Luboso
13.07.11,15:36
Dobry den,chcel by som sa spytat ohladom pracovnych pomerov.Manzelka ma pracovnu zmluvu na 5 hodin denne.Teraz sa jej naskytla dalsia praca na 4 hodiny denne.Chceli by sme vediet ci moze mat 2 prace na pracovnu zmluvu,alebo len 1 pracu na pracovnu zmluvu+dalsiu na dohodu.
Tweety
13.07.11,13:37
Dobry den,chcel by som sa spytat ohladom pracovnych pomerov.Manzelka ma pracovnu zmluvu na 5 hodin denne.Teraz sa jej naskytla dalsia praca na 4 hodiny denne.Chceli by sme vediet ci moze mat 2 prace na pracovnu zmluvu,alebo len 1 pracu na pracovnu zmluvu+dalsiu na dohodu.
Môže mať dva PP.
veronikasad
13.07.11,13:37
Dobry den,chcel by som sa spytat ohladom pracovnych pomerov.Manzelka ma pracovnu zmluvu na 5 hodin denne.Teraz sa jej naskytla dalsia praca na 4 hodiny denne.Chceli by sme vediet ci moze mat 2 prace na pracovnu zmluvu,alebo len 1 pracu na pracovnu zmluvu+dalsiu na dohodu.
Môže mať súbežný pracovný pomer.
Gina Er
13.07.11,13:40
Dobry den,chcel by som sa spytat ohladom pracovnych pomerov.Manzelka ma pracovnu zmluvu na 5 hodin denne.Teraz sa jej naskytla dalsia praca na 4 hodiny denne.Chceli by sme vediet ci moze mat 2 prace na pracovnu zmluvu,alebo len 1 pracu na pracovnu zmluvu+dalsiu na dohodu.
môže mať dva PP,ale nie u jedného zamestnávateľa
Tweety
13.07.11,13:41
môže mať dva PP,ale nie u jedného zamestnávateľa
A prečo? Môže mať aj u jedného dva PP po 4 hod.
Gina Er
13.07.11,13:50
A prečo? Môže mať aj u jedného dva PP po 4 hod.
no to som nevedela,u nás v robote nám bolo tak povedané,že u jedného zam.dva pomery nie....
veronikasad
13.07.11,13:52
no to som nevedela,u nás v robote nám bolo tak povedané,že u jedného zam.dva pomery nie....
môže byť, ale nie na rovnaký druh práce. (napr.účtovníčka+upratovačka)
Tweety
13.07.11,13:53
no to som nevedela,u nás v robote nám bolo tak povedané,že u jedného zam.dva pomery nie....
Bolo povedané neobstojí, platí ZP.
Tweety
13.07.11,13:56
môže byť, ale nie na rovnaký druh práce. (napr.účtovníčka+upratovačka)
Rovnako je to aj s dohodami, napr. má PZ na IT technika, môže mať dohodu na udržbára.
Luboso
13.07.11,14:09
Jednalo by sa to u dvoch roznych zamestnavatelov.Takze moze u nich mat kludne pracovne zmluvy u jedneho 4 hod/denne u druheho 5 hod/denne?
Tweety
13.07.11,14:10
Jednalo by sa to u dvoch roznych zamestnavatelov.Takze moze u nich mat kludne pracovne zmluvy u jedneho 4 hod/denne u druheho 5 hod/denne?
ÁNo, veď to už máš v prvom príspevku na otázku.