jurco286
17.07.11,14:44
toto mi stále vyskakuje a ked na to kliknem tak mi hodí počítač do nudzového režimu a potom hned sa reštartne do normálneho režimu
ked dám odstrániť škodlivý softvér tak mi to spraví to isté neviem si už rady
Gapo
18.07.11,10:12
Čo chceš robiť, tam máš napísané:
Eset Smart Security pracuje v režime zvýšenej ochrany .
Jedná sa o dočasné opatrenia potrebné na okamžitú reakciu na hrozbu vírusu.
A že sa od teba nevyžaduje žiadna akcia.:cool:
jurco286
18.07.11,10:26
a ono to prestane samo alebo musím reinstal win
a ešte mi vysvetli čo znamená režim zvýšenej ochrany
a potom prečo mi furt vypína firewall
camozzi
18.07.11,10:31
Vidis, tak to dopadne, ked si instalujes antivir len na zaklade kecov z nejakych war for a pseudo-pc for.
Keby si si antivir riadne kupoval, tak sa s jeho funkciami pred kupou oboznamis a v najhorsom pripade oslovis podporu alebo hotline vyrobcu.
Gapo
18.07.11,10:37
Prečo by si mal reinštalovať operačný systém???
To je predsa hláška tvojho antiviru, máš ho kúpený a či.....
Najskôr treba urobiť novú inštaláciu ESS, alebo nahradiť niečím iným.
Daj si Panda Cloud Antivirus je Free.
jurco286
19.07.11,15:53
ale to isté mi píše aj da win defender čo na eset ss4
jurco286
19.07.11,15:54
čo mám eset ss4
MilanH
20.07.11,12:47
To mas stiahnuty ESS priamo zo stranky Esetu? Lebo teda nie som si isty ci ESS dava hentaku hlasku. Hento odinstaluj http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2116

a stiahni si ESS 5 RC. A ta spominana Panda je dobra. A ak mas lepsi comp tak Comodo Internet Security 5 abo Outpost Security Suite FREE velmi dobre produkty ale trochu viac zatazia pocitac. a ESS, Pandu a Comodo mas aj v slovencine.
jurco286
21.07.11,05:23
práveže mám ho stiahnutý zo stránky esetu- www.eset.sk
kergulaan
21.07.11,05:42
No ked to mas z Esetu tak potom otvor okno ESS - pomoc a podpora - otazka na technicku podporu.
Vlastna skusenos, odovedaju rychlo.
dropbase
22.07.11,11:49
mam informaciu priamo z ESET supportu v tomto zneni:


Je to Fakealert. Odporucam sken so zapnutym liecenim s aktualnou verziou db. Ak by sa nic nenaslo, kontaktovat support a dodat im SysInspector log na analyzu.
jurco286
22.07.11,11:51
diks ale to mi asi zrobil asi ten virus čo sa šíri po fb
MilanH
25.07.11,09:42
Je to Fake Flash player. Nechcelo od teba niake video aktualizovat flash player? Viac na FB stranke Esetu
http://www.facebook.com/esetsoftware
jurco286
25.07.11,09:48
chcelo
Indeed
25.07.11,09:48
Zmeň prehliadač !

Najbezpečnejší je Opera.

Vieš admini sa nudia a posielaju Ti všelijaké spam- shity na Tvoj comp, v čase pripojenia na ich stránku.

Ja som to tiež zažil,klikám,klikám a zrazu mi vypíše "hotovo" a stránka prázdna,

musím rerštartovať pripojenie a niekedy aj počitač.

