martabb
19.07.11,17:31
Pekný podvečer, vie mi niekto poradiť aké náležitosti má mať pracovná zmluva pre konateľa spoločnosti? Nie je spoločník, len konateľ, ja stanovená nejaká hranica mzdy? Ide o to, aby bola pracovná zmluva a zo zákona minimálne odvody? Má niekto skúsenosti? ďakujeeeem
Evanka
19.07.11,19:23
Pekný podvečer, vie mi niekto poradiť aké náležitosti má mať pracovná zmluva pre konateľa spoločnosti? Nie je spoločník, len konateľ, ja stanovená nejaká hranica mzdy? Ide o to, aby bola pracovná zmluva a zo zákona minimálne odvody? Má niekto skúsenosti? ďakujeeeem
Konateľ vykonáva funkciu konateľa buď na základe mandátnej zmluvy, alebo na základe zmluvy o výkone funkcie konateľa. Výška mzdy nie je ničím ohraničená.
martabb
20.07.11,05:46
Konateľ vykonáva funkciu konateľa buď na základe mandátnej zmluvy, alebo na základe zmluvy o výkone funkcie konateľa. Výška mzdy nie je ničím ohraničená.

Zmluva o výkone funkcie konateľa sa uzatvára podľa zákonníka práce? Ako zamestnávateľ a zamestnanec? ďakujem
Evanka
20.07.11,07:49
Zmluva o výkone funkcie konateľa sa uzatvára podľa zákonníka práce? Ako zamestnávateľ a zamestnanec? ďakujem
Zmluva o výkone funkcie sa uzatvára v zmysle §66 ods 3 Obchodného zákonníka.
martabb
20.07.11,15:28
Zmluva o výkone funkcie sa uzatvára v zmysle §66 ods 3 Obchodného zákonníka.

ďakujem za radu, ale tvrdia mi že to ide aj na základe zákonníka práce, zamestnanec:zamestnávateľ, vtedy platí s.r.o.odvody, len som nikde nenašla ako to zakomponovať do pracovnej zmluvy???
Mila123
20.07.11,15:31
ďakujem za radu, ale tvrdia mi že to ide aj na základe zákonníka práce, zamestnanec:zamestnávateľ, vtedy platí s.r.o.odvody, len som nikde nenašla ako to zakomponovať do pracovnej zmluvy???
Na základe PPV stále platí zamestnávateľ odvody, zamestnancovi zráža ale odvádza ich spoločne so svojimi .....
KEJKA
20.07.11,18:08
aj konateľ môže byť len zamestnaný ako radový zamestnanec.
len predmet PZ potom nebude znieť na funkciu konateľa ale na konkrétnu činnosť.
Kika69
26.07.11,14:11
Prosím vás môžte mi poradiť, ak bude konateľ zamestnaný ako radový zamestnanec a vyplňam práve RLFO do SP tak v doplňujúcich údajoch pre zamestnanca mám uviesť, kod
1 – zamestnanec - konateľ spoločnosti s. r. o., alebo sa tento kod vypĺňa len vtedy, ak má zmluvu o výkone funkcie konateĺa?
ĎAKUJEM.
KEJKA
26.07.11,17:00
neuvedieš konateľ, ale zamestnanec.
Kika69
26.07.11,19:25
neuvedieš konateľ, ale zamestnanec.

Ďakujem za odpoveď. No práveže tam sú kódy len pre:


Uveďte jedno z čísel:
1 – zamestnanec - konateľ spoločnosti s. r. o.,
2 – zamestnanec - spoločník s. r. o. alebo komanditista komanditnej spoločnosti,
3 – zamestnanec - likvidátor, prokurista alebo nútený správca,
4 – zamestnanec - člen štatutárneho orgánu, správnej rady alebo dozornej rady,
5 – SZČO - osoba vykonávajúca umeleckú činnosť alebo inú tvorivú činnosť mimo pracovnoprávneho vzťahu.
Ak nie ste osobou podľa číselníka 1 – 5, číselný kód neuvádza

Ak bude konateľ radový zamestnanec, tak neuvediem žiaden kód?
KEJKA
26.07.11,19:27
neuvedieš
Kika69
26.07.11,20:14
neuvedieš

Vďaka. ;)
eugen.lengyel
31.07.12,13:14
Zdravim,
ak ma konatel v zmluve o vykone konatelstva alebo v mandatnej zmluve uvedenu pravidelnu mesacnu odmenu (napr. 100E), je z pohladu socialneho a zdravotneho poistenia zamestnancom? Potom z tejto odmeny plati socialne a zdravotne odvody, ale nikde som nenasiel, ze aky je minimalny vymeriavaci zaklad. Znamena to, ze plati odvody zo 100E mesacne? To by ale boli smiesne sumy (kontel: SP~7E, ZP~4E; s.r.o.: SP~22E; ZP~10E) - kontel by dostal na ruku 89E a s.r.o. by vyplatila 132E, t.j. 43E by boli odvody. Takto by si mohol kazdy konatel znizit odvody na uplne minimum. (Teraz neriesim z coho by zil). Je moja uvaha spravna? Alebo sa mylim?
KEJKA
31.07.12,16:22
správna, nemýliš sa.
beabea
15.08.12,10:16
Prosím Vás o radu, ak od 1.7. idem prihlásiť spoločníka, konateľa na dohodu o pracovnej činnosti, jedná sa o nepravidelný príjem? aký je potom postup s odvodmi...ďakujem
účtovníčka_prešov
15.08.12,10:49
Do sociálnej poisťovne sa prihlasuje jeden deň pred nástupom, buď máš preklep v dátume alebo to už nemôžeš. Dohoda o pracovnej činnosti je obmedzená časovo -zákonník práce- kde môže pracovať max. 10 h týždenne. Z dohôd sa zatiaľ platí len úrazové poistenie a do garančného fondu..
Mila123
15.08.12,10:52
akože môže prihlásiť aj spätne, ale so sankciami....

