hero219
10.07.11,20:20
Robil som si prvy program v c++ Hallo World.Ked dam vo funcii main return 0,zdrojovy kod prelozim tak mi moj antivir AVG ukaze ze vo vytvorenej aplikacii je Trojsky kon Generic23.OTJ.Ale ked dam return 1 uz mi ho nenajde.Mozete mi poradi preco?Tu je zdrojovy kod ktory som pouzil:

#include

int main()
{
std::cout << "Hello World!\n";
char reakce;
std::cin >> reakce;
return 0;
}


Ako vyvojove prostredie som pouzil Dev-C++ 4.9.9.2 a dal som novy projekt,Console Application.Neviem ci je to dolezite.:confused:

Dakujem
sthruska
11.07.11,04:50
Problém je v tom, že antivíry používajú heuristiku na predpokladané vírusy. S výsledkom si sa stretol.
Skúsení programátory potom oslovujú tvorcov antivírov.
Fero11
11.07.11,06:49
Robil som si prvy program v c++ Hallo World.Ked dam vo funcii main return 0,zdrojovy kod prelozim tak mi moj antivir AVG ukaze ze vo vytvorenej aplikacii je Trojsky kon Generic23.OTJ.Ale ked dam return 1 uz mi ho nenajde.Mozete mi poradi preco?Tu je zdrojovy kod ktory som pouzil:

#include

int main()
{
std::cout << "Hello World!\n";
char reakce;
std::cin >> reakce;
return 0;
}


Ako vyvojove prostredie som pouzil Dev-C++ 4.9.9.2 a dal som novy projekt,Console Application.Neviem ci je to dolezite.:confused:

Dakujem
Aspon vidis, ako je na tom AVG. A ty si spytuj svedomie, lebo si tvorca vyrusov a trojanov :D
hero219
12.07.11,18:01
Ďakujem a viem že AVG nieje moc dobrý antivír ale nie je to moj počítač,ja by som si dal asi Nortona alebo Kasperskeho.