Hov*da sú to.
jurco286
25.07.11,09:53
a čo myslíš že na čom fičím????... na opere
jozifek1995
26.07.11,05:40
Dobrý deň, ja mám taky problém, ze mne napise ,,chyba v aplikacii axc.0000´´ tak dajako a potom mi počitac zacne vipinat da sa do nudzoveho rezimu a potom sa zase sam prehodi do normalneho a takto mi to robi stale, nevedeli byste nejako pomoct aj ked viem ze najlepsie by bolo keby ste to videlli. Vlavo dole mi niekedy pise ze antivirus a take debiliny a tam mi napise ze po anglicky ale ja to napisem po slovensky ze vas system je chraneny neviete ci by to nemohol byt aj problem s virusom ja fakt neviem skusam vsetko co sa da ale aj ked dam skontrolovat a tak tak mi proste nabehne chyba v aplikacii a koniec a takto to je stale ak niekto vie , prosim poradt budem velmi rad :(
MilanH
26.07.11,10:40
Najbezpečnejší je Opera.

Je uplne jedno aky mas prehliadac. Pokial si ho spravne nastavis a neklikas na ziadne sprostosti. Statisticky je vraj "najbezpecnejsi IE" ale kto by tomu zas veril. A uplne postaci mat rozsirenie WOT (Web of trust) A na zaklade skusenosti inych vies ci je odkaz bezpecny alebo nie. A tzv. chat virusy sa FB sirsia uz velmi dlho a ti ludia sa nepoucia a nepoucia.
MilanH
26.07.11,10:52
Dobrý deň, ja mám taky problém, ze mne napise ,,chyba v aplikacii axc.0000´´ tak dajako a potom mi počitac zacne vipinat da sa do nudzoveho rezimu a potom sa zase sam prehodi do normalneho a takto mi to robi stale, nevedeli byste nejako pomoct aj ked viem ze najlepsie by bolo keby ste to videlli. Vlavo dole mi niekedy pise ze antivirus a take debiliny a tam mi napise ze po anglicky ale ja to napisem po slovensky ze vas system je chraneny neviete ci by to nemohol byt aj problem s virusom ja fakt neviem skusam vsetko co sa da ale aj ked dam skontrolovat a tak tak mi proste nabehne chyba v aplikacii a koniec a takto to je stale ak niekto vie , prosim poradt budem velmi rad :(

Instaloval si predtym nieco? Niake zasahy do systemu? Programy na zrychlenie PC? Ked skusis dat obnovenie systemu robi to stale? Popripade skus HIRENS http://www.hirensbootcd.org/download/ mne v takych to pripadoch vzdy pomoze.
MatoXVI
26.07.11,22:17
jozifek - všetko sa to točí okolo spyware čo si pochytal po nete vyskakuju ti hlašky blbne ti to pada ti PC..odporučam spustit v nudzovom režime stiahnuť spyware doctor , alebo ad-aware .. spustit scan..vymazať všetky tie hnusoby..
stiahnuť C-Cleaner .. vymazať tools a registry..popripade pozreť ake programy sa ti spuštaju po štarte PC.. a vyradiť nežiaduci program s činnosti ale to už by chcelo odbornu pomoc :-)
Gapo
27.07.11,07:53
Sem sa zaregistruj a daj problém do pľacu.
http://www.viry.cz/forum/index.php?sid=01b44985803dc250fa405f7c973cfcdd

určite sa nájde riešenie. :)
MilanH
27.07.11,12:25
Sem sa zaregistruj a daj problém do pľacu.
http://www.viry.cz/forum/index.php?sid=01b44985803dc250fa405f7c973cfcdd

určite sa nájde riešenie. :)

Ak ciste nahodou nemas legalny windows tak na viry.cz radsej ani nechod :D Oni sa pak akosi nechce potom s ludmi bavit. :P
Gapo
27.07.11,15:12
Ak ciste nahodou nemas legalny windows tak na viry.cz radsej ani nechod :D Oni sa pak akosi nechce potom s ludmi bavit. :P

Však tak je to správne , nie?:cool:
anderson032
27.07.11,16:20
bude potrebne najskor odinstalovat eset, restart pc, stiahnut combofix, urobit opravy, restart pc, stiahnut avg free edition, nainstalovat, restart pc, aktualizacia avg, komplet sken pc, liecenie, restart pc