crimses
07.07.11,10:14
dobrý den , chcel by som sa spýtať že ako sťahovať z hellspy zadarmo ?? pretože ked dám stiahnut tak mi napíše že namám dostatok kreditov a už som niekde počul že sa dá stiahnuť jeden súbor denne zadarmo dakujem za odpovede
Chobot
07.07.11,08:21
dobrý den , chcel by som sa spýtať že ako sťahovať z hellspy zadarmo ?? pretože ked dám stiahnut tak mi napíše že namám dostatok kreditov a už som niekde počul že sa dá stiahnuť jeden súbor denne zadarmo dakujem za odpovede

To bejvávalo... Hellspy je už platený. Ja som tiež ťahal jeden súbor denne zadarmo, ale mal som aj účet. Teraz mi už nepovoľuje stiahnuť zadarmo nič, treba si dobíjať kredit.
crimses
07.07.11,08:24
dakujem velmi pekne a prosim ta teraz stahuješ s kade ??
newmi
07.07.11,08:40
skus uloz.to :)
Barbara
07.07.11,08:45
To bejvávalo... Hellspy je už platený. Ja som tiež ťahal jeden súbor denne zadarmo, ale mal som aj účet. Teraz mi už nepovoľuje stiahnuť zadarmo nič, treba si dobíjať kredit.


to bolo minulý rok tuším takto v lete, to asi mali nejakú akciu, že sa dalo sťahovať zadara

tá možnosť bola tam, ako chceš stiahnúť nejaký film, bolo to vedľa toho , že ""stiahnúť""" a v zelenom okienku bolo, že ""zadarmo""""
crimses
07.07.11,08:53
dakujem a prosim vás že s kadial stahujete ?? teraz
Barbara
07.07.11,09:01
no ja väčšinou sťahujem odtiaľ, ale aj z maďarských stránkach;) keď vieš mondokovať tak môžeš aj odtiaľ
newmi
07.07.11,09:19
vsak pisem www.uloz.to alebo ulozto.sk a inak cez google sa da pohladat ;-)
KoxXxo
07.07.11,12:27
Záleží od toho čo sťahuješ, dobré sú aj torenty.
newmi
07.07.11,12:54
zalezi ake mas zdroje na torrenty. Ak mas naky dobry privatny tracker, tak tam to svisti cez torrenty rychlejsie ako cez prehliadac :-D no a samozrejme ide aj o to co stahujes :)
Chobot
07.07.11,13:11
dakujem velmi pekne a prosim ta teraz stahuješ s kade ??


Filmy so slov. dabingom cez Hellshare (mám konto, nie je to drahé, za 5 euráčov dostaneš v akcii aj 45000 kreditov), alebo potom DVD ripy cez torrenty.

Ale zdrojov na nete máš habadej, treba len hľadať. Neexistuje miesto, kde by si mala na jednom serveri všetko. To máš ako obchody - potrebuješ klince, tak musíš obehať pár železiarstiev. Chceš banány? Musíš pozrieť v zelovococh.
misoft
07.07.11,16:27
Zase na druhej strane na Hellspy ak uložíš nejaký súbor a niekto si ho stiahne, pribudnú ti kredity.