sonto221
25.07.11,18:17
Dobrý deň,
Mám jeden problém ktorému absolutne nechápem ak sa to už tu riešilo tak sa vopred ospravedlňujem.

Takže objednal som si net od Slovanetu pán prišiel od T-Com natiahol kabel ja som skúsil napojiť môj t-com modem a všetko išlo perfektne potom mi prišlo od slovanetu modem aj s údajmi tie som zadal a modem nastavil všetko fungovalo super no a problém nastal v tedy keď som pc zapol na druhý deň,nič nefungovalo v sekcii (Centrum Sietových Pripojený a Sdílení ) som mal zrazu verejnú sieť miesto domácej a tak som to resetol stále to vyhadzovalo no keď som ich modem odpojil a skúsil od t-comu všetko išlo jak má domáca sieť naskočila viete mi poradiť čo stým?ďakujem.
Vlado40
25.07.11,16:23
Čo si resetol.
sonto221
25.07.11,18:42
Resetol som modem a znova zadal prihlasovacie údaje a som aj pár krát reštartoval PC a nič stále je tam verejná sieť miesto domácej siete a keď sa snažím zmeniť verejnú na domácu tak je tam sieť nezistená a nič viac nejde.
Vlado40
25.07.11,19:09
Aký máš OS.IP adresu máš na auto ?Ak áno skús zadať IP adresu sám,alebo skús odinštalovať sieťovú kartu a znova nainštaluj.
sonto221
25.07.11,19:22
Window7 ...Áno všetko som už skúšal ale vždy ten istý výsledok.
Stefan2005
26.07.11,09:53
... na stránkach Microsoftu sa píše:

"Položku Verejná sieť vyberte pre siete na verejných miestach (napríklad v kaviarňach a na letiskách). Toto nastavenie je navrhnuté tak, aby počítač nebol viditeľný pre iné počítače okolo a aby chránilo počítač pred škodlivým softvérom z Internetu. Domáca skupina nie je k dispozícii vo verejných sieťach a zisťovanie siete je vypnuté."

Neviem ako je to vo W7, ale treba sa pozrič na "Centrum sieťových pripojení a zdieľania" - tu je zobrazené na akú sieť si pripojený a ako ste ju zadefinovali, teda či je to Domáca sieť, Sieť v práci alebo verejná sieť - v prípade omylu by sa problém mal dať zmeniť ( pod názvom siete je jej typ, kliknitím nyň zobrazia sa tri možnosti, kam tú sieť zaradiť....)
sonto221
26.07.11,14:36
Toto všetko som už skúsil ale nezaberá to.