postihnuta
04.07.11,09:49
Dobry den. Chcem sa poradit, mozno mi pomozete.
Som obcan so ZTP, mam 25 rokov, ukoncenu VS humanitneho smeru, pracujem v chranenej dielni. Praca ma nenaplna, je monotonna, nemozem sa v nej realizovat. Rozmyslam nad niecim, v com by som vynikla, co by ma bavilo, i ked zijem na vychode a uvedomujem si aj svoj zdravotny handicap. Zamyslam sa nad nejakou pracou na PC. Ovladam na celkom dobrej urovni Adobe Photoshop, celkovo pocitace ma bavia, vyznam sa v nich. Ovladam AJ, NJ. Web robit neviem, vyznam sa maximalne v HTML a trochu v PHP. Bavi ma retusovanie fotiek, tvorba vizitiek, logotypov a podobne. Ako to rozbehnut, aby ma to casom aj uzivilo? pripadne, poradite nieco ohladom PC, co by som mohla robit, v com sa zdokonalit, co ma buducnost? :) dakujem!
mahony1
04.07.11,08:18
No prichadza mi na um napr. praca v nejakom grafickom studiu, reklamnej agenture a pod. Skus sa co najviac zdokonalit v Adobe photoshop napr. aj zaplatenim si nejakeho kurzu a potom sa skus uchadzat o pracu v takych studiach. Dobri grafici asi nie su lacna zalezitost a tak ako ZTP mozes pre nich znamenat istu cenovu vyhodu.
Ako druhu moznost by som videl pracovat vo firme, ktora sa zaobera tvorbou webovych stranok - vzhladom na to, ze takych firiem je vela a preto je aj vyssia sanca najst u nich pracu, ktora by suvisela napr. s tvorbou grafickych navrhov dizajnu webovych
stranok - ziadne programovanie, len graficky navrh rozlozenia sekcii na obrazovke podla poziadaviek klienta.

Viac z mojho pohladu poradit neviem :-)..mozno ostatni...
postihnuta
04.07.11,11:49
dakujem pekne :) pustim sa teda do toho photoshopu... a potom sa uvidi
newmi
06.07.11,13:03
vies anglicky, poznas PS? Skus toto http://www.99designs.com

good luck ;)
zk24
08.07.11,04:53
V poslednej dobe sa velmi rozmaha interierove dizajnerstvo. Je to dost draha sluzba, ale asi aj narocna.

Su ludia ktori vobec nevedia z ktorej izby spravit obyvacku a z ktorej spalnu a vobec netusia ako by mohla vyzerat ich kupelna, nevedia si predstavit farby vedla seba, ani doplnky. Takito vyuzivaju sluzby interierovych dizajnerov - graficke navrhy na pocitaci.
TomasHC
08.07.11,06:01
Mne by sa napriklad raz za cas hodilo vyrobit flashovy banner :)
martina833
08.07.11,12:39
skus sa naucit robit v adobe indesign a ilustrator, je to jednoduche, ked uz ovladas PS, mozes robit letaky, katalogy atd
neoweb
17.03.15,10:23
Dobrý deň,


vieme, že táto diskusia je už viac než stará no ak máte stále záujem o kreatívnu prácu v programátorskom/grafickom štúdiu na východe Slovenska (Poprad), prosím kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu sekretariat@neoweb.sk
Podľa Vášho opisu hľadáme presne typ človeka ako ste vy. Kreativita a praca s pc (PS) nutná + html, PHP veľká výhoda.


Krásny deň praje sekretariát spoločnosti neoWeb s.r.o.
misoft
17.03.15,15:41
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
Zákaz reklamy.
Príspevok je otvorená reklama!