VitoCorleone
19.07.11,20:06
Chcem sa vas opytat, ci je mozne zamrazit tuniak z konzervy v mraznicke bez toho aby sa nejak stratila kvalita, alebo ci je mozne aby sa po rozmrazeni zmenila chut mäsa. Dakujem za info
KoxXxo
19.07.11,20:41
A prečo chceš mraziť tuniaka v konzerve?
video1983
19.07.11,20:43
ved ked je v konzerve tak ma nejaku zivotnost (spotrebu) predsa,
na co to mrazit? :D
misoft
19.07.11,20:45
Asi to chce mať ako tuniakový nanuk :D:D:D
video1983
19.07.11,20:46
:D :D :D
Katarina
19.07.11,20:49
Zadávateľ sa pýta na zamrazenie tuniaka z konzervy a nie v konzerve. Zrejme má veľkú konzervu, ktorá sa neskonzumovala a uvažuje o zamrazení na horšie časy.. Podľa mňa by to šlo.
video1983
19.07.11,20:52
eeeeeeeeeeeej ha!! prvy prispevok ma zmiatol

tak teda ano mozes nestrati sa nic pokial to zmrazis aspon na -12°C
pepsikova
20.07.11,01:53
Chcem sa vas opytat, ci je mozne zamrazit tuniak z konzervy v mraznicke bez toho aby sa nejak stratila kvalita, alebo ci je mozne aby sa po rozmrazeni zmenila chut mäsa. Dakujem za info..

..je výhodnejšie celú konzervu zjesť,alebo zarobiť s trocgou masla a cibuľky na pomazánku, v chladničke vydrží aj dva dni... lebo to, čo sa u nás predáva ako tuniak,nie je nič moc....ak dáš trochu zamraziť, odmrazené zostane ako blato a už to nezješ...
tetrisss
20.07.11,04:27
Hm, nad touto otazkou si musel dlho premyslat:D, ale ak ju myslis vazne, o com pochybujem, tak ked si predstavis, ako prebieha spracovanie ryb, tak uz konzervovanu potravinu by som urcite nezmrazovala, bohvie po kolky krat. Vseobecne plati to aj opacne, zmrazene veci by sa uz nemali konzervovat, ale vidim, ze moje kolegyne napr. zmrazia ovocie a potom ho varia ako lekvar a podobne somariny, ale potom je to uz len mrtva hmota a to iste je aj naopak.
VitoCorleone
20.07.11,07:59
Zadávateľ sa pýta na zamrazenie tuniaka z konzervy a nie v konzerve. Zrejme má veľkú konzervu, ktorá sa neskonzumovala a uvažuje o zamrazení na horšie časy.. Podľa mňa by to šlo.


Presne tak ako pises. Mam velku konzervu a nie je mozne ju skonzumovat naraz a tiez aby par dni obsah bol v chladnicke nie je dobre, tak preto sa pytam ci mrazenim sa nejak obsah neposkodi.
VitoCorleone
20.07.11,08:04
Ide o velku konzervu spickoveho talianskeho vyrobcu Maruzzella - tonno all’olio di oliva, ziadny odpadovy tuniak v konzerve a nechcem aby sa znehodnotil.
pepsikova
20.07.11,08:23
Ide o velku konzervu spickoveho talianskeho vyrobcu Maruzzella - tonno all’olio di oliva, ziadny odpadovy tuniak v konzerve a nechcem aby sa znehodnotil...

...no ak je obsah naložený v olivovom oleji, tak prelož do plastovej misky a daj do mrazáka..síce zmrzne, ale chuť by mala zostať,aj keď rozmrazíš,aj keď drvený či mletý tuniak-mäsko,- no, musíš vyskúšať..