milka 1807
21.07.11,10:08
Dobrý deň,
zaujímalo by ma, ako postupovať v prípade, keď zamestnanec odmietne nárok na stravné, keďže zamestnávateľ je toto stravné zo zákona povinný zabezpečiť. Živnostník zamestnáva len jedného zamestnanca na pracovný pomer a neviem, či v prípade kontroly z inšpektorátu práce obstojí vysvetlenie, resp. podpísané vyhlásenie zamestnanca, že nárok na stravné odmietol. Ďakujem za odpoveď.
Tweety
21.07.11,08:10
Dobrý deň,
zaujímalo by ma, ako postupovať v prípade, keď zamestnanec odmietne nárok na stravné, keďže zamestnávateľ je toto stravné zo zákona povinný zabezpečiť. Živnostník zamestnáva len jedného zamestnanca na pracovný pomer a neviem, či v prípade kontroly z inšpektorátu práce obstojí vysvetlenie, resp. podpísané vyhlásenie zamestnanca, že nárok na stravné odmietol. Ďakujem za odpoveď.
Nič také, ako vzdanie sa svojich zákonných práv nie je možné, je neplatné a teda nie je v súlade so Zákonom, tu kontrétne so ZP.
veronikasad
21.07.11,08:11
Dobrý deň,
zaujímalo by ma, ako postupovať v prípade, keď zamestnanec odmietne nárok na stravné, keďže zamestnávateľ je toto stravné zo zákona povinný zabezpečiť. Živnostník zamestnáva len jedného zamestnanca na pracovný pomer a neviem, či v prípade kontroly z inšpektorátu práce obstojí vysvetlenie, resp. podpísané vyhlásenie zamestnanca, že nárok na stravné odmietol. Ďakujem za odpoveď.
Uzatvorte zmluvu s nejakým stravovacím zariadením. Ak sa zamestnanec nebude tam stravovať - je to jeho vec. Zamestnávatel splnil podmienku zabezpečiť stravovanie.Podpísané vyhlásenie pred kontrolou neobstojí.
JAJA11
21.07.11,08:19
Dobrý deň,
zaujímalo by ma, ako postupovať v prípade, keď zamestnanec odmietne nárok na stravné, keďže zamestnávateľ je toto stravné zo zákona povinný zabezpečiť. Živnostník zamestnáva len jedného zamestnanca na pracovný pomer a neviem, či v prípade kontroly z inšpektorátu práce obstojí vysvetlenie, resp. podpísané vyhlásenie zamestnanca, že nárok na stravné odmietol. Ďakujem za odpoveď.

Ak to bude zamestnanec tvrdiť aj pri kontrole, nemal by to byť problém :o Zamestnanec nie je povinný prijať stravu, ktorú mu poskytne zamestnávateľ.
Napr. ak zamestnávateľ poskytuje stravu v stravovacom zariadení a zamestnanci na obedy nechodia, je to ich rozhodnutie a zamestnávateľ nemá povinnosť poskytnúť im náhradné riešenie vo forme stravných lístkov. :o
Ale v takomto prípade je podľa mňa celkom zaujímavé poskytovať stravné lístky zamestnancovi, pretože aj stravné lístky poskytované zamestnancovi sú určitý druh odmeny za prácu a zamestnanec môže byť spokojnejší :o
Škoda, že neprešiel návrh poslanca Matoviča, bolo by to bývalo úplne jednoduché priplácať zamestnancovi na stravu. Jediný výherca v tomto spore sú distribútori stravných lístkov, ktorí zarábajú na 2 strany - od človeka, ktorému predajú lístky a aj od predajcov, ktorí tieto stravné lístky prijímajú. :o Myslím, že tieto firmy majú neprimerané zisky, ktoré im zabezpečil zákon, čo je nespravodlivé k podnikateľom, ktorí sa musia na svoje príjmy riadne narobiť :mee:
milka 1807
21.07.11,08:31
Áno, zamestnávateľ je povinný, v zmysle Zákonníka práce, zabezpečiť stravovanie, ale konkrétne z môjho pohľadu je úplne zbytočné uzatvárať zmluvu so stravovacou spoločnosťou, keď stravné realizované nebude.
Tweety
21.07.11,08:32
Áno, zamestnávateľ je povinný, v zmysle Zákonníka práce, zabezpečiť stravovanie, ale konkrétne z môjho pohľadu je úplne zbytočné uzatvárať zmluvu so stravovacou spoločnosťou, keď stravné realizované nebude.
Potom musíte dať zamestnancovi finančný príspevok na stravovanie.
bubkoch
21.07.11,08:39
Nič také, ako vzdanie sa svojich zákonných práv nie je možné, je neplatné a teda nie je v súlade so Zákonom, tu kontrétne so ZP.

