pepop18
01.07.11,15:52
Pekný piatok, neviem či som tu správne ale mám problém. V mojej minulosti som vždy cítil určitú náklonnosť k chlapcom avšak radšej som si našiel dievča, frajerku s ktorou som už nejaký ten čas. Konkrétne 2 roky. Nikdy by som o ňu nechcel prísť avšak v poslednej dobe sa mi do hlavy akoby vrátili moje staré pocity a to po čom túžim resp. chcem. Preto by som sa chcel spýtať na nejakú radu ako definitívne zistiť do ktorej skupiny patrím, prípadne som počul, že existuje nejaké vyšetrenie. Ak je to pravda tak kde to robia ? Mám 18 rokov...
pepsikova
01.07.11,13:57
..no, na nete nájdeš o sexuálnej orientácii kopu popísaného, len treba pohľadať a počítať..lebo nikto cudzí nežije v tvojom tele a nepozná tvoje pocity..sadni si sám so sebou a na čistý papier napíš pre a na druhú proti...ale poctivo, aby si nešidil sám seba..to je potom život dosť ťažký...vlastné skúsenosti ľudia píšu poväčšine keď cítia, že sa im nejako ubližuje,keď nevedia, ako nadviazať známosť, keď sa hanbia za to, ku komu cítia svoju náklonnosť...lebo ľudia sme rôzni...
Evanka
01.07.11,14:14
osky
01.07.11,14:54
no,pretoze mas len 18,mal by si sa zamysliet nad tym,ci to nie je len take pokusanie-mozno to chces len skusit s muzom,mozno si sa uz trosku svojej priatelky najedol....
ak ta to vsak taha ozaj na obe strany rovnako aktivne ,si jednoducho bisexual-skratka potrebujes sem tam zmenu.
ak ta to taha viac k muzom,si jednoducho homosexual.
popremyslaj nad tym,ci ta tvoja priatelka vzrusuje,uspokojuje v intimnej oblasti.....alebo ci si to len nahovaras,lebo ju mas rad a nechces jej ublizit.

chcem len povedat jednu moju osobnu skusenost.
moja prva laska,tak studentska, bol clovek,s ktorym sme si sadli,ako sa hovori ako
rit na serbel.rozumeli sme si a bolo to super.nepohli sme sa od seba ani na krok ,chodili sme spolu stale a vsade.
kedze sme boli este velmi mladi,o dost mladsi nez ty,nehladali sme este intimne zblizenie,preto sa problem prevalil az ovela neskor-a to,bol na chlapcov .nedalo sa to nijako zvratit,bol si tym isty a aj ked ma mal rad,nemohol ma milovat.boli sme len vyborni priatelia,viac nez to ale nebol to vztah.velmi som mu chcela pomoct ale neslo to.
je to uz kopa rokov a on je stale taky.
ja som sa vydala,odstahovala....

on je uspesny v kariere,velmi znamy,dost bohaty.....ale stale sam.a stastny nie je,to viem.
tak aby si nedopadol nejak podobne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alabut
01.07.11,15:23
pasuliatko
01.07.11,17:35
možno si bisexuál...
a mimochodom na tom neni nič zlé!!!!!!!!!
pepop18
02.07.11,12:11
Ďakujem vám za názory a články. Skúšal som si tak nejak vytriediť a všetko má aj svoje plus aj svoje mínus ale najväčšie mínus sú rodičia a známi. To je pravdepodobne značka STOP...
danushka
02.07.11,12:21
Ďakujem vám za názory a články. Skúšal som si tak nejak vytriediť a všetko má aj svoje plus aj svoje mínus ale najväčšie mínus sú rodičia a známi. To je pravdepodobne značka STOP...

No určite si urob poriadok vo svojej orientácii. Bez ohľadu na to, čo si Tvoje okolie bude myslieť. Pretože ak jedného dňa splodíš potomstvo a Tvoja partnerka zistí Tvoju orientáciu, spravíš nešťastnými ľudí, na ktorých Ti určite bude veľmi záležať, nehovoriac o tom, že aj oni to budú mať ťažké, pretože okolie nie je príliš zhovievavé ani teraz, ani v budúcnosti nebude.

Toto zo seba nevybiješ žiadnymi rozumnými argumentami. Ak si bi, alebo homo, nikdy z Teba hetero nebude a tomu sa treba prispôsobiť. Skús aj rozhovor s nejakým psychológom, určite to nie je pre Teba ľahké.
pepop18
02.07.11,12:28
Veď presne to, možno to všetko chce zmenu len čo ak sa mi to zapáči a už zostanem pri tom ? Z jednej strany chcem niečo a z druhej strany chcem dom a deti ako má každý a nechcem nikoho nahnevať....
video1983
04.07.11,20:27
no co ako si to poriesil?
uz vies aku mas orientaciu?
alabut
05.07.11,02:42
pepo, namiesto zistovania sex. orientacie, skus sa pozriet na nejake stranky o autohypnoze alebo mentalnom cviceni a sexualnu orientaciu si naprogramuj.