Lalia40
26.07.11,18:21
Zmyslela som si kupit veslovci trenazer. Hladam taky, ktory by mal monitor a simuloval by preteky. Nasla som iba Kettler za vyse 1000 eur. Mam sancu zohnat lacnejsi? A tiez - mate niekto doma takyto stroj? Je Vam na nieco? Ma zmysel? Dakujem vsetkym za odpovede a pomoc.
headlong23
27.07.11,10:23
Ahoj,
veslovaci trenazer je skvela vec, je to sice otazka pohladu a zvyku, ale je urcite zabavnejsi ako stacionarny bicykel, rotoped a pod. Taktiez je ucinny na vacsie svalove skupiny, prakticky na cele telo ale najma oblast chrbta, brucha, noh, bicepsov... Co sa tyka tvojich otazok:

Veslovaci trenazer sa da zohnat od 200 eur (myslim tie lepsie), 1000 eur je podla mna prehnanych ak na nom neplanujes stravit 3 hodiny denne.
Staci ked hodis do google heslo veslovaci trenazer a otvoris prvy odkaz :cool:

Ma zmysel, ako kazdy kardio stroj, pre cloveka, ktory ma pevnu volu a chut cvicit.. :)
Lalia40
27.07.11,16:30
Ahoj, dakujem za odpoved.

Zaujimalo by ma, ze ktory typ trenazera je lepsi. Vsimla som si, ze jeden typ je s takym tahacim lanom uprostred a druhy typ je s dvomy zahnutymi palicami po bokoch. Je to jedno?
Uz roky sa ho snazim kupit, ale vzdy ma predavac napokon odhovori (fakt! :)) s tvrdenim, ze je to stroj iba na chrbat. Dufam, ze naozaj nie, a ze sa doma ujme.

Hydraulika ci mechanika?

Vraj existuje taky trenazer, ktory umoznuje virtualne preteky - monitor s virtualnym superom. Poznate znacku? Cez google neviem najst.