rada
14.01.06,12:44
Ja takto.
Cesnak a cibuľu nakrájam na jemno. Zohrejem olej a za stáleho miešania opražím cesnak a cibuľu do sklovita. Zalejem horúcou vodou a pridám bujón, bobkový list, celé čierne korenie. V miske si zmiešam paradajkový pretlak, trocha hladkej múky a pridám trocha 12% sladkej smotany tak, aby sa mi vytvorila hladká kašička, ktorú pridám do povareného bujónu. Dochutím soľ, vegeta, sladidlo,mleté čierne korenie.Po dovarení polievku precedím a na tanieri do nej vložím na tenké kolieska pokrájaný banán (cca 6 koliesoch ) a posypem trochou postrúhaného kokosu. A chutíííííí..............
ondrejvla
14.01.06,12:53
Ja si najskôr dám uvariť do čistej vody jeden pór, pokrájam ho, pridám zeleninový bujón, 2-3 klinčeky, 5-6 zrniek nového korenia - urobím vývar.
Na oleji upražím hladkú múku na bledú zápražku, zalejem vychladnutým precedeným vývarom, 1 väčší paradajkový pretlak, trochu kečupu, dochutím soľou. Uvarím a pridám nastrúhaný syr.
liba2
14.01.06,13:08
Odporúča sa paradajkový pretlak trochu orestovať, aby z neho "odišla" kyslosť.
Dass
27.01.06,08:35
Ahojte ! Ja pridam paradajkovu polievku pre učtovníkov. Je za 15 minut hotova. 1 liter paradajkoveho džusu, prochu soli a trochu cukru, ked zovrie pridat liate halušky alebo hmlovinu /cesto redšie/ - 1 vajičko a podľa potreby hladku muku. Navrch posypať postruhaným syrom. Dobru chut !
aja24
27.01.06,09:27
Ja si spravím najskôr na masti zásmažku, pridám červ.papriku a opražím. Potom zalejem studenou vodou, hodím tam hovädzí bujón a dochutím klinčekmi, korením, soľou, novým korením, bobk.list a nakoniec cukor. Najlepšia rajčinová polievka je vrzgajúca t.j., keď ju dám už na tanier, pridám na kocky nakrájaný syr. Fantázia.
kukučka
25.02.06,12:49
CHýba mi tam trošku škorice. A cesnak a bylinky, ale tie ja dávam všade, :D a aj podrvenú červenú jemne štipľavú papriku. Okrem toho, že plávajúca v jedle krásne vyzerá, aj čistí dutiny.
ucetni_fantozzi
25.02.06,12:55
no a ja si sadnem za stol, chytim lyzicu a vsetko to zbastim... :D
Zita5
25.02.06,12:59
Pridám aj ja : usmažím hladkú muku /priamo v hrnci v ktorom idem variť polievku/zalejem vodou , osolím , pridám bobkový list , nové korenie , 1 cibuľu v šupke alebo ak je mladá cibuľka , tak tam vhodím tú, / po uvarení vyhodím / rajčinový pretlak a kryštáľový cukor . Nechám spolu zovrieť.
Medzi tým si pripravím syrovú lievanku : nastrúham eidamskú tehlu do nej dám 2 vajíčka zmiešam. Cez sitko na halušky pretláčam do vriacej polievky túto pripravenú zmes , nechám ešte zovrieť a hotovo.

Je to super s tou lievankou .
lenkak
25.02.06,15:47
Ja robím tak ako písala Zita5, ale nastrúham len eidamskú tehlu bez vajíčka.
jess
25.02.06,15:59
Ja nie som veľký kuchár, a preto paradajkovú robím úplne jednoducho :

Na oleji opražím trochu hladkej múky, zalejem studenou vodou, pridám paradajkový pretlak (na 1 l ten väčší), malú cibuľku, trochu vegety, cukru podľa chuti a nakoniec drobnú cestovinku (písmenká alebo hviezdičky). No a poslednou bodkou je nastrúhaný eidam syr do taniera polievky. :)
HUPKA64
25.02.06,16:20
no a ja si sadnem za stol, chytim lyzicu a vsetko to zbastim... :D


:D:D:D:D:D
Zita5
25.02.06,17:17
Ja robím tak ako písala Zita5, ale nastrúham len eidamskú tehlu bez vajíčka.

Ja niekedy robím obmenu , na kocečky nakrájané rohlíky dám poopekať na panvicu , ešte teplé ich dám na povrch horúcej polievky .;)

