ondrejkovci
16.07.11,22:20
Mam problem s webkamerou,nejde mi video,pocitac nemoze najst ziadnu webkameru a este mi vypisuje ze nie su nainstalovane ziadne ovladace,co mam robit?
Vlado40
16.07.11,20:23
Nainštalovať ovládače.Podľa kamery.Ak je to NTB ,tak určite je CD s ovládačmi.
video1983
16.07.11,20:34
ked mam kameru v NTB vstavanu a vobec mi ju nechce najst
Vlado40
16.07.11,20:54
V správcovi zariadení zvykne ukázať ak je problém.K NTB je CD s ovládačmi ,treba iba nainštalovať podľa verzie OS,alebo daj sem typ NTB a ovládače sa pohľadajú na stránke výrobcu samozrejme za predpokladu ,že kamera je v poriadku.
video1983
16.07.11,20:56
kamera je ok, ja som uz aj stiahol, ovladace a nainstaloval, isla ale potom asi po tydni zase nefunguje skusal som znova ten postup ale uz nejde
Juraj Tlach
19.07.11,03:51
Nie ku každému notebooku je cd, viac nie ako áno. Všetko je v partícii, aspoň u nás to tak je. Výrobcovia sa nezaťažujú s inštalačnými cd. Aj kôli živ.prostrediu vraj. Môže byť aj viac ovládačov, väčšina typov nb má viac truhov kamier pre jeden typ. Taktiež si mohol niečo vypnúť, aký je to notebook? Aký máš win? A môže byť aj chyba výroby. Už sa mi stalo, že boli kamery pootáčané opačne(nie zlým ovládačom), alebo vôbec nešli. Takisto niektoré typy jednoducho nepodporujú sowtware na kamery, len ovládače, jednoducho ak si nenainštaluješ skype, alebo niečo, čo kameru používa, tak sa do nej ani nedostaneš.