no neviem, ale zamestnanec sa kludne moze vzdat svojho naroku ako ho nechce ...
zamestnavatel ma povinnost zabezpecit a ponuknut, ne dodat stravu alebo predat listky ...
to znamena, ze ak zamestnavatel ponukne zamestnancovi bud moznost stravovat sa vo vlastnom zariadeni, alebo mozost stravnych listkov, a zamestnanec obe ponuky odmietne, je to jeho plne pravo a zamestnavatel nema povinnost mu tie listky nasilu predat
bubkoch
21.07.11,08:40
Potom musíte dať zamestnancovi finančný príspevok na stravovanie.
nemusi ak ho zamestnanec nechce
JAJA11
21.07.11,09:04
Áno, zamestnávateľ je povinný, v zmysle Zákonníka práce, zabezpečiť stravovanie, ale konkrétne z môjho pohľadu je úplne zbytočné uzatvárať zmluvu so stravovacou spoločnosťou, keď stravné realizované nebude.

V podstate máte pravdu, ale čo ak sa nedohodnete v niečom s tým zamestnancom a on pri kontrole bude tvrdiť, že to síce predtým podpísal (môže dokonca povedať, že to bolo pod nátlakom, lebo sa chcel u vás zamestnať), ale potom si to rozmyslel a chcel od vás zabezpečiť stravu a vy ste to nespravili? Potom vám nejaký podpísaný papier so starým dátumom nepomôže :o
Takže je lepšie mať tú uzavretú zmluvu a obedy neodoberať :o
JAJA11
21.07.11,09:14
V podstate máte pravdu, ale čo ak sa nedohodnete v niečom s tým zamestnancom a on pri kontrole bude tvrdiť, že to síce predtým podpísal (môže dokonca povedať, že to bolo pod nátlakom, lebo sa chcel u vás zamestnať), ale potom si to rozmyslel a chcel od vás zabezpečiť stravu a vy ste to nespravili? Potom vám nejaký podpísaný papier so starým dátumom nepomôže :o
Takže je lepšie mať tú uzavretú zmluvu a obedy neodoberať :o

