Vlastas
29.06.11,14:14
Hľadala som podobnú tému ale nenašla som, tak si si dovolila otvoriť novú tému.
Prišlo mi to dnes na FB a dosť ma to pobúrilo.........:eek::eek::eek:

Organizácia OSN ,ktorá vraj bojuje za detské práva ruší po celom svete Hniezda záchrany (babyboxy) . Podla nich sa má dieta samo rozhodnút či chce žit. Tomuto nerozumiem,... ako sa má dat novorodeniatko najavo,že chce žit??!
V Amerike tieto babyboxy rušia ,rovnako ako v českej republike nedovolme aby ich zrušili i sem! Ludia len prosím vás neklikajte na ,,nezúčastním sa ´´ a ,,možno sa zúčastním´´ ani si to neuvedomíte ale po kliknutí na také prosté slovíčka možte zabit neviné batola.Prosím vás posielate pozvánky,pretože potrebujeme 100 000 ludí na platnost petície.Petície cez FB sú neplatné! No ja tu chcem len ludí upozornit!!
Prístup k petíciám bude vo vybraných mestách kde sa tieto babyboxy nachádzajú!!
Dakujem!!

https://www.facebook.com/event.php?eid=199268280120914
Gina Er
29.06.11,12:19
v ČR ich nerušia,lebo chcú,ale preto,že im to prikazuje OSN.Čochvíľa to príde aj k nám.
Dôvod OSN nie je ten,ktorý uvádzaš,ale ten,že každé dieťa má právo poznať svojich rodičov.
čo je podľa mňa sprostosť,keďže ak sa nedostane do hniezda,neprežije,a ak bude mŕtve,tak mu je info o rodičoch aj tak na dve veci....osobne nechápem,prečo sa s prepáčením OSN takto blbo serie do niečoho,čo funguje.ten ich dôvod je vyslovená idiotina....radšej živé dieťa bez pôvodu ako mŕtve s matkou v base...
Vlastas
29.06.11,12:27
Gina Er súhlasím s tebou. Ja som celý príspevok len skopírovala z FB, takže presné info o tom nemám, ale tak ma to pobúrilo že som to medzi Vás pustila, tak ako som to dostala.
Veď práve o to ide "má poznať svojich rodičov". A ako ich má poznať, keď nebude mať právo vôbec žiť. Radšej žiť s adoptívnymi rodičmi ako nežiť....
Gina Er
29.06.11,12:30
uvidíme,ako sa to ďalej vyvinie,ja som počula len jednu správu v TV...ale už sa robí okolo toho panika...
alabut
29.06.11,12:50
Usporiadajte svieckovu manifestaciu, ako proti kuzelnikom. :-)
Vlastas
29.06.11,13:57
vtipnéééé...."irónia"
misoft
29.06.11,14:37
OSN je ďaleko (v New Yorku, aj od reality), oni musia doložiť nejakú aktivitu - i keď trochu scestnú. Nevidia, koľko malých človiečikov má šancu žiť. Oni vidia len práva detí, ale zabúdajú na to najdôležitejšie - právo na život! Hniezda záchrany týmto "nechceným" dávajú toto právo - žiť! Ja som všetkými dvadsiatimi za zachovanie, aj keby sa ostatní na hlavu postavili a ušami od zeme odrážali.