Gabika2106
28.07.11,08:46
Dobrý deň,
pracujem ako zdravotná laborantka a miesto výkonu práce mám Galantu...pred mesiacom mi bolo "ústne" oznámené že z organizačných dôvodov pracovisko rušia k 1.10. 2011 a budem presunutá na iné pracovisko, lenže 21.7.2011 mi oznamili, že ešte v ten deň končíme a cez telefón mi bolo povedané, že sa presúvam docasne do Dunajskej Stredy a casom do Ba...zamestnávateľ mi nedal nič na papieri, nič som nepodpisovala a ani nové miesto výkonu práce mi neponúkol, len oznámil, že pojdem do Ba...mala som sa rozhodnúť, este v ten deň a oznamiť im to telefonicky. Samozrejme že mi to nevyhovovalo a povedala som, že to neberiem...aby som všetko upresnila napíšem sem časť z mojej pracovnej zmluvy
Pracovné zaradenie: zdravotnícky laborant
Miesto výkonu práce: GALANTA
Zamestnanec môže byť preradený na iný výkon práce, po dobu nevyhnutnej potreby, aj bez jeho súhlasu, a to za účelom zabezpečenia plynulej prevádzky zamestnávateľa a plnenia naliehavých prevádzkových úloh (§55 zákonníka práce)

tomu rozumiem tak, že toto môže byť dočasne, ale nie natrvalo, lenže mne sa úplne ruší miesto výkonu práce....prosím o radu, ako mám postupovať, či vôbec mám nárok na odstupné, alebo som zatlačená do kúta a musím to buď prijať, alebo dať výpoveď.. vopred ďakujem za odpoveď