MilanH
18.07.11,13:24
Zdravim, vsade sa pise o pripravkoch na rast vlasov ale ja by som potreboval daco na spomalenie bo mi rastu velmi rychlo.
Laguna13
18.07.11,11:38
To by som i ja privítala. Nebolo by treba tak často ku kaderníčke či holičovi. Ale je asi zdravé a v súlade s prírodou že rastú ako rastú
MilanH
18.07.11,15:09
No to chcem pre mamu bo si furt musi farbit vlasy. Oni tam tusim do tych farieb pridavaju nieco na rast vlasov aby si ludia museli kupovat tie farby castejsie. Ako mne to je jedno ja platim u holica 3 ecka ale ako zena zaiste vies kolko platite Vy.
Tweety
18.07.11,15:11
No to chcem pre mamu bo si furt musi farbit vlasy. Oni tam tusim do tych farieb pridavaju nieco na rast vlasov aby si ludia museli kupovat tie farby castejsie. Ako mne to je jedno ja platim u holica 3 ecka ale ako zena zaiste vies kolko platite Vy.
Tak nech si nefarbí vlasy.:) Nech si dá radšej melír.
MilanH
19.07.11,14:10
Netrufa si
Gina Er
19.07.11,14:15
No to chcem pre mamu bo si furt musi farbit vlasy. Oni tam tusim do tych farieb pridavaju nieco na rast vlasov aby si ludia museli kupovat tie farby castejsie. Ako mne to je jedno ja platim u holica 3 ecka ale ako zena zaiste vies kolko platite Vy.
niečo tam pridávajú :D:D:D:D:D:D:D