Ešte ako riešenie by som brala - zakúpiť 20 stravných lístkov a tvrdiť, že ste ich mali pre zamestnanca kúpené, ale on ich od vás neprevzal, lebo nemal o ne záujem. Na konci roka ich použijete pre vlastnú spotrebu a nedáte ich do nákladov... :o
milka 1807
21.07.11,09:29
Áno, zakúpiť 20 stravných lístkov na mesiac bude najrozumnejšie a prípadne mu dať dať každý mesiac podpísať vyhlásenie, že stravné lístky odmietol.
Ďakujem všetkým za odpovede.
srska
21.07.11,09:31
V podstate máte pravdu, ale čo ak sa nedohodnete v niečom s tým zamestnancom a on pri kontrole bude tvrdiť, že to síce predtým podpísal (môže dokonca povedať, že to bolo pod nátlakom, lebo sa chcel u vás zamestnať), ale potom si to rozmyslel a chcel od vás zabezpečiť stravu a vy ste to nespravili? Potom vám nejaký podpísaný papier so starým dátumom nepomôže :o
Takže je lepšie mať tú uzavretú zmluvu a obedy neodoberať :o
treba dať nad podpis vyhlásenia zamestnanca vetu:
Zamestnanec prehlasuje, že vyhlásenie bolo spísané podľa jeho skutočnej a slobodnej vôle, s jeho obsahom súhlasí, čo potvrdzuje vlastnoručným podpisom.
Tweety
21.07.11,09:31
Áno, zakúpiť 20 stravných lístkov na mesiac bude najrozumnejšie a prípadne mu dať dať každý mesiac podpísať vyhlásenie, že stravné lístky odmietol.
Ďakujem všetkým za odpovede.
Len tak mimotemyto musí mať teda lukratívny plat, keď v dnešnej dobe odmieta svoje práva, v dobe, keď si každý tie svoje vymáha(hoci aj súdom)
Tweety
21.07.11,09:34
treba dať nad podpis vyhlásenia zamestnanca vetu:
Zamestnanec prehlasuje, že vyhlásenie bolo spísané podľa jeho skutočnej a slobodnej vôle, s jeho obsahom súhlasí, čo potvrdzuje vlastnoručným podpisom.
§ 17 ZP
Neplatnosť právneho úkonu
(1) Právny úkon, ktorým sa zamestnanec vopred vzdáva svojich práv, je neplatný.
srska
21.07.11,09:38
§ 17 ZP
Neplatnosť právneho úkonu
(1) Právny úkon, ktorým sa zamestnanec vopred vzdáva svojich práv, je neplatný.je tento úkon neplatný aj keď sa ho vzdá pri preberaní napr. stravných lístkov v termíne ako ho preberajú ostatní? je to tiež "vopred"?
JAJA11
21.07.11,09:42
Áno, zakúpiť 20 stravných lístkov na mesiac bude najrozumnejšie a prípadne mu dať dať každý mesiac podpísať vyhlásenie, že stravné lístky odmietol.
Ďakujem všetkým za odpovede.

Ale aj tak mi stále vrta hlavou, prečo mu tie lístky nedať, veď to je najlacnejšia odmena pre zamestnaca, neplatíte odvody, daň :o V dnešnej dobe je už asi veľmi málo zamestnávateľov, ktorí aspoň lístky neposkytujú. Naši zamestnanci sú s nimi veľmi spokojní a ani jeden sa tejto možnosti nevzdal :rolleyes:
milka 1807
21.07.11,09:46
U nás v práci je stravovanie zabezpečené, ale je na nás, či sa stravovať budeme alebo nie, takže neviem, či je to o lukratívnom plate... Sú jednoducho ľudia, ktorí, keď majú mať v priemere 15€ zrážku zo mzdy, straveky si radšej nekúpia....
JAJA11
21.07.11,09:50
je tento úkon neplatný aj keď sa ho vzdá pri preberaní napr. stravných lístkov v termíne ako ho preberajú ostatní? je to tiež "vopred"?

Ak poskytujete stravné lístky zamestnancom a niektorí si ich nepreberajú - myslím, že to problém nie je a ani mu nemusíte dať podpísať papier, že si ich neprevzal. Tam si zamestnávateľ svoju povinnosť splnil.
Tu na začiatku bola otázka, či sa môže zamestnanec vzdať stravy, pričom zamestnanec je len jeden, takže zamestnávateľ by vôbec neposkytoval stravu a potom by mohol mať problém dokázať, či to bolo preto, že to nechcel zamestnanec alebo zamestnávateľ.... :cool:
Klara321
12.02.13,09:31
A ked som majitelom s.r.o. a zaroven aj jedinym zamestnancom a nemam zaujem o stravne listky, (uprimne nechce sa mi s tym vobec zapodievat a kazdy mesiac ich chodit nakupovat, kludne ich ozeliem, keby som mala zamestnancov viac, tak to poriesim ale sama pre seba ... to nema vyznam)... a taktiez nemam ani zmluvu uzatvorenu so ziadnym stravovacim zariadim, nebude problem ked si stravu zabezpecovat nebudem? Podpisane vyhlasenie bude stacit? Snad ano .... :)
Klara321
12.02.13,09:34
A ked som majitelom s.r.o. a zaroven aj jedinym zamestnancom a nemam zaujem o stravne listky, (uprimne nechce sa mi s tym vobec zapodievat a kazdy mesiac ich chodit nakupovat, kludne ich ozeliem, keby som mala zamestnancov viac, tak to poriesim ale sama pre seba ... to nema vyznam)... a taktiez nemam ani zmluvu uzatvorenu so ziadnym stravovacim zariadim, nebude problem ked si stravu zabezpecovat nebudem? Podpisane vyhlasenie bude stacit? Snad ano .... :)

Uz som to vyriesila, cast mzdy, ktoru si vyplacam preklasifikujem na prispevok na stravovanie, normalne ho zdanim...odvediem odvody a vec je snad vybavena ...
JAJA11
12.02.13,09:35
A ked som majitelom s.r.o. a zaroven aj jedinym zamestnancom a nemam zaujem o stravne listky, (uprimne nechce sa mi s tym vobec zapodievat a kazdy mesiac ich chodit nakupovat, kludne ich ozeliem, keby som mala zamestnancov viac, tak to poriesim ale sama pre seba ... to nema vyznam)... a taktiez nemam ani zmluvu uzatvorenu so ziadnym stravovacim zariadim, nebude problem ked si stravu zabezpecovat nebudem? Podpisane vyhlasenie bude stacit? Snad ano .... :)


a prečo nenakupovať lístky? najlacnejší náklad, nerobia sa odvody..... škoda nevyužiť... ktorákoľvek spoločnosť vám lístky dodá a o všetko sa postará... stačí urobiť nákup 1- 2 x do roka....
myslím, že netreba podpisovať nejaké vyhlásenie.... ak sa však bojíte kontroly, dajte si podpísať.... ale aj tak by som si nebola istá, čo ak zamestnanec povie, že ste ho to prinútili podpísať a on nechcel prísť o zamestnanie, tak to podpísal.... vo vašom prípade to vlastne nehrozí....
veronikasad
12.02.13,09:37
Uz som to vyriesila, cast mzdy, ktoru si vyplacam preklasifikujem na prispevok na stravovanie, normalne ho zdanim...odvediem odvody a vec je snad vybavena ...
Dá sa aj tak - ale kvoli odvodom to nie je práve najlacnejšie riešenie pre firmu.
JAJA11
12.02.13,09:40
je hlúposť nekúpiť si 250 lístkov a mať najlacnejšie náklady....
zuzana cinova
02.06.13,10:49
A ked som majitelom s.r.o. a zaroven aj jedinym zamestnancom a nemam zaujem o stravne listky, (uprimne nechce sa mi s tym vobec zapodievat a kazdy mesiac ich chodit nakupovat, kludne ich ozeliem, keby som mala zamestnancov viac, tak to poriesim ale sama pre seba ... to nema vyznam)... a taktiez nemam ani zmluvu uzatvorenu so ziadnym stravovacim zariadim, nebude problem ked si stravu zabezpecovat nebudem? Podpisane vyhlasenie bude stacit? Snad ano .... :)


a prečo nenakupovať lístky? najlacnejší náklad, nerobia sa odvody..... škoda nevyužiť... ktorákoľvek spoločnosť vám lístky dodá a o všetko sa postará... stačí urobiť nákup 1- 2 x do roka....
myslím, že netreba podpisovať nejaké vyhlásenie.... ak sa však bojíte kontroly, dajte si podpísať.... ale aj tak by som si nebola istá, čo ak zamestnanec povie, že ste ho to prinútili podpísať a on nechcel prísť o zamestnanie, tak to podpísal.... vo vašom prípade to vlastne nehrozí....

Tiež mám podobný problém,ked je konateľ(jedoosobovky) s manželkou zamestnaný v sro a nechce kupovať stravné lístky. Mám im teda pre istotu spracovať vyhlásenie,ktoré si podpíšu,aj ked podľa zákona je zamestnávateľ povinný zabezpečiť stravovanie?
DanielaSL
02.06.13,15:48
No možno by som im vysvetlila, že keď tvoria sociálny fond...tak najlepšie je ho vyčerpať cez stravné lístky.... a kupovať také lístky, ktorými môžu trebárs platiť v obchode. A ak nepristúpia na také riešenie ..tak im dať podpísať to vyhlásenie. Nakoniec sú zamestnávateľmi sami sebe..a v prípade kontroly..ak sa im to vytkne, tak nech sa z toho vyhovoria...