokaze vyrobit, ach amateri :)

budem si to musiet vyrobit sam..

ma niekto nejaky napad ako vyrobit co najlepsie BEBE keksy s horeuvedenym limitom ?

ved psenica.. to by s dalo s bezlepkovou mukou v pohode nahradit, ci nie ? mlieko tiez nie je problem (susene si tam dam), vajcia nepotreujem, resp postaci mi zltko (na to alergik by som byt nemal byt), a na ktoru bosorku tam davaju soju, na to som neprisiel, to vysktnem :D

moj pointa ani nie je tak v chuti, ale v tom, aby udrzala pokope BEBE metrovy kolac. existuje recept na keksy, lenze nechcem aby cely kolac bol z palmarinu+cukor a potom krem z palmarinu+cukor.. ved to musi byt extremne zle na zaludok, ci nie ? tak nech je tam aspon nieco ine (prave tie keksy co tvoria pevne jadro kolaca)
lujza.j
15.07.11,18:32
daj otázku niekde do receptov:)