agentsmith
04.07.11,08:53
Viete mi poradit co s domenou o ktoru mam vazny zaujem ale kupila ju ina spolocnost? Jedna sa o to ze co som pozeral tak ta domena je kupena asi v 18.7.2009 co je uz pomaly 2 roky ale stale na nej nic nie je. Navyse ta spolocnost ma kupenych dalsich 321 domen. Moj osobny nazor je taky ze tolko nakupenych domen a na mnohych nic nie plni ucel len na to aby s nimi mohli obchodovat. Spolocnost som sa este nepokusal konktovat ohladne predaja ale ked mam pravdu povedat nemyslim si ze to predaju za prijatelnu cenu. Je jedina cesta ako ziskat tuto domenu len jej kupa od konkrentej spolocnosti alebo existuju aj ine riesenia?

Dakujem
avalik
04.07.11,07:05
pokial si pravidelne plati za domeny tak podla mna, jedine cena dohodou
aiosys
04.07.11,07:14
co sa tyka danej domeny tak ak je vlastnikom niekto iny, niet inej cesty... niektore spolocnosti/ludia/jednotlivci sa proste zivia tym ze kupia domenu za par supov a potom ju predavaju nenormalne predrazenu, je to biznis. Moja klientka kupila domenu za 600euro... proste ked ju chces, tak plat...

Podla mna ale existuju alternativy a pokial sa stranka pekne zoptimalizuje pre vyhladavac, podpori nejakou adwords kampanou, bude aj vynosna.

napr.
chcem kupit autobazar domenu... .sk a aj .eu je v pazi... ale existuju este domeny ako .in [international] .co [company] .tm [trademark] atd... su urcite drahsie, pretoze to nie su slovenske domeny a aj pristup/kupa k nim je zlozitejsi, ale splnia svoj ucel a su lahko indexovatelne aj na slovensku... napiste napr do google.sk pneumatiky... je tam napr. pneumatiky.in [medzi prvymi]...

Ak budete potrebovat poradit/spravit SEO alebo stranku... kludne sa obratte na moju firmu www.aiosys.sk - na stranke nie su vsetky referencie, tie najnovsie tam chybaju a niektore vzhladom na zmluvne podmienky nemozeme ukazovat.