Ale používam i nastrúhaný syr , ako píše vyššie lenkak.:)
lenkak
25.02.06,17:20
Ja zase poznám opečený chlebíček, a takisto ešte robievam aj mrveničku. Spravím si husté cestíčko z múky a vajíčka, a nastrúham úplne nadrobnúčko do polievky a nechám ešte povariť 5 minút. Keď si neberieme polievku na tanier ešte nastrúham aj syr.
flora
20.04.06,07:22
...ja ju robim tak isto ako jess, ale nedavam cestovinu, dam vsak do nej trochu taveneho syra, necham rozpustit. Potom je taka kremova a jemna. Pri podasani, dam na jemne kocky nakrajyny aidam, tak aby boli polo rozpustene, ale este trosku tvrdkave.
Daniela
21.04.06,05:37
Moja mama varievala takto: z hladkej múky svetlú zasmažku na masle, zalejeme studenpu vodou +paradajkový pretlak+ cibuľu napichanú voňavým klinčekom. Dochutiť soľou a cukrom podľa potreby. Povariť 25 min a zasypať ryžu, alebo liate cesto.
Preto píšem, že moja mama, lebo ja to doma nemám komu variť. Moja rodina to nechce a ja tu len slintám a spomínam.
maryann
21.04.06,13:15
Ja ju robím tak, že si na oleji osmažím trochu najemno nakrájanej cibuľky, k tomu pridám paradajkový pretlak a orestujem. Zalejem vodou, pridám soľ, vegetu, korenie a bobkový list. Na panvici si urobím karamel (asi tak 2 veľké lyžice cukru) a zalejem ho vodou - nechám zovrieť a vlejem to do polievky. Keď to všetko spolu zovrie pridám trošku ryže. Keď je ryža mäkká, pridám ešte bujón, zahustím a prilejem málinko smotany. Podľa potreby ešte dochutím. Ak je sladká, pridám trošku octu. Nakoniec nechám všetko prevrieť a podávam s postrúhaným syrom. Mňam!
Johanka
21.04.06,13:30
Úžasná téma, už viem čo budem zajtra variť :D .
petovsan
13.07.06,21:52
Ja robievam takúto (je rýchla a voní letom):
na oliv. oleji krátko osmažím mladú zucchinu pokrájanú na väčšie kúsky (2-3 cm), tak 4 minútky, pridám krájané rajčiny v konzerve, rajčinovú šťavu, prelisovaný cesnak (2 - 3 strúčky), trochu cukru, soľ, ml. čierne korenie, bobk. list, slzu červ. vína, bazalku a všetko prevarím na slabom plameni. Polievku nie je potrebné ani zahusťovať, tie krájané rajčiny to vyriešia. Na tanieri môžete posypať petržl. vňaťou alebo mladou cibuľkou.
Jana0707
15.07.06,12:35
Ó bože to všetko tam dávate?????
Ja si opražím na tenúčko pokrájanú cibulku, potom pridám trošku hladkej múky a zalejem vodou. Pridám PRETLAK HAMÉ (dobrá polievka závisí od dobrého pretlaku je totiž sladučký a nemusím sa báť, že bude kyslý) Skúste zavoňať rôzne pretlaky). Pridám ešte bobkový list, vegetu, cukor asi 2 lyžičky a soľ. A písmenká. Varí sa málo asi tak max. 1/2hodinu a postrúham syr. Je veľmi dobrá......
janaGT
24.07.06,07:00
ja varím takto:
do hrnca s vodou dám 1 rajčinový pretlak, celú cibuľu - menšiu, trošku soli a korenia. Nechám prevrieť asi 20 minút. Potom urobím svetlú zápražku a zapražím. Pridám umytú ryžu a dovarím, kým bude ryža mäkká. Potom ešte dávam kryštálový cukor podľa chuti. A samozrejme na tanier aj postrúhaný syr.
salfalvi
25.07.06,09:52
Olej, 1 cibuľa osmažená do sklovita a 1 PL hl.múky. Zohriatou vodou s vegetou zalejeme osmaženú cibuľu a múku. Pridáme jeden pretlak a cele paradajky 2 ks konzervy. Celé to povarim a rozmixujem. Pridám muškátový oriešok, trochu škorice a podľa potreby kryšt. cukor. Potom opečiem na kúsky nakrájanú oravskú slaninku a pridám do polievky. Jedna konzerva zaváranej kukurice a nakoniec velké množstvo bazalky. Na tanier podľa chuti možete pridať trocha smotany.
Vyskúšajte a už inú paradajkovú polievku nebudete robit. Dobrú chuť
dadika
08.08.06,16:09
ja pridávam môj receptík:
spravím svetlú zápražku /olej+hladká múka/ a dolejem vodu, pridám 1 veľký pretlak, trocha kečupu /dobrý je aj pikantný/, čierne, nové korenie, bobkový list, 1 lyžica cukru, 1/2 lyžice soli, trocha vegety, medzi prsty majoránu a varím cca 20-30 min.
Ako prílohu robím cestovinky-guličky,písmenká, ale moja mama tam zavára ryžu a je to chutné.
ajacik
29.09.06,19:35
Ja niekedy robím obmenu , na kocečky nakrájané rohlíky dám poopekať na panvicu , ešte teplé ich dám na povrch horúcej polievky .;)

:)

ja mám tie kocky strašne rada v reštaurácii. už som skúšala aj doma, ale vždy to zhorelo. robila som to z chleba.

ako na to??
Melnick
29.09.06,20:56
ja mám tie kocky strašne rada v reštaurácii. už som skúšala aj doma, ale vždy to zhorelo. robila som to z chleba.

ako na to??

