delkom
14.07.11,23:09
Ahoj poradáci.Poradí mi niekto či sa dá spraviť s videa fotografia ak áno potom akým spôsobom? Ďakujem vopred sťe machry!!!
rado1102
14.07.11,21:20
Najlepšie by bolo urobit z toho nejaký formát na dvd,cez PC to prepojit natiahnut a napálit na dvd,potom to spravíš cez BS PLAYER,v nastaveniach bude kolonka,pauza,a copy foto,tak by to malo nejak byt,ale najlepsie cez to dvd,na nete je vela volnych programov na taketo veci z videom.Skus pohladat ne nete.
Fero11
15.07.11,05:11
V kazdom normalnom playery mas moznost urobit obrazok s videa. Napr. zapol som power dvd vid screenshot
Chobot
15.07.11,06:35
Ahoj poradáci.Poradí mi niekto či sa dá spraviť s videa fotografia ak áno potom akým spôsobom? Ďakujem vopred sťe machry!!!


V BSPlayeri je to cez Options / Capture Frame. Ale rozlíšenie toho jedného okienka videa je príliš malé, aby to bola dobrá fotka.
zapp
15.07.11,08:30
mohlo by sa to dat i v mv2playery, resp. vo VNC playery
.
skus prave tlacidlo na zastavenom videu a pohladaj moznostu urobit screenshot
Fero11
15.07.11,09:59
pozor !!! nie VNC, ale VLC :)
kozlíček
15.07.11,11:42
V kazdom normalnom playery mas moznost urobit obrazok s videa. Napr. zapol som power dvd vid screenshot
Poprosím,a ten obrázok kde sa potom ocitne?
Ďakujem!!!
Fero11
15.07.11,16:54
neulozi sa nikde (resp. do clipboard) cize potom si ho mozes hocikde kopirovat.
Ak chces aby sa ti ukladal niekde na HDD, tak musis kliknut pravim na okno kde je video a vyber setting, tam vyber zalozku player a dole vyber advanced, na dalsej karte vyber zalozku capture, tam nastav capture to file (pripadne vyber format a cez browse si vyberes miesto, kde to bude ukladat, pripadne este si zvolis aj velkost)
Pre lepsie pochopenie pozri na obrazok
sandi70
19.11.11,09:09
Ja používam POWER DVD, tam môžeš si aj nadstaviť, kde chceš uložiť a fotiť môžeš aj za chodu filmu, alebo môžeš zastaviť film