marcel12
04.07.11,19:17
Dobry den.Kupil som notebook asi pred 7 mesiacmi v norsku,ale krabica od notebooku zostala v norsku a dolklad o zaplateny mam na slovensku.ä
Pocitac mi vypisuje ,ze je problem s chladenym a asi po 5 minut sa vypne.
Momentalne som prisiel do francuzska na dva mesiace.Co mam prosim robit,kde ho dat opravit
misoft
04.07.11,17:21
Najskôr rieš to chladenie - skús pri vypnutom NB a vybratej baterke (akumulátore) ho prečistiť (vyfúkať) od bordelu. Fúkaj v opačnom smere, ako vyfukuje zahriaty vzduch. Ak by to nepomohlo, skús ktorýkoľvek servis (aj vo Francúzsku) - za pár € ti ho prečistia.
rickman
04.07.11,17:30
Pokial ho mas zaregistrovany, tak plati rocna resp. dvojrocna medzinarodna zaruka a nepotrebujes k tomu blocek.
marcel12
04.07.11,18:50
Dakujem skusim ,ale uvidime .Inac Ja blb som mal stale zapaty pocitac na sebe na posteli na paplone.V Norsku som pocitac zatvoril pred tyzdnom a otvoril som ho az po tyzdni vo Francuzsku.A hned bol pokazeny.
Mam taky pocit,ze sa mi ani ventilacia nezapina,preto vypisuje problem schladenym.Na postely som ho pouzival asi 7 mesiacou.
misoft
04.07.11,18:57
Ja blb som mal stale zapaty pocitac na sebe na posteli na paplone. V Norsku som pocitac zatvoril pred tyzdnom a otvoril som ho az po tyzdni vo Francuzsku.
To si teda blb, veď to nestačilo chladiť, ešte aj ten prach z paplóna cucalo do seba. Potom ten prach sa dostane všade - pokiaľ sa to hýbe, tak sa hýbe, ale keď to zastane a dva týždne sa to kvasí - ventilátor sa zažral od prachu (nielen lopatky, ale možno aj ložiská), teraz ho už nerozhýbe a tak sa ozýva s chybou.
Vlado40
04.07.11,19:14
6 skrutiek vyberieš a odmontuješ spodný kryt a máš prístup k ventilátoru.
marcel12
04.07.11,19:47
Zase mi hlasilo vypat pocitac ale som ho este nechal chvilu.A naskocil ventilator ale bol nejaky hlucny.Tak som radsej pocitac rychlo zavrel.
Mam to otvorit aj ked je to v zaruke?
Vlado40
04.07.11,19:54
Skrutky nie sú poistené.Záruka tým nepadá a je lepší prístup na čistenie.Je to kryt možno 15x15 cm.Je pod ním aj HDD.
marcel12
09.07.11,22:20
Som to precistil,nejako to naskocilo.Ale to huci stale.Dam to spravit na slovensku.Dik