aicha15
20.07.11,11:50
Nemá niekto podobnú skúsenosť so zubami múdrosti ako ja? Začali sa mi rezať asi na začiatku mesiaca, avšak tri dni dozadu sa objavili teploty, nič ma nebolí, mám iba teploty, beriem na to paralen, ale asi sa zajtra zastavím za svojou lekárkou, neviem však či mám isť za obvodnou alebo rovno k zubárke. Neviete mi niekto poradiť???


ďakujem
Indeed
20.07.11,09:56
..prečo každý hneď na všetko berie paralen ???
aicha15
20.07.11,09:58
čo ja viem, ale ja preto, lebo mám teploty...
pasuliatko
20.07.11,17:40
Indeed a čo má brať na teplotu?

akú máš tesplotu? myslím hodnotu.
zájdi za zubárkou a nie za obvodnou na ňou na čo?! tá ťa pošle len zubárke
smutok
20.07.11,17:58
Pred pár rokmi aj ja som mala problém so zubom múdrosti:mee:.Dlho a ťažko sa mi prerezával.Teploty,opuchnuté a bolestivé ďasná apod.Nakoniec som išla k zubárke,trošku narezala ďasno a bolo to.Príjemný deň.
aicha15
20.07.11,19:20
Teploty mam tak 38 ak klesne nikdy nie pod 37 zajtra idem za obvodnou lebo zuby ma nebolia,prerezali sa mi,mozno na to treba ATB a radsej pojdem za obvodnou ako za zubarom ktory si za to ze len otvorim usta vypyta peknu sumu,nepatri totiz medzi najlacnejsich.dakujem za vase rady
pasuliatko
21.07.11,09:44
Teploty mam tak 38 ak klesne nikdy nie pod 37 zajtra idem za obvodnou lebo zuby ma nebolia,prerezali sa mi,mozno na to treba ATB a radsej pojdem za obvodnou ako za zubarom ktory si za to ze len otvorim usta vypyta peknu sumu,nepatri totiz medzi najlacnejsich.dakujem za vase rady

na akú riť ti treba na to ATB??? nerozumiem..
aj tak si urobíš po svojom tak na čo sa potom pýtaľ?
Tweety
21.07.11,09:46
[QUOTE=pasuliatko;1801335]na akú riť ti treba na to ATB???
:mee::confused::mad: A čo tak trocha slušnosti?:)
aicha15
21.07.11,10:27
Na to mi treba ATB aby si sa ty pasuliatko nad tym pozastavovala,presne na 7o!!!
aicha15
21.07.11,10:32
Mimochodom dnes som bola u obvodnej nedala mi na to nic ale ani ma neposlala k zubarovi lebo ten by tiez nic nezmohol. Len dufam ze mi tie zuby nepokazia dovolenku.
Nella_2
21.07.11,10:52
Mimochodom dnes som bola u obvodnej nedala mi na to nic ale ani ma neposlala k zubarovi lebo ten by tiez nic nezmohol. Len dufam ze mi tie zuby nepokazia dovolenku.
Môžeš skúsiť aj akupresúrne body. Mne, keď sa prerezával zub múdrosti, strašne to bolelo (musela som ísť nakoniec k zubárovi a ten mi musel trochu narezať ďasno). Vtedy mi pomohlo tiež stláčanie bodu pod nosom nad hornou perou a tiež medzi palcom a ukazovákom na ruke (i keď to je skôr na bolesti hlavy). Stlačiť na 5 sekúnd, uvoľniť na 5 sekúnd a potom znovu stlačiť...

http://img.bleskovky.sk/111747.jpg

http://www.pluska.sk/images/gallery/glanc/zdravie/2011/05/akupresura5.jpg
pasuliatko
21.07.11,13:41
[QUOTE=pasuliatko;1801335]na akú riť ti treba na to ATB???
:mee::confused::mad: A čo tak trocha slušnosti?:)

trocha možno ale nechápem prečo si ludia chcú dať predpisovať ATB lebo majú zvýšenú teplotu... a potom sa ľudia čudujú,že prečo im ATB nezaberajú keby mali... ale ok
pasuliatko
21.07.11,13:41
Mimochodom dnes som bola u obvodnej nedala mi na to nic ale ani ma neposlala k zubarovi lebo ten by tiez nic nezmohol. Len dufam ze mi tie zuby nepokazia dovolenku.

chod k zubarke za to,že sa jej na to opytaš a poradi ti si určite peniaze nevypýta! a budeš kludný
pasuliatko
21.07.11,13:45
..prečo každý hneď na všetko berie paralen ???

a chcú ATB??? :confused:
pasuliatko
21.07.11,13:46
a mimochodom prečo si myslíš,že sú to zrovna zuby múdrosti?!
aicha15
21.07.11,16:35
Môžeš skúsiť aj akupresúrne body. Mne, keď sa prerezával zub múdrosti, strašne to bolelo (musela som ísť nakoniec k zubárovi a ten mi musel trochu narezať ďasno). Vtedy mi pomohlo tiež stláčanie bodu pod nosom nad hornou perou a tiež medzi palcom a ukazovákom na ruke (i keď to je skôr na bolesti hlavy). Stlačiť na 5 sekúnd, uvoľniť na 5 sekúnd a potom znovu stlačiť...

http://img.bleskovky.sk/111747.jpg

http://www.pluska.sk/images/gallery/glanc/zdravie/2011/05/akupresura5.jpg


Ďakujem za radu, mňa to zatiaľ vôbec nebolí, ale dúfam, že ani nezačne :)