lenka5656
18.07.11,12:47
Mam 2 ročny PC ACER nastala nejaká chyba na systéme jeho otvárania a zatvárania monitoru bola som ho dať opraviť v autorizovanej predajni. Chybne boli pánty za opravu a výmenu pántov som zaplatila 50€ (súčiastka 30€ , práca stala 20€) zhruba po týždni sa s PC začalo diať presne to iste ako ked nebol opravený nedal sa zatvoriť ani otvoriť dalo sa to jedine tak že ho vylomím,tak som ho zaniesla späť že PC je opäť nepoužiteľný že nastala ta istá vada, ten dotyčný pán mi povedal že on vedel že sa vrátime naspäť že PC nebude v poriadku ,vedel o tom a neupozornil nás. Na to nastala situácia že treba ešte inu súčiastku v hodnote 110 € a keď že si myslím že 2 ročny PC kúpeny za nejakých 360 eur tak asi by to bola veľka investicia do dost stareho PC. Ako ďalej postupovať?
newmi
18.07.11,20:38
najst si iny servis. Lebo pytat 110€ za nejaku suciastku k veku displeja je blbost. Ved tolko stoji novy displej a sasi notebook cele tiez nestoji 110€
lenka5656
19.07.11,18:23
Skoncilo to tak ze firma Bard...m nechcela povolit stale trvali na svojom ja zasa na svojom. Ani zaiadna reklamacia na ktoru ma zakaznik pravo 3 mesiace od opravy ani namontovanie stareho klbu a vratenie penazi ani nic ..tak ze firme kotrej som verila ma veeelmi sklamala pri tom to je najstarsia firma v nasom meste ..ale je pekne vychcana ..zarobit na zakaznikoch ale kvalita prace žiadna uroven jednania ziadna tak ze oprava ktora stala 50 eur bola v podstate na nic Pc je v takom istom stave v akom som ho doniesla danej firme na opravu.
newmi
19.07.11,20:12
fuuuha. Tak skus SOI, co sa tyka reklamovanie tej opravy. Mozno pomozu aby sa veci pohli.
misoft
19.07.11,20:14
tak ze firme kotrej som verila ma veeelmi sklamala pri tom to je najstarsia firma v nasom meste ..ale je pekne vychcana ..zarobit na zakaznikoch ale kvalita prace žiadna uroven jednania ziadna tak ze oprava ktora stala 50 eur bola v podstate na nic Pc je v takom istom stave v akom som ho doniesla danej firme na opravu.
Najvyšší čas zmeniť lokál (teda servis firmu).