Zrejme ich sušia v rúre.:)
Zita5
29.09.06,21:01
ja mám tie kocky strašne rada v reštaurácii. už som skúšala aj doma, ale vždy to zhorelo. robila som to z chleba.

ako na to??


Na panvicu dám lyžičku oleja - možno 2 a nakrájané kocky miešam , ak by som ich nepremiešavala tak by mi prihoreli tiež .

Dajú sa aj rúre ako píše Majka , ale priznám sa ten spôsob som neskúšala .
Zuzka
29.09.06,21:04
Ja dávam do paradajkovej polievky postrúhaný tvrdý syr. Ak náhodou nemám, tak chlieb pokrávjam na kocky a upečeiem ho v mikrovlnke.
kika1
30.09.06,21:02
ja mám tie kocky strašne rada v reštaurácii. už som skúšala aj doma, ale vždy to zhorelo. robila som to z chleba.

ako na to??

Ja si nakrájam rožky na kolieska a opečiem ich na masle. Je to veľmi dobré. Len to treba miešať aby rožky nezhoreli.
klaura
02.10.09,08:05
Odkedy som niekde vyčítala tento recept, inú paradajkovú polievku v lete už nerobím:

Rýchla paradajková polievka s rokfortom
Najskôr si 800g paradajok nakrojíme, zalejeme vriacou vodou a po chvíli ošúpeme a pokrájame na drobné kocky. Nakrájanú cibuľu orestujeme na oleji, pridáme paradajky, chvíľku prehrejeme, zalejeme 0,5l vody, pridáme kocku zeleninového bujónu, ochutíme mletým čiernym korením, čili papričkou a povaríme na miernom ohni asi 10 minút. V tanieri polievku posypeme rozdrobeným rokfortom (nivou) a nasekanou peržlenovou vňaťkou. Chutí skevele !
Dada
02.10.09,08:12
Ste mi narobili chute. Eidam do paradajkovej je super, ale skúste ešte, už na polievku v tanieri, pridať šľahačku a jemne opražené mandľové lupienky :-)))
Tamila
02.10.09,08:25
Ja mám tiež jednu veľmi rýchlu paradajkovú polievku a mojim deťom veľmi chutí.
Do vody dám variť 2 PL opláchnutej ryže, klinčeky, nové korenie a cibuľu. Keď je ryža skoro uvarená, vlejem tam celú krabičku pasírovaných paradajok ( napr. jednotárske alebo z Billy), ochutím soľou a cukrom, pridám 1 PL olivového oleja a na tanier pridám postrúhaný alebo na kocky nakrájaný syr. Je fakt dobrá a chutí oveľa lepšie ako z pretlaku. Pasírované paradajky s ryžou ju dostatočne zahustia a vôbec nedávam múku.
daria29
02.10.09,08:35
vyskúšajtesi urobit takzvané krutonky-kocky do polievky bez oleja, len nakrájané kocky rožok,chlieb,čo máte,dajte natanier na 2 min do micro ,a hotovo.
klaura
02.10.09,08:38
Ja mám tiež jednu veľmi rýchlu paradajkovú polievku a mojim deťom veľmi chutí.
Do vody dám variť 2 PL opláchnutej ryže, klinčeky, nové korenie a cibuľu. Keď je ryža skoro uvarená, vlejem tam celú krabičku pasírovaných paradajok ( napr. jednotárske alebo z Billy), ochutím soľou a cukrom, pridám 1 PL olivového oleja a na tanier pridám postrúhaný alebo na kocky nakrájaný syr. Je fakt dobrá a chutí oveľa lepšie ako z pretlaku. Pasírované paradajky s ryžou ju dostatočne zahustia a vôbec nedávam múku.


Ano súhlasím, chuť čerstvých paradajok je nezameniteľná. Keď som tú moju robila prvýkrát, myslela som si, že bez múky to bude riedka voda. Ale nie, je v nej dosť paradajok a len 0,5l vody. Hustota je ideálna.
Bionda
02.10.09,11:40
Ja robím paradajkovú polievku len z paradajok ( ak nie sú čerstvé - plechovkové od Valfrutta sú dobrou náhradou!) . Na opraženú cibuľku dám nakrájané ošúpané paradajky a prilejem trochu vody. Posolím, trochu ml.korenia a dusím. Keď sa povaria do mäkka rozmixujem a dochutím cukrom, pridám čerst. oregáno a malá si pýta aj 3x:D! Tiež dávam strúhaný syr, alebo krutóny z chleba či rohlíkov.
Úplne bez zápražky , ale konzistencia je dobrá, keď je veľmi hustá prilejem trochu vody a prevarím
beba13
03.10.09,10:17
Ja varím paradajkovú polievku, takto dám variť 3-4 zemiaky,soľ, bobkový list, 2-3 stonky zelerovej vňate, celé korenie, spravím z múky zápražku, pridám pretlak/len domáci/ a spolu to nechám povariť. Do taniera si každý už dá strúhaný syr, poprípade cukor ja ho nemusím.
wegamizi
03.10.09,18:18
Je davam tiez celu cibulu, potom je krasne hladka-kremova. Robim zo "zivych" paradajok a bez zahustenia, je vynikajuca a zdravucka, mnam.