NixoN9043
01.07.11,21:31
Zdravím .. Chcel som sa opýtať či by mi vedel niekto odporučiť myš - je jedno či káblovú alebo bezdrôtovú - jedinou podmienkou sú 2 najlepšie 3 programovateľné tlačidlá (ctrl+c alebo alt+tab etc..) netuším v akých cenách sa takéto myši pohybujú no nemusím za myšku dať 50e. :) Takže nejaká prijateľná cena

Vďaka :)
arizona
01.07.11,20:16
NixoN9043
01.07.11,21:01
Chcel som od niekoho radu kto nejaku ma ... or ako je s nou spokojny.. lebo vygooglit popis cenu a funkcie je jedna vec.. druha vec je jak sa s nou robi.. :)
sthruska
02.07.11,07:04
Ja používam Microsoft IntelliMouse Optical.
Dôvod -MS veľký softwarový výrobca robí dobre malý hardware. S jeho myšami a natural klávesnicami som veľmi spokojný.
Ale hlavne má myš dve veľké tlačidlá, každé na jednej strane. Pre mňa to je dôležité. Používam myš obojručne. Kúpiš cez internet za 20 €.
aiosys
02.07.11,10:39
Ja mam Revoltec FightMouse Pro, ma dve programovatelne tlacidla, je to laserovka, asi 3600dpi... som husto spokojny... ale pokial ti ide o programovatelne talcidla, urcite si pozri toto GIGABYTE GM-M8000X, A4tech XL-747H alebo HAMA Laser Mouse M1130 [cenovo sa pohybuju mozno trosku vyssie, ale oplati sa]... najlepsie ak si ich najdes na googli alebo na youtube [tam mozno najdes nejake recenzie alebo aspon nieco od uzivatelov]... urcite by som kupoval Laser a drotovu [optika je uz zastarala a nepresna a potrebujes pod nu podlozku]... ja som povodne chcel MadCatz Cyborg R.A.T. 5 alebo nejaku Razerku [nemal som lowe], nejde mi o hranie, ale na pracu v Grafickych editoroch sa prerpinanie DPI v realnom case nenormalne zide [samozrejme si aj zagemblim obcas].