kuratenko795
18.07.11,16:42
Ahojte chcela by som sa spytat asi pred 2 tyzdnami som si podvrtla clenok,hned mi opuchol nieje az taky velky opuch ale stale nepresiel asi pred 8 rokmi som mala tieu uraz clenku a mala som ho v sadre pri dosliapavani ma dost boli ale aj ked mam nohu v klude a na dotyk ani nehovorim.nepomaha ani octanova mast a ked mam nohu stiahnutu obvazom vtedy tiez pocitujem bolest.obcas aj palenie
legolas
18.07.11,19:42
..ten členok potrebuje zrentgenovať, nečakaj a choď k lekárovi, možno je niečo naštiepené, preto tá bolesť a pálenie..., ak by to bolo podvrtnutie, tak po 2 týždňoch to malo byť v pohode...
video1983
18.07.11,19:47
keby to mas zlomene tak nechodis, mas to isto len nastiepene ako pise lego , tak som to mal aj ja raz dali mi len dlahu na mesiac asi :D
chod dr a hotovo
lujza.j
18.07.11,19:49
pre istotu RTG, ale inak mne zaberá vínový obklad. mala som úraz členku ako dieťa, viem čo to je;)
pasuliatko
18.07.11,21:27
a k lekárovi si prečo nešla? si myslíš,že to prejde samo?!
Citron
01.08.11,08:26
Po prevedení magnetickej rezonancie kotníka mi bolo zistené odlomenie, poprípade prasknutie tzv. myšky, kde mi bola doporučená operácia s následnou rehabilitáciou. Znenie diagnózy je "Mus at art TC I. sin ". A moja otázka je, aká náročná je uvedená operácia a jej trvane, možné trvalé následky, rehabilitácia, dĺžka rehabilitácie a jej náročnosť. Ďakujem.
pasuliatko
01.08.11,12:36
Po prevedení magnetickej rezonancie kotníka mi bolo zistené odlomenie, poprípade prasknutie tzv. myšky, kde mi bola doporučená operácia s následnou rehabilitáciou. Znenie diagnózy je "Mus at art TC I. sin ". A moja otázka je, aká náročná je uvedená operácia a jej trvane, možné trvalé následky, rehabilitácia, dĺžka rehabilitácie a jej náročnosť. Ďakujem.

operácia bude asi arthroskopia a ostatné je veľmi individuálne