esterka3
15.07.11,19:11
Dobrý deň, vie mi, prosím niekto pomôcť s nefunkčným softvérom? Už pár dní mi nejde nič otvoriť. Starý som odinštalovala a nainštalovala nový, no aj tak nič nefunguje. Prosím, pomôžte, potrebujem nutne pracovať pracovať vo worde. Ďakujem
Vlado40
15.07.11,18:04
Odinštalovala starý - aký starý ? ,nainštalovala nový - aký nový?Bezplatná náhrada za Microsoft Office je Open Office.
http://downloads.zoznam.sk/program/open-office-32
sthruska
16.07.11,06:18
//Už pár dní mi nejde nič otvoriť.
Na základe týchto údajov Ti nikto nedá odpoveď.

1) Aký software? Podľa ďalšieho textu sa jedná aj o MS Office
2) Vypíše pri spúšťaní nejaký oznam?
3) OS (operačný systém) sa spúšťa bezproblémovo?
4) Máš dosť miesta na disku?
esterka3
16.07.11,12:44
Ďakujem za odpoveď. MO Open mám, ale ide mi aj o to, aby som mohla otvoriť v maile prílohu, ktorá je vo worde a to mi tiež nefunguje.
Starý sofware bol MO Proffessional 2007 a nový ten istý. Myslela som, či v tom starom nebol nejaký problém, preto som skúsila dať iný. No aj tak bez zmeny.
esterka3
16.07.11,12:57
//Už pár dní mi nejde nič otvoriť.
Na základe týchto údajov Ti nikto nedá odpoveď.

1) Aký software? Podľa ďalšieho textu sa jedná aj o MS Office
2) Vypíše pri spúšťaní nejaký oznam?
3) OS (operačný systém) sa spúšťa bezproblémovo?
4) Máš dosť miesta na disku?
Pri spúšťaní nič nepíše. OS sa spúšťa bez problémov a na disku je miesta dosť. Ale pár mesiacov som mala problém v tom, že keď som pracovala vo worde a zatvorila som ho, hneď behom 2 sekúnd sa mi automaticky sám otvoril nový word.
Prepáč, že píšem dosť nejasne, ale som v tomto laik. Ani tu na porade sa neviem poriadne orientovať, tak robím chyby. Ďakujem za snahu pomôcť.
Vlado40
16.07.11,13:26
Klikni pravým tlačidlom myšky na voľné miesto na pracovnej ploche a daj vytvoriť Nový-Dokument programu Microsoft Office Word a potom ho otvor.
Skús si doinštalovať ,možno to nemáš SP2 :
http://www.microsoft.com/downloads/sk-sk/details.aspx?displaylang=sk&FamilyID=b444bf18-79ea-46c6-8a81-9db49b4ab6e5
esterka3
16.07.11,17:07
Vytvoriť nový dokument na ploche a aj cez Programy som skúšala hneď pri zistení poruchy, no nešlo to.
SP2 mám. Asi budem musieť nakoniec osloviť servis. Ďakujem Ti za ochotu.
Vlado40
16.07.11,20:28
Vytvoriť nový dokument na ploche a aj cez Programy som skúšala hneď pri zistení poruchy, no nešlo to.
SP2 mám. Asi budem musieť nakoniec osloviť servis. Ďakujem Ti za ochotu.

Na takú chybu netreba servis.Skús ešte raz kľudne komplet odinštalovať Office 2007 a nainštalovať ešte raz.
sthruska
17.07.11,07:26
//zatvorila som ho, hneď behom 2 sekúnd sa mi automaticky sám otvoril nový word.
Takéto správanie väčšinou poukazuje na infikovaný PC. Poriadne si ho preskenuj.
esterka3
17.07.11,16:54
Software som už odinštalovala 2-krát a pri skenovaní sa nenašla žiadna infiltrácia.