thambu
03.07.11,06:54
Ahojte, prosím Vás, chcem, aby sa mi otváraní priečinkov zobrazoval zoznam a nie podrobnosti, alebo to, čo už si navolím ja (malé ikony, veľké ikony, obsah, dlaždice a iné), aj keď ich budem viackrát otvárať za sebou. Neviem na to prísť ako sa to robí.
Díky.
arizona
03.07.11,05:29
V pravom hornom rohu by si mama mat taku sipku. Ked na nu kliknes, rozbali sa ti ponuka.
sthruska
03.07.11,06:06
to arizona - to je len jednorazové. Po opätovnom spustení je opäť to ich debilné zobrazenie.

Ja by som ten dopyt rozšíril. Mňa neuveriteľne vytáča zobrazovanie podľa abecedy v riadkoch. V tom sa nedá orientovať. Chcem zásadne klasicky - v stĺpcoch. V niektorých prípadoch to nejde. Napr. v Control panel.
arizona
03.07.11,06:41
Narocky som to teraz parkrat vyskusala. Otvara sa mi to tak ako som naposledy zadala, takze u mna to nie je jednorazove. Mozno mas "nieco" inak prednastavene
thambu
03.07.11,07:03
No hej, ale čo?
sthruska
03.07.11,07:09
Tak som si to otestoval. Počas sedenia to platí. Ale dal som si zobraziť zoznam v jednom adresáry a v ostatných sa zobrazuje "podrobnosti".
Ale po reštarte PC ta opäť budú ikony. Nechcem ich v žiadnom prípade. V XP problém nebol. Takú voľbu som v W7 nenašiel.

Nie to možné nastaviť v registroch? Veď tam je všetko ;)
Vlado40
03.07.11,07:15
A skúsil si po zmene zobrazovania ešte odkliknúť na Usporiadať-Možnosti priečinka a hľadania-Zobrazenie-Použiť pre všetky priečinky-Použiť-OK.
sthruska
03.07.11,07:31
Hm, že som to predtým tam nevidel.
thambu
03.07.11,08:10
Nejde to ani tak. Otvoríš iný adresár a znova podrobnosti.
sthruska
03.07.11,08:15
U mňa to už ide normálne.
Mám pocit, že predtým mi to nechcelo fungovať.
Vlado40
03.07.11,09:54
Nejde to ani tak. Otvoríš iný adresár a znova podrobnosti.

Máš dobrý postup.Otvorím adresár ,zvolím spôsob zobrazovania,nezatvorím adresár ale hneď kliknem na Usporiadať-Možnosti priečinka a hľadania-Zobrazenie-Použiť pre všetky priečinky-Použiť-OK.
thambu
03.07.11,10:24
Díky Vlado40.
Skúšam to tak, a asi to bude fungovať.
Juraj Tlach
03.07.11,15:04
Stačí kliknúť hocikde na prázdne miesto v okne pravým a vybrať typ zobrazovania. Potom zavrieť okno a je to. Už sa to bude otvárať tak ako si to zatvorila. Ale pozor, ak si to otvorila napr. cestou štart a moje dokumenty, z lišty z prieskumníka to musíš urobiť takisto. A tak isto aj ostatné cesty. Každá zmena platí len pre jednu cestu, nie pre všetky. Nefunguje to pri usb a mechanikách, pretože tie sa menia...