vlaheko
27.06.11,18:32
Tak neviem ci som dobre trafil temu,ale skusim.Koncom aprila (dubna) 2011 som kupil HP ELITEBOOK 8540w. Po tyzdni som reklamoval skriveny display, v servise ho vymenili za novy. Po ceste zo servisu k predajcovi kde som si mal notebook po oprave prevziat doslo k "záhadnému" poskodeniu panela okolo klavesnice, notebook sa vratil do servisu. Ked som po tejto oprave priniesol notebook domov, zistil som , ze pri pustenom senzore ambilight monitor blika, hoci je intenzita okoliteho denneho osvetlenia konstantna.V servise vymenili senzor, displaj blika stale a dnes , ked som priniesol do servisu notebook znovu, som dostal od pracovnika autorizovaneho servisu HP pre mna velmi prekvapujucu odpoved na otazku, ze ci po 4 uznanej reklamaciii uz nemam narok na vymenu notebooku . Pracovnik mi povedal, ze nakolko som notebook kupoval na FIRMU, tak takato moznost neexistuje a teda ze oni budu notebook v podstate donekonecna opravovat a ja tam budem donekonecna chodit s notebookom, ktory je od zaciatku evidentne nepodarok. Je to naozaj tak, ze ked je notebook na firmu nemam narok na vymenu ?
arizona
27.06.11,18:38
vlaheko
27.06.11,19:28
ano dva roky
arizona
27.06.11,19:32
TO NEBOLA OTAZKA .
Klikni si na to modro pisane! ...otvori sa ti tema, kde najdes viac prispevkov .-)
vlaheko
28.06.11,05:50
v linku som sa nedozvedel to som sa pytal, ci mam narok na vymenu (pripadne na odstupenie od zmluvy)
arizona
28.06.11,06:30
Niektore firmy skracuju zarucnu dobu pre firmy na 1 rok.

Ale doteraz som nikdy nepocula o tom, ze by firma mala byt znevyhodnena aj inak.
Poziadaj ich pisomne o vysvetlenie a nech ti napisu paragraf,na ktory sa odvolavaju.
Pozri aj ich obchodne podmienky, ci tam maju uvedene, ze firma nema narok na odstupenie od zmluvy,ci vymenu tovaru za iny. Ale pochybujem... Prip. sa obrat na SOI.
newmi
28.06.11,21:34
alebo sa obrat rovno na HP. Napr stali sa pripady (aj ked to nebol HP ale tusim Asus), ze servis resp predajca tiez spekulovali, tak typek napisal rovno do Asusu a oni mu povedali nech im to posle, ze mu poslu novy.
vlaheko
16.07.11,08:47
a v tom je problém, ak hladas na strankach HP relevantny emailovy kontakt tak ho nenajdes, mozes zavolat na zakaznicku linku, kde ta odkazu na servis :-/
vlaheko
16.07.11,08:51
Notebook sa uz po 4 x vratil zo servisu, chcel som odstupit od kupnej zmluvy a predajca opatovne poslal notebook nazad do servisu na udajne posudenie.Ja som presvedceny, ze nakolko sa na notebooku okrem predoslych dvoch vyskytla dalsia chyba ktora sa zopakovala aj po oprave a tuto znovu opravili, teda dva krat opravovali tu istu chybu, nemaju uz co posudzovat a maju mi vratit peniaze. Alebo sa mylim ?
vlaheko
09.08.11,11:23
Tak nakoniec sa mi podarilo skontaktovat s reklamacnym oddelenim HP a ponukli mi na vymenu novy notebook.
Scot2
09.08.11,11:40
ja dám menší O.T. ale nepomôžem si. Nakoľko idem aj ja kúpiť nový NTB, pýtal som sa rôzných ľudí na rôzne typy a značky a väčšina sa zhodal na tom že HP nestojí za veľa... ale možno niekto má HP a je s ním maximálne spokojný a ja len poprajem veľa nekazivých rokov:)