erzet
05.07.11,22:40
Pri Skypovaní s jedným účastníkom je miestami počuť z druhej strany šušťanie, akoby pred mikrofónom prechádzal vietor a vtedy ma na druhej strane nie je počuť. Kde je chyba a ako to odstrániť? Veľmi pekne ďakujem.
marjankaj
05.07.11,20:46
Pri Skypovaní s jedným účastníkom je miestami počuť z druhej strany šušťanie, akoby pred mikrofónom prechádzal vietor a vtedy ma na druhej strane nie je počuť. Kde je chyba a ako to odstrániť? Veľmi pekne ďakujem.

No to si akosi stručne popísal.
Skús skypovať z iného notebooku a ak to bude pretrvávať, tak chyba bude na druhej strane. Ak nie, tak u teba.
S inými ti to nerobí?
erzet
05.07.11,21:02
Chyba je na druhej strane
erzet
05.07.11,21:06
je to dvojtýždňový notebook
erzet
06.07.11,09:45
Nemôže to byť ventilátorom v notebooku?
misoft
06.07.11,13:45
Chyba je na druhej strane
Asi niekto rozbaľuje cukrík, alebo sa hrá s celofánom - len aby ťa naštval :D.
erzet
07.07.11,05:47
Brat mi povedal, aby si zavrel okno a dal dolu šuštiak.
erzet
07.07.11,05:50
Ako sa kopíruje citácia z mimotémy/mini?mimotemy
misoft
07.07.11,17:39
Ako sa kopíruje citácia z mimotémy/mini?mimotemy
Žeby takto?
Kurzor na začiatok citácie, tlač ĽTM, ťahaj po koniec citácie, Ctrl+C, potom vo vlastnom texte klikneš na ikonku Wrap [QUOTE], vyskočí tag [quote ] a [/quote ] (prípadne na začiatku vložíš prvý tag - Crtl+V - druhý tag), vlož medzi to kurzor a Ctrl+V a je tam (pri tomto spôsobe potom pokračuješ ďalej v písaní.).
Prvý tag napíšeš takto: Ctrl+Alt+F = [ potom quote potom Ctrl+Alt+G = ], druhý tag napíšeš: Ctrl+Alt+F =[ potom /quote potom Ctrl+Alt+G = ]
Gina Er
07.07.11,17:43
Žeby takto?
Kurzor na začiatok citácie, tlač ĽTM, ťahaj po koniec citácie, Ctrl+C, potom vo vlastnom texte klikneš na ikonku Wrap [QUOTE], vyskočí tag [quote ] a [/quote ], vlož medzi to kurzor a Ctrl+V a je tam.
mimotemy
:eek:....prosím,hovor rečou môjho kmeňa...:D
misoft
07.07.11,17:47
Prepáč, opravoval som minipostup, čítaj vyššie.
Ctrl+C uloží vysvietený text do schránky, Ctrl+V vloží na miesto kurzora text zo schránky (dočasné uloženie uznačeného textu)
Gina Er
07.07.11,17:55
Re: Hlučný notebook
Prepáč, opravoval som minipostup, čítaj vyššie.
Ctrl+C uloží vysvietený text do schránky, Ctrl+V vloží na miesto kurzora text zo schránky (dočasné uloženie uznačeného textu)
Re: Hlučný notebook
Prepáč, opravoval som minipostup, čítaj vyššie.
Ctrl+C uloží vysvietený text do schránky, Ctrl+V vloží na miesto kurzora text zo schránky (dočasné uloženie uznačeného textu)
Re: Hlučný notebook
Prepáč, opravoval som minipostup, čítaj vyššie.
Ctrl+C uloží vysvietený text do schránky, Ctrl+V vloží na miesto kurzora text zo schránky (dočasné uloženie uznačeného textu)

spravila som ctrl+c na vysvietenom texte a potom ctrl+v a toto mi vložilo všetko a dokonca 3x :D