prečo si myslíš, že bude nepravidelný príjem?
beabea
15.08.12,16:57
akože môže prihlásiť aj spätne, ale so sankciami....

prečo si myslíš, že bude nepravidelný príjem?



Ospravedlňujem sa, zaúradoval škriatok: od.1.9. je správny dátum, odvody z dohôd sú mi jasné, len či zato, že sa jedná o konateľa a spoločníka, ktorý nie je zatiaľ v pracovnom pomere sa nejedná o nepravidelný príjem, ktorý treba nejako spätne rozpočítať na predošlé mesiace....alebo sa mýlim, a mám s ním jednať ako s obyčajným dohodárom?
účtovníčka_prešov
15.08.12,20:48
ako sa tu vkladá príloha? dala by som tu pdf ohľadom odvodov konateľa, je tam situácia konateľ na zmluvu s pravidelným a nepravidelným príjmom. Je tam rozdiel v odvádzaní poistného. Či sa tak posudzuje aj u dohody zistím a napíšem čím skôr.
účtovníčka_prešov
16.08.12,06:41
pri dohode sa typ príjmu neuvádza či pravidelný alebo nie.. jednáš s nim ako s obyčajným dohodárom. V programe mi ani takú možnosť nedalo či P alebo N príjem. Malo by to byť správne.
KEJKA
16.08.12,09:56
pri dohode sa typ príjmu neuvádza či pravidelný alebo nie.. jednáš s nim ako s obyčajným dohodárom. V programe mi ani takú možnosť nedalo či P alebo N príjem. Malo by to byť správne.
dohoda - RLFO do SP, zaškrtáva sa či ide o pravidelný, či nepravidelný príjem alebo dohoda. Takže aj soft to musí vedieť rozlíšiť. Len toľko, nečítala som celú tému, takže ak som mimo s informáciou, prepáčte.
účtovníčka_prešov
16.08.12,18:42
pri dohode je na výber či je to pravidelný alebo nepravidelný ale čas.. v poučení na vypísanie RLFO tiež uvádzajú len ako zamestnanec - dohoda bez rozčleňovania príjmov.
srska
16.08.12,18:45
pri dohode je na výber či je to pravidelný alebo nepravidelný ale čas.. v poučení na vypísanie RLFO tiež uvádzajú len ako zamestnanec - dohoda bez rozčleňovania príjmov.??? - šak keď pošleš rlfo elektronicky ani kolónku v tlačive pre dohodárov tam pre nepravidelný, pravidelný nemajú;)
KEJKA
16.08.12,19:04
Prosím Vás o radu, ak od 1.7. idem prihlásiť spoločníka, konateľa na dohodu o pracovnej činnosti, jedná sa o nepravidelný príjem? aký je potom postup s odvodmi...ďakujem
jedná sa o dohodu. Tam sú /zatiaľ/ určené odvody spolu 1,05%, takže neriešiš typ príjmu.
beabea
17.08.12,04:40
jedná sa o dohodu. Tam sú /zatiaľ/ určené odvody spolu 1,05%, takže neriešiš typ príjmu.

Kejka, ani vtedy neriešim typ príjmu, keď sa jedná o konateľa, spoločníka, navyše dôchodcu, ktorý okrem tej dohody nebude mať žiadny iný prac.pomer vo firme? A kedy sa vlastne jedná o ten nepravidelný príjem konateľa?
KEJKA
17.08.12,05:47
kedže za pár týždňov sa aj tak všetko mení, prečítaj si staršie príspevky, je to tu riešené.
Ale od 1.1.2013 bude všetko inak.
inges
17.08.12,06:30
Pri dohode neriešiš pravidelný ani nepravidelný príjem. Vykazuješ ju na mesačnom výkaze poistného a príspevkov. Či má v danom mesiaci príjem alebo nie. Ak nemá bude tam figurovať nula. Dohoda je kvázi príjem pravidelný.
Pri nepravidelnom príjme ide napr. o konateľa s.r.o., ak za výkon funkcie dostávajú odmenu nepravidelne, teda nie každý mesiac.
Napr. ak si ju vyplatí v decembri, tak sa rozpočíta na jednotlivé mesiace (január-december). Vykáže sa to na výkaze poistného a príspevkov. Ak máte konateľa, spoločníka vo vlastnej s.r.o. ale za tieto funkcie nepoberá žiadny príjem a je iba ako rádový zamestnanec ako vyššie uviedla Kejka v príspevku č.7, ide iba o zamestnanca ako každého iného a taktiež ak je na dohodu, tak ho riešite ako dohodára.