nnikka1
21.07.11,09:27
Dobrý deň, potrebovala by som radu ako sprevádzkovať webkameru v notebooku po preinštalovaní windowsu sa mi pôvodný program vymazal. Mám Dell Studio 1535.
aiosys
21.07.11,07:59
nnikka1
21.07.11,08:13
Ďakujem, presne z toho som stiahla ten ovladač, ale ked to dám inštalovať, tak mi to vypíše There are no files to download. Please go to Drivers and Downloads to select file(s). Nechapem tej hláške, pretože v tej sekcii Drivers and Downloads som a odtial sťahujem ten ovladač...
aiosys
21.07.11,08:25
Skus to este priamo z ich FTP...

http://ftp.us.dell.com/input/CREATIVE-LABS_INTEGRATED-WEB_A06_R213648.exe

ja som to stiahol a normalne mi to chcelo instalovat...
nnikka1
21.07.11,09:18
Inštalácia sa spustila a v prostriedku inštalácie mi to vypísalo Chybnú hlášku: An error occurred while setting up the driver. Viete prosim čo to znamená ???
aiosys
21.07.11,10:26
Inštalácia sa spustila a v prostriedku inštalácie mi to vypísalo Chybnú hlášku: An error occurred while setting up the driver. Viete prosim čo to znamená ???

Je / bola ta kamera funkcna? Alebo teda vidi ju system? Aky je tam operacny system [podla vsetkeho vista - len si chcem byt isty]?
nnikka1
21.07.11,12:46
Bola funkčna na 100%, mala som Vistu na tej to išlo, dala som si preinštalovať na windows 7 a už mi nejde, nikde ju žiadny program nevidi (ani Skype, ani iné čo som stiahla)
aiosys
21.07.11,13:08
Je viac ludi co maju s tymto problem... No kazdopadne niektorym pomohlo toto... su to najnovsie ovladace od firmy, co vyraba tie kamery...
http://ftp.us.dell.com/monitors/Dell_SX2210-Monitor_Webcam SW RC1.1_ R230103.exe

je to nejaky ultra balik ovladacou, nanestastie studio 1535 tam nie je, je tam len 1555... niektory ludia pisu ze im to pomohlo a cital som uz aj take ze mu potom hodilo BSOD [ale iba jednemu :)]. Takze to skus na vlastnu zodpovednost. Newem ale aky mas dovod davat tam Win 7, ked k notasu je origos Win Vista... bohuzial Dell a ani Microsoft nepodporuju Windows 7 [cize ani ovladace] na tomto notasi, takze do uvahy prichadza len instalacia toho vyssie, alebo instalacia cez Device Manager [moze a nemusi sa podarit] alebo to dat prehodit naspat na Vistu.