mottylik
24.06.11,06:32
V Poslednom čase, keď vypalujem dvd-čka, ide všetko štandardne, len po napálení je vždy dvdčko čisté bez žiadneho zápisu.Kde je problém? v DVD-čku alebo v mechanike?
Twoflower
24.06.11,04:50
Mne sa tiež už párkrát stalo, skús vyskúšať iný napaľovací program.
mottylik
24.06.11,04:54
Včera som vyskúšala 3, čo som si stiahla, aj nera som si odinštalovala, a stále mi to robí
vulxy
24.06.11,08:31
mozno mas nastavene simulaciu zapisu ale 3x by sa to nemalo stat:)
aiosys
24.06.11,10:51
Nemas ako primarnu mechaniku vybratu virtualnu mechaniku? Skus sa pozriet tam kde vyberas cez, ktoru napalovacku sa to ma napalit [kazdy program to ma inde]... Ja pouzivam BurnAware Free a mechaniky mam "hore" v okne [napr ked kliknem ze Data CD], aj virtualnu a aj fyzicku [ja mam ako bonus este aj externu :)]... Ale asi by pri virtualke napisalo ze nemam disk...
Druha moznost je Update firmwaru alebo precistenie mechaniky. Mozes tam mat aj nejaky posahany virus...
Luboš275
24.06.11,18:58
Ja používam Aschampoo Burning Studio 6 je zadarmo a jednoduchý.v prípade že nie je niečo v poriadku z napalovačkou alebo z dvd hneď ma to upozorní.Nero som prestal používať lebo je zbytočne komplikované oproti Aschampoo.
misoft
25.06.11,14:28
Ja používam Aschampoo Burning Studio 6 ... je dobrý (mne dokonca A šampoňáci upgradovali Studio 6 na 2010 Advanced - nič som nepýtal, nič som neplatil, jednoducho ponúkli a šlo to). Okrem neho mám ešte CDBurnerXP - tiež som s ním spokojný.
traveldrive
25.06.11,19:10
V Poslednom čase, keď vypalujem dvd-čka, ide všetko štandardne, len po napálení je vždy dvdčko čisté bez žiadneho zápisu.Kde je problém? v DVD-čku alebo v mechanike?

Chyba bude najskôr v tom, ako tu už bolo napísané (aiosis), že nemáš navolenú tú správnu mechaniku, v ktorej je čisté médium. Stáva sa to dosť často, hlavne ľuďom, ktorí sa v tom dopodrobna nevyznajú. Banálna chyba, ale ak človek nevie, kde má kliknúť, tak hľadanie chvíľu potrvá...