sussan11
22.07.11,21:45
ahojte, mám internet od orange-u, išiel mi dobre, len dnes mi začal vypisovať, že: error628:The connection was terminated by the remote computer before it could be completed.. pomôže mi niekto? laicky :) ďakujem.
arizona
23.07.11,03:57
Odpovedam laicky .-)
Mne sa to tiez obcas stane. Pomaha,ak vytiahnem USB z Pc a znovu ho pripojim. Nacita si udaje nanovo a funguje
veronikasad
23.07.11,05:31
končí mi viazanosť internetu, včera som si objednala z Orange - dúfam, že takéto problémy mať nebudem ...
sussan11
23.07.11,10:50
skúšala som, ale nepomohlo, skúsim ešte :0 ja mám tento internet rok a pol a som spokojná..
viktorviktor
23.07.11,14:21
The error is:
628 The connection was terminated by the remote computer before it could be completed.
Chyba : 628 Pripojenie bolo ukončené vzdialeným počítačom, skôr ako by mohlo byť dokončené.

Try these:
Vyskúšajte nasledovné:
Configure a connection to a remote network. - Konfigurácia pripojenia k vzdialenej sieti.
Troubleshooting modems. - problém u modemu
VPN connection authentication and data encryption. - pripojenie VPN overovanie a šifrovanie dát

(preložil stroj, ale dá sa porozumieť)
misoft
23.07.11,14:30
Skús vojsť do nastavení wifi pripojenia a nastav všetko na Automaticky. Ďalej, ak používaš pre pripojenie heslo, skontroluj, či ho zadávaš správne.
arizona
23.07.11,16:11
Alebo si odinstaluj program, restartni PC a nainstaluj nanovo...
Vlado40
23.07.11,18:58
Problémy zvykne robiť SIM karta a ak je to ten problém ,tak to nerozchodíš doma,ale môžeš skúsiť vybrať kartu a vložiť späť.Ak máš modem do USB ,tak to môžeš skúsiť pripojiť